Kolikrát denně používáte mořskou vodu u prcků?

108
18.11.19 09:40

Kolikrát denně používáte mořskou vodu u prcku ?

Ahoj holky mám dotaz malej má od středy rýmu furt žádný náznak zlepšení kord vždy po probuzeni posmrkava rikam si za jak dlouho tak přejde… jak dlouho u vás trvá většinou rýma u malickych? A mám doma mořskou vodu prostrikavam prave častěji než je na krabičce tak si prave rikam zda to nevadí mám tuhle mořskou vodu :) díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11059
18.11.19 09:51

Morsa voda neni lek, davas i neco jinyho? treba nasivin… MV jsem davalaa tak 5× denně, hlavne pred a po odsavani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
18.11.19 09:52
@debra.morgan píše:
Morsa voda neni lek, davas i neco jinyho? treba nasivin… MV jsem davalaa tak 5× denně, hlavne pred a po odsavani

Ano též nasivin ale nechci moc často ten nasivin no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
18.11.19 09:52
@debra.morgan píše:

A odsavat moc nechci prave ne často

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16831
18.11.19 09:55

Kolik je malému?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
18.11.19 09:57
@araw píše:
Kolik je malému?

Teď jedeme 6 měsíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11059
18.11.19 10:09

Prosimte klid, nelecena ryma trva 7 dni a lecena ryma trva 7 dni. ja u 3 měsicniho odsavala 3× denně v době nejvetsi krize, jinak jen rano a vecer, MV jsem davala pred a po a kdyz jsem si vzpomnela tak ten nasivin…obcas jsem dala MV, dala na bricho a utirala sople kapesnikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
18.11.19 10:11
@debra.morgan píše:
Prosimte klid, nelecena ryma trva 7 dni a lecena ryma trva 7 dni. ja u 3 měsicniho odsavala 3× denně v době nejvetsi krize, jinak jen rano a vecer, MV jsem davala pred a po a kdyz jsem si vzpomnela tak ten nasivin…obcas jsem dala MV, dala na bricho a utirala sople kapesnikem.

Taky dam ten nasivin když je nejhůř no :) mívá hodně ucpanou jednu dírku… jinak taky tekoucí rýma… oni snad brzo bude lip i teď jak je chladněji tak to moc nepomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama