Kolikrát člověk může v životě opravdově milovat?

11648
2.6.16 01:25

!!!kolikrát člověk může v životě opravdově milovat.!!!

Ahoj holky a milé dámy, už dlouho mi leží na srdci jedna otázka.,která tu ještě nebyla možná nikdy položená, nevím. Jsou Vás tu stovky nebo tisíce…tak jsem se Vás chtěl zeptat na jednu jedinou otázku, kolikrát dokáže člověk ve svém životě opravdově milovat???…nemyslím zamilování a okouzlení růžových brýlý…myslím tu opravdovost? kolikrát se podle Vás může člověk v životě opravdu vydat do bezvědomí, aniž by za to něco chtěl a bez fikce… :andel: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

M-A
653
2.6.16 05:16

@ontario7 nedokazu rict kolikrat, ale za sebe myslim ze ne pouze jednou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
2.6.16 05:59

Kolikrat budes chtit. ;) Laska nema hranice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14999
2.6.16 06:03

Kolikrát k tomu má člověk příležitost. Já byla doopravdy zamilovaná v každém svém vážném vztahu, tj. 6 x.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5971
2.6.16 06:06

Asi nekonečně… Otázka je jak dlouho taková láska trvá, pak může být takové hluboké zamilovaní jednou za život. První láska, trvající 9 let jsem první roky hluboce milovala, a on mě, i jsme společnost breceli z představy, že bychom o sebe v budoucnu přišli. :kytka: no, kde loňské sněhy jsou…
A svého manžela takhle miluji nárazové, několikrát do roka. Přece jen mi není -nác. Prožívané menší, či větší starosti, vychováváme syna atd. Ale v globálu by se dalo říct, že prožívám 2.opravdovou lásku.
Plus teda láska k dítěti je něco silného a napořád. ;)

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9262
2.6.16 06:37

Tohle je podle mě taaak strááášně moc individuální, myslím, že každý to má jinak. Záleží koho potká, na jak dlouho ten vztah bude…ale obecně věřím, že láska je bez hranic a člověk dokáže milovat i víckrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13743
2.6.16 06:48

Taky si myslím, že je to neomezené.. Já (zatím - a doufám, že to víckrát už nebude) skutečně milovala 3× - na základce platonicky 7 let, pak první opravdová láska 4 roky a pak ten, co teď chrní v ložnici..A kdykoliv některého z prvních lásek potkám, nedá se mi než se neusmát.. každá z těch lásek je jiná, ale všechny krásné :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26216
2.6.16 06:48

Záleží i na tom, jak moc tě poznamená rozchod. Někdy je to zlomené srdce tak vážné, že už to člověk nechce zažít znova a z opatrnosti se něčemu dalšímu brání. Jindy prostě poděkuješ za to, že jsi měl možnost prožít krásný kus života, ale jdeš dál otevřen dalšímu vztahu.
Nemyslím si, že je to o tom „kolikrát“, ale o tom, jestli člověk dokáže milovat bezpodmínečně. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
2.6.16 06:50

@ontario7 u mě mít rád a milovat je hodně velký rozdíl. Milovat u mě znamená za toho druhýho dýchat a to se mě stalo jenom jednou a vím, že to tak zůstane až do mého posledního výdechu..těmto lidem se říká dvojplameny je to ještě víc než spřízněná duše je to tvoje druhé Já ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25674
2.6.16 07:14

Člověk v životě miluje mnohokrát, a pokaždé jinak, kterou verzi lásky považuješ za opravdovou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
2.6.16 07:26

@ontario7 kolikrát chceš.. jen zpětně Ti dojde, že dřív to třeba nebylo ono :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24807
2.6.16 07:47
@ontario7 píše:
Ahoj holky a milé dámy, už dlouho mi leží na srdci jedna otázka.,která tu ještě nebyla možná nikdy položená, nevím. Jsou Vás tu stovky nebo tisíce…tak jsem se Vás chtěl zeptat na jednu jedinou otázku, kolikrát dokáže člověk ve svém životě opravdově milovat???…nemyslím zamilování a okouzlení růžových brýlý…myslím tu opravdovost? kolikrát se podle Vás může člověk v životě opravdu vydat do bezvědomí, aniž by za to něco chtěl a bez fikce… :andel: :kytka:

Za mě? Jen jednou, už 16 let a vím, že je to na pořád. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.6.16 07:56

Ono „vydat do bezvedomi“, jak pises, mi ovsem prijde spis jako zamilovanost nez laska :nevim:

znam lidi, co se „vydavaji do bezvedomi“ tak co dva roky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
2.6.16 08:22
@Ali-Ali píše:
Ono „vydat do bezvedomi“, jak pises, mi ovsem prijde spis jako zamilovanost nez laska :nevim:znam lidi, co se „vydavaji do bezvedomi“ tak co dva roky :roll:

Napadlo mě přesně to samé.
Jinak si myslím, že to omezené není. Každý jsme jiný a máme jiné zkušenosti. Ale pokud člověk opravdu potká toho pravého, tak spolu většinou zůstanou, když už je to ten pravý a je to oboustranné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
2.6.16 08:34
@ontario7 píše:
Ahoj holky a milé dámy, už dlouho mi leží na srdci jedna otázka.,která tu ještě nebyla možná nikdy položená, nevím. Jsou Vás tu stovky nebo tisíce…tak jsem se Vás chtěl zeptat na jednu jedinou otázku, kolikrát dokáže člověk ve svém životě opravdově milovat???…nemyslím zamilování a okouzlení růžových brýlý…myslím tu opravdovost? kolikrát se podle Vás může člověk v životě opravdu vydat do bezvědomí, aniž by za to něco chtěl a bez fikce… :andel: :kytka:

„opravdu se vydat do bezvědomí“ no já doufám že ani jednou 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama