Kolikátý týden těhotenství jsem?

Anonymní
29.6.20 14:48

kolikátý týden těhotenství jsem?

Ahoj, prosím o radu, kolikátý týden těhotenství jsem, když jsem poslední MS měla 14.5. a Kdy případně jít k doktorovi, aby už něco bylo vidět?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

308
29.6.20 14:50

Těhotenská kalkulačka viz. maminkam.cz třeba… ale pokud byla ovulace později, třeba až 30DC, tak je kalkulačka k ničemu a na Dr. ještě min. 14 dnů čas. Běžně se chodí aspon 14-21 dnů od vynechané menses, aby bylo těhotenství přes UTZ vůbec vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2625
29.6.20 14:52

Na webu najdeš spoustu tehotenskych kalkulaček. Vyhodí ti tt, termín porodu a doktor tě objedná na termín, ktery uzna za vhodny. Srdeční akce bývá vidět cca 7tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23454
29.6.20 14:54

Vyloženě podle poslední ms jsi v 7 tt. Ale záleží hlavně na tom, kdy byla ovulace. K Dr bych šla tak za 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3303
29.6.20 15:40

Šla bych nejdřív za 14 dní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
29.6.20 16:36

Mě vycházíš také na 7. týden (6+4). Pokud ovuluješ přesně 14. DC, tak už je velká šance, že doktor najde i srdíčko. Ale pro klid v duši bych také šla k doktorovi nejdřív za týden, spíš za 14 dní. Někdy je totiž ovulace posunutá nebo se embryo zahnízdí později, no a pak nastávající matku doktor jen vyděsí, když jí řekne, že ještě srdce nevidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11327
29.6.20 18:44

Nejlepší je za 14 dní od jasně pozitivního testu tak by si měla být hrubá kolem 7 týdne…
Jako můžeš si to dát do kalkulacky ale záleží jestli máš pravidelnou ms ( kdy máš zhruba ovulaci )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 20:24

Ahoj poradtě. Podle ms jsem 6+4tt, podle utz 5+5. Videt byl pouze gestacni vacek 8mm, bez zloutkoveho…mam prijit za 14 dni…
Jsem z toho uplně v haji. Rikal, ze podle ms maly, nevime kdy byla ovulace. Ale pry i na ni zalezi. Takze mohlo dojit k oplodneni dyl…co myslite. Achjo :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
11327
30.6.20 22:11
@Anonymní píše:
Ahoj poradtě. Podle ms jsem 6+4tt, podle utz 5+5. Videt byl pouze gestacni vacek 8mm, bez zloutkoveho…mam prijit za 14 dni…
Jsem z toho uplně v haji. Rikal, ze podle ms maly, nevime kdy byla ovulace. Ale pry i na ni zalezi. Takze mohlo dojit k oplodneni dyl…co myslite. Achjo :,( :,(

Nikdo ti nic neřekne :nevim:..pokud nevíš kdy máš ovulaci a máš třeba rozházené cykly tak je to možné že si otehotnela později 6 dní zase není až takový rozdíl…
Já u první měla být 7tt a byla jsem jen 5tt nesedelo to o 14 dní takže všechno je možné ale musíš počkat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23454
30.6.20 22:40

Mně první dvě děti neseděly o týden a něco. Měla jsem ovulaci až kolem 20 DC. Je to normální, počkej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 22:52

Mývám ty cykly celkem pravidelne 28, sem tam 29, 30. To uz musi byt. Minuly mesic o dva dny drive..tedy 14.5. Ovulaci jsem nestihla zmerit pocitala jsem ji od 10 dc a negstivni…takze nevim. Podle meho je neco spatne..neni zloutkovy vacek. Je to mladsi tehotenstvi, pritom dle ms by melo byt akorad mozna starsi..no zensky. Jsem uplne zoufalá :( :,( byly stresy hlavne duben..no. nevedela jsem vubec, ze tehotna jsem..priznaky, nafoukla, bolest prsou..achjova..

• Nahlásit
  • Citovat
11327
30.6.20 22:56
@Anonymní píše:
Mývám ty cykly celkem pravidelne 28, sem tam 29, 30. To uz musi byt. Minuly mesic o dva dny drive..tedy 14.5. Ovulaci jsem nestihla zmerit pocitala jsem ji od 10 dc a negstivni…takze nevim. Podle meho je neco spatne..neni zloutkovy vacek. Je to mladsi tehotenstvi, pritom dle ms by melo byt akorad mozna starsi..no zensky. Jsem uplne zoufalá :( :,( byly stresy hlavne duben..no. nevedela jsem vubec, ze tehotna jsem..priznaky, nafoukla, bolest prsou..achjova..

Tak pokud ovulaci nevíš tak je možné všechno mohla se ti zrovna tento cyklus posunout..na víc stačí aby se Dr trošku uklikl a už to nesedí…jeden den nemusí být nic a druhý den ano takto na začátku je to fakt těžké..opravdu ten týden není zase moc..neřeknu kdyby si byla v 8-9 tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 23:00

Hcg bylo kolem 1150. 12 dni po vynechani ms. Coz rikal, ze dobry. Dnes nazor :( ze to bylo slabe ze doufa, ze neco uvidi…moc tomu nedavam. Necitim to dobre..uvidime.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama