Kolikrát mít sex?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 05:42
Kolikrat mit sex?

Jak casto jste meli sex kdyz jste se snazili o mimi???vim ze podle literatury rikaji obden ale zajímá me spíše nazor reality. s pritelem mame sex jednou týdně..snazime se o mimi, ale mame obcas opacne směny, nebo jsme unaveni aneni chut a pokud je unaveny partner tak to je uplny konec protoze jeho partak je unaveny taky…nesud te me, ale spis popiste jak to mate nebo meli jste vy… :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
malone.v
Kecalka 370 příspěvků 19.12.18 05:48

pořád stejně jako když jsme se nesnažili…

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 19.12.18 05:51

Doporučuji hlavně nic na sílu. Žádný sex jen proto ze teď je ovulace. Ať jsi brzy těhotná a vše proběhne vporadku ;)

Janičička
Povídálka 29 příspěvků 19.12.18 05:56

Dle chuti, nema cenu nic nutit ;) az miminko bude chtit prijit, tak prijde :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 06:07

Sex jsme měli cca každý den 4 dny v kuse a hned na poprvé otěhotnění teď jsem v 6 TT a zatím vše probíhá v pohodě až na příznaky k doktorce jdu příští pátek takže se uvidí :grin: :grin: držím palce až máš taky brzo drobečka v sobě :srdce: :D :D :hug:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13338 příspěvků 19.12.18 06:28
@Anonymní píše:
Jak casto jste meli sex kdyz jste se snazili o mimi???vim ze podle literatury rikaji obden ale zajímá me spíše nazor reality. s pritelem mame sex jednou týdně..snazime se o mimi, ale mame obcas opacne směny, nebo jsme unaveni aneni chut a pokud je unaveny partner tak to je uplny konec protoze jeho partak je unaveny taky…nesud te me, ale spis popiste jak to mate nebo meli jste vy… :hug:

Dle chuti. Rozhodně ne obden, taky jsme měli proti sobě směny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 06:28

U prvního 12 dní každý den několikrát - byli jsme na dovolené a spíš jsme si užívali než se snažili. U druhého jednou za týden (manžel byl pracovně pryč). Přeji ať se zadaří co nejdříve.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 06:37
@Anonymní píše:
Jak casto jste meli sex kdyz jste se snazili o mimi???vim ze podle literatury rikaji obden ale zajímá me spíše nazor reality. s pritelem mame sex jednou týdně..snazime se o mimi, ale mame obcas opacne směny, nebo jsme unaveni aneni chut a pokud je unaveny partner tak to je uplny konec protoze jeho partak je unaveny taky…nesud te me, ale spis popiste jak to mate nebo meli jste vy… :hug:

My jsme to měli stejně jako vy 1× tydne :) akorát jednou jsem cítila, že mám ovulaci, ale muzi se zrovna nechtělo.. :lol: ani jsme mu o ovu neříkala, aby se necítil jako oplodnovac, měl chuť až za další den..a vyšlo to i tak :-) čtvrtý cyklus, kdy jsme si nedávali pozor. Anonym, citlivé info.

LeonkaLenka
Povídálka 42 příspěvků 19.12.18 07:14

1-2tydne jako doposud,ovu sem nehlidala…a stejne tuk a hned 1.mesic po vysazeni HA bylo zadelano :lol:

ametyst
Extra třída :D 11347 příspěvků 19.12.18 07:22

nesoudím…chápu :D !Taky se snažíme 4.měsíc…a jako tentokrát už jsme si řekli prostě kdy je ovulace a tak..ale fakt je že chlap to chtěl vědět. Jinak u nás běžně sex 2× týdně.....teď to bylo kvůli ovulaci víc :oops: :) . Prostě já zas nejsem typ co by čekal rok jestli se jako zadaří nebo ne. Myslím, že trochu tomu pomoct vůbec nezaškodí. A kort když nám je přes 30…

werajsik
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 19.12.18 07:23

My taky jak jsme měli chuť. A většinou jen o víkendu. Manžel pracuje ve výrobě, takže únava dělá svoje. A více než rok a půl nic. Mám nepravidelný cyklus takže nejspíš nechuť párkrát přišla i v ovu. Poslední cyklus (nejspíš z radosti, že manželovi dopadl dobře spermiogram) jsme se milovali téměř každý den, někdy i dvakrát za den :mrgreen: :mrgreen: A výsledek…

Kukacka123
Závislačka 2861 příspěvků 19.12.18 07:26

My to nehrotili, takze uplne normalne jako vzdy predtim ;) nekdy kazdy den, nekdy obden…podle chuti ;)

Uživatel je onlineandelka83
Generální žvanilka 20438 příspěvků 19.12.18 07:32

Stejně jako dřív,nebyl žádný rozdíl. Otěhotněla jsem vždycky první měsíc (4×) ať by sex párkrát za měsíc nebo 2× týdně, prostě jsme se trefili do plodných dnů ( cca 4 dny v měsíci).

Aduš8
Závislačka 3051 příspěvků 19.12.18 07:43

U prvního se nám to povedlo na první dobrou, protože sex byl prostě jen jednou. A u druhého téměř to samé. 2 *sex během čtrnácti dnů a okamžitě zpožděná MS. Trefili jsme se do plodný hi dnů :) :kytka: jako, spát spolu obden jen kvůli dítěti, je cesta do pekel. To vás ten sex pak přestane bavit. :mavam: protože bude mít punc povinnosti

Uživatel je onlineVerčaZav
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 19.12.18 07:51

Tak jako doposud podle chuti 1-3 za týden u první se zadařilo po půl roce u druhé po 4 měsících ovu jsem nehlídala neb nemám pravidelný cyklus :nevim: hlavně nic nehrotit a být v pohodě víc řešit bych to začala tak po roce snažení ;) přeji ať se zadaří brzy

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >