Kolikrát týdně sex

Anonymní
22.9.20 14:04

Kolikrát týdně sex

Přítel chce sexovat 2krat denně, a to pravidelně, s výjimkou mých dnů kdy máme týden pauzu.. Při jednom drbání s kámoškama kdy mi řekly že mají sex max 2×,3× týdne a jsou rádi jsem zůstala docela v šoku :lol:..teď jako nevím jestli jsme nebo nejsme normální :lol: jak jste na tom vy? :mavam: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24962
22.9.20 14:07

No a co chceš ty? Baví tě to 2*denně, nebo to děláš jen že on chce? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15881
22.9.20 14:09
@Anonymní píše:
Přítel chce sexovat 2krat denně, a to pravidelně, s výjimkou mých dnů kdy máme týden pauzu.. Při jednom drbání s kámoškama kdy mi řekly že mají sex max 2×,3× týdne a jsou rádi jsem zůstala docela v šoku :lol:..teď jako nevím jestli jsme nebo nejsme normální :lol: jak jste na tom vy? :mavam: :mrgreen:

normální to není, to je tím, že jste hrozně skvěloučký lidičky :kytka: účel diskuze splněn? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
22.9.20 14:11

Bóže, tady je to vážně pořád dokola :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24193
22.9.20 14:13
@Anonymní píše:
Přítel chce sexovat 2krat denně, a to pravidelně, s výjimkou mých dnů kdy máme týden pauzu.. Při jednom drbání s kámoškama kdy mi řekly že mají sex max 2×,3× týdne a jsou rádi jsem zůstala docela v šoku :lol:..teď jako nevím jestli jsme nebo nejsme normální :lol: jak jste na tom vy? :mavam: :mrgreen:
0× sex týdně. Napiš si to
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13637
22.9.20 14:16

Tak pokud to vyhovuje vám, tak co tady hledáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
22.9.20 14:16
@Anonymní píše:

Pokud to oběma vyhovuje, tak cajk. Řešit to s kámoškama a na emiminu rozhodně normální není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
22.9.20 14:17

Hodně záleží, kolik vám je a jak jste spolu dlouho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
22.9.20 14:26

Jasně, když mě bylo 16 a měla jsem nového kluka, taky jsme byli jak králíci :mrgreen: jsme spolu teda už skoro 11 let a když je to v ideálním případě 3× do týdne, jsme myslím spokojení oba dva :lol:

ale píšeš, že to takhle chce tvůj kluk, nepises ze bys to tak chtěla i ty, to je divný ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15881
22.9.20 14:29
@BeNiPe píše:
Jasně, když mě bylo 16 a měla jsem nového kluka, taky jsme byli jak králíci :mrgreen: jsme spolu teda už skoro 11 let a když je to v ideálním případě 3× do týdne, jsme myslím spokojení oba dva :lol:ale píšeš, že to takhle chce tvůj kluk, nepises ze bys to tak chtěla i ty, to je divný ne :roll:

není důležitý, jestli to chce ona, ale že má doma obrsamce a to je tím, že je tak skvělá, nechápeš podstatu sdělení :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
22.9.20 14:29
@Anonymní píše:

To je snad každého věc kolikrát týdně.. :roll: a nebo se chceš začít řídit druhými lidmi co ti tu napíšou?! Víme že jsou tu všelijaké diskuze ale až že takové :zed: taky asi založím diskuzi tyblaho kolikrát denně chodíte na záchod :mrgreen: :zed:

Příspěvek upraven 22.09.20 v 14:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 14:31
@Julča001 píše:
Hodně záleží, kolik vám je a jak jste spolu dlouho ;)

Jo, to by mě taky zajímalo :lol: Ale podle otázky si myslím, že moc ne. My spolu spíme tak 1× týdně, někdy ani to ne. A co má znamenat otázka, jestli to je nebo není normální? :roll: To by jako kdo určoval? :think: Tak snad pokud to vyhovuje vám, tak je to v pořádku, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
843
22.9.20 14:32
@Anonymní píše:
Jo, to by mě taky zajímalo :lol: Ale podle otázky si myslím, že moc ne. My spolu spíme tak 1× týdně, někdy ani to ne. A co má znamenat otázka, jestli to je nebo není normální? :roll: To by jako kdo určoval? :think: Tak snad pokud to vyhovuje vám, tak je to v pořádku, ne?

Motivaci k založení diskuze taky nechápu, ale odpověděla jsem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15881
22.9.20 14:35
@Nihanin.1 píše:
To je snad každého věc kolikrát týdně.. :roll: a nebo se chceš začít řídit druhými lidmi co ti tu napíšou?! Víme že jsou tu všelijaké diskuze ale až že takové :zed: taky asi založím diskuzi tyblaho kolikrát denně chodíte na záchod :mrgreen: :zed:Příspěvek upraven 22.09.20 v 14:33

Já chci kakat 2krat denně, a to pravidelně, s výjimkou mých dnů zácp, kdy mám týden pauzu.. Při jednom drbání s kámošema, kdy mi řekli že mají kakání max 2×,3× týdne a jsou rádi jsem zůstal docela v šoku :lol:..teď jako nevím jestli jsem nebo nejsem normální :lol: jak jste na tom vy? :mavam: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18912
22.9.20 14:36

Mate deti? :lol: jestli ne, tak to i chápu, s detma je to scifi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu