Kolikrát denně dávat 1,5letému mléko?

106
10.3.20 17:45

Kolikrat denne mlicko u 1,5 leteho ditete

Ahoj, kolikrat denne jeste davate umele mlicko u nekojeneho 1,5 leteho ditete?
Dekuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15225
10.3.20 17:47

Ja davala na snidani a pred spanim. Později uz jenom rano. Teda za predpokladu ze uz ma dite normální vyvazeny jídelníček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
10.3.20 17:49

@Kriss Tina Jo jo, uz normalne jinak basti vse :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12045
10.3.20 17:53

A není lepší dávat normální mléko, nebo kysané mléčné nápoje s ovocem + sýry, tvarohy, jogurty a podobně?

Mrkni na složen umělého mléka. Kromě chemicky zpracovanýchb mléčných derivátů tam pak máš nejrůznější rostlinné oleje.

Jasně že prodejci se snaží prodat co nejvíc, tak tvrdí, že by to lidi měli jíst ideálně až do maturity, ale v okamžiku kdy je to dítě normálně živené, tak je prostě lepší mu dávat potraviny a skutečné jídlo, ne náhražky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
10.3.20 17:59

@Ou Tvaroh nám dr. doporučila až od 2 let. Kvůli bílkovinám zatěžuje ledviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8277
10.3.20 18:50

Mám necelý rok a půl dceru. Mlíko má už jen ráno a dostává už delší dobu normál kravské plnotučné (ne trvanlivé). Jinak mi baští všechno na co přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
10.3.20 19:19

@Barlem Dávám tak 2-3 denně, podle toho, jak si syn řekne, že ho chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
10.3.20 19:48

Malemu je sice 15 mesicu, mleko jsme davali rano a pred spanim. Ale uz 4 den mi flasku nevezme do pusy, v noci se probudi jednou a staci mu teply čaj a vstava kolem sedme, coz uz mu dam rovnou snidani. Dostava jogurty, kase, mléko a detske „mysli“, kefíry, plnotučné mleko. A neresim to. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
10.3.20 21:30

Ja jsem dítěti (1,5) donedávna um vůbec nedávala, byla a ještě trochu je kojena. Ale jak ubylo večerní kojení, tak ji jednou za 2 až 3 dny dám 1 dávku 150ml um jako doplněk k veceri. Někdy jí to zamicham kaše. Jinak jí zerve, sýr, máslo, jogurty, lipanky, někdy kaši z kravského. Je vidět, že je to asi výživné, pac teď dost ztloustla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.20 22:49

Holky od kdy se vlastně může dávat kravský mlíko? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
11.3.20 07:51
@lichylichozrout píše:
Holky od kdy se vlastně může dávat kravský mlíko? díky

Nám dětská dr. říkala, že klidně už od půl roku (převařené čerstvé plnotučné), že je to jen marketingový tah prodejců na UM. :nevim: A protože je naše dr. vyhlášená po celém našem okolí, tak jí věřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
11.3.20 12:34

Ja davala asi 5-6krá denně podle toho kdy si řekl. Moc mu chutnalo a pil by ho snad pořád, jedl normálně. Od dvou let jsem to snížila na dvakrat denne- před a po spaní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama