Kolikrát něco partnerovi připomínáte, než to sama uděláte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.05.18 10:53
Kolikrát připomínáte, než sama uděláte?

Ahoj, jen dotaz spíš pro odlehčení než pro radu, jde o blbosti.
Kolikrát partnerovi něco pripomenete, než to uděláte sama? Já mam ted dvě aktuální situace. Podotýkám znovu, že jde o blbosti, vážné a důležité připomínat nemusim a muž řeší sám a promptně.

Tak teď třeba jsem si vybrala vybavení na náš společný koníček, za cca 12.000,– a protože to neni málo, chci, aby to viděl a rekl ano/ne. Už jsem mu to rekla 3×, že musíme… Koníček už praktikujeme a vždy řekne „musime ti koupit…“.
Takže jsem rozhodnuta, že se pripomenu ještě jednou a pak si to poridim sama bez ohledu na jeho názor.

Tak jak to máte vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Huk
Kecalka 382 příspěvků 04.05.18 10:58

Dvanáct není málo. Jestli je to v PC, normálně večer ukaž, jestli v krámě, odvleč :mrgreen:
Já teda zásadně své žádosti po třetí neopakuji. Ale můj chlap ví, že jsem urážlivá a když něco slíbí, tak splní.
Spíš tohle těším s dcerou, tý musím všechno opakovat do zblbnutí. S tím, kdyby někdo poradil :nevim:

Kotatko03
Echt Kelišová 8050 příspěvků 04.05.18 11:01

My máme na lednici velký kalendář a tam si píšeme vše a odškrtáváme, neboť oba dva zapomínáme :oops: :mrgreen:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 04.05.18 11:01

Tak zrovna ten priklad co uvadis bych vubec neresila a koupila si to sama :mrgreen: Kolikrat to nechavam vyhnit, to nevim, nepocitam to - spis to u nas je casove. Napr. poprosim manzela, at zadela zpatky do zdi vypadlou krabicku s dratama od elektriky, ze se v tom dite chce rypat. Tyden se nic nedeje, dite se v tom samozrejme parkrat stihne rypat, me dojde trpelivost a udelam to sama. Ja uz si ale vetsinu veci delam sama, protoze me nebavi porad prosit a cekat a pak se u toho s nim jeste hadat :lol:

Tableta
Závislačka 3374 příspěvků 04.05.18 11:01

Asi dvakrát? Ale jsou věci, který dělám rovnou sama :mrgreen: Například před rokem jsem se pustila do výmalby kuchyně. No, dopadlo to katastrofálně, takže už je tady rok!!! rozmalovaná. Toto mu připomínám každou chvíli, že je potřeba, aby to vymaloval. Prý, až bude tepleji. Když je teplo, tak prý je moc horko :lol: No, tento rok to asi hotový nebude, protože má stejně hodně práce. A já už to radši dělat nebudu :oops:

cecetka
Kelišová 6831 příspěvků 04.05.18 11:02
@Anonymní píše:
Kolikrát partnerovi něco pripomenete, než to uděláte sama? Já mam ted dvě aktuální situace. Podotýkám znovu, že jde o blbosti, vážné a důležité připomínat nemusim a muž řeší sám a promptně.

Tak teď třeba jsem si vybrala vybavení na náš společný koníček, za cca 12.000,– a protože to neni málo, chci, aby to viděl a rekl ano/ne. Už jsem mu to rekla 3×, že musíme… Koníček už praktikujeme a vždy řekne „musime ti koupit…“.
Takže jsem rozhodnuta, že se pripomenu ještě jednou a pak si to poridim sama bez ohledu na jeho názor.

Tak jak to máte vy?

Posli mu odkaz mailem. Treba mu to docvakne, ze se ma na to konecne podivat :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26715 příspěvků 9 inzerátů 04.05.18 11:02
@Anonymní píše:

Tak jak to máte vy?

a nebylo by v takovém případě lepší poslat mu mailem odkaz na danou věc? A připsat mu tam, že si to chceš teď objednat, ať na to taky mrkne? Nebo ho postavit před hotovou věc jako třeba „Zlato, vem si boty, jedeme teď do obchodu koupit mi nové kolo a chci, abys ho předtím viděl?“ To by nejspíš neodmítl, ne? Ale když se něco plánuje výhledově, že se na to podívá, až… tak to se většinou odsouvá…

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 04.05.18 11:05

Řeknu jednou, když se k ničemu nemá, podruhé řeknu „zítra ve dvě jdu tam a tam, vybrat to a to“… buď u toho chce být nebo ne. Ale pokud to manžela zajímá, obvykle se chytí hned a sám je aktivní… když je mu to šumák, můžu to zařídit sama, problém s tím nemám.

Není to malé dítě, nebudu mu říkat, co má dělat, to bych si vedle něj za chvíli přestala připadat jako partnerka.

Anonymní  04.05.18 11:07

Pokud to je informace z netu, posílám na e-mail a pak urguji, případně když je na PC, což je furt, tak jdu a řeknu mu, ať si udělá chvilku.

Pokud je to nějaká práce v domácnosti, tak si ji udělám sama (myslím tím mužskou práci, na rozdíl od něj jsem k takové práci byla vedena).

Janli
Závislačka 3770 příspěvků 7 inzerátů 04.05.18 11:10

Co můžu manželovi poslat emailem, to pošlu. Ne, že bysme spolu nemluvili, ale vím, že mail si přečte ve chvíli, kdy má čas vyhrazený na řešení podobných věcí. Práce nutné k údržbě domu píšu na seznam na kredenci, pokud mu to jen řeknu, je to většinou obratem zapomenuto.

Ivulita
Povídálka 30 příspěvků 04.05.18 11:52

Já říkám třikrát, poté začnu zapomínat to, co po mně chtěl on, případně když chce něco neurgentního udělat ihned, řeknu mu, že ano, ale že se nejdřív podívá na to a to :D

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 04.05.18 12:04

Jednou mu oznamim záměr, podruhé ho specifikuji a pokud se reakce nekoná, tak jednám :lol: manžel je většinou rad, ze nemusí nic řešit. Ale jednou jsme tímto postupem přišli ke treti kočce a to trochu koukal. No co, má vnímat :mrgreen:

Anonymní  04.05.18 12:04

Diky všem, říkám, jde o prkotiny, nicméně trochu mě to mrzí.
Na netu už jsem mu to ukazovala, ale jde o oblečení a protože ke koníčku mě přivedl on, tak chci aby zkouknul materiál a funkčnost. Takže asi tak.
Ale vědu z toho určitě nedelam, má jiné klady a jak čtu, je to všude stejný.
Hezký vikend, zakl.

rozand
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 04.05.18 12:07

Nikdy se mi nestalo, že bych něco musela připomínat nebo dělat sama. Muž má Google kalendář a není dítě. :roll:

Lalelale
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 04.05.18 12:20

Tak dvakrát třikrát… pak to udělám sama. Partner se většinou okamžitě chytí za nos a omluví se, že zapomněl. Co se týče toho nákupu, to bych neřešila. Sama víš, co si můžete dovolit a už párkrát jsi mu řekla a vlasy mu hrůzou nevypadaly :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama