Kolikrát už jste dostali výpoveď nebo vám neprodloužili smlouvu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 14:45
Kolikrát už jste dostali výpoveď nebo vám neprodloužili smlouvu?

Už po škole, když sem nastoupila do nového zaměstání, kde jsme pracovala rok a půl, a mlouvu mi pro nespokojenost neproldoužili. Nyní rok práci, kdy jsme nastopila po mateřské, z ničeho nic taky neuspokojivé výsledky. Nejspíš se mě chtějí zbavit. Asi je čas si přiznat, že nestojím za nic.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Peta02
Kecalka 408 příspěvků 25.01.19 14:48

Na jakých pozicích pracujes? Obchodní, administrativni …? Dostavas pravidelně nějakou zpětnou vazbu co by si nadřízený představoval jinak, snažíš se to změnit? To je všechno důležité, nemožný muže být i tvůj nadřízený.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 25.01.19 14:51

Tak záleží jak se k té práci stavíš :nevim: jestli děláš jenom na oko, často marodíš, snažíš se vykroutit z čeho jde, do práce chodíš jenom z povinnosti, tak se ani nedivím že nejsou spokojeni. Já dělala ledacos, všude sem odcházela sama, když se mi naskytla lepší příležitost, krom jednoho případu kde končil celý podnik… Že by mě někdo odněkud vyhodil se mi nestalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 14:54

@Kriss Tina nemarodim, ani když mám nemocné dítě hlídá někod z rodiny, práce mě baví, a nedělám jí jen a oko, snažím se, ale bohužel dělám chyby. Je to náročné

Kakika
Neúnavná pisatelka 15162 příspěvků 25.01.19 14:57
@Anonymní píše:
@Kriss Tina nemarodim, ani když mám nemocné dítě hlídá někod z rodiny, práce mě baví, a nedělám jí jen a oko, snažím se, ale bohužel dělám chyby. Je to náročné

Tak to prostě nemusí být práce pro tebe. To ještě neznamená, že nestojíš za nic. Jen asi bude potřeba, aby jsi se zkusila realizovat jinde.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 25.01.19 14:57
@Anonymní píše:

Tak pak záleží co děláš za obor, jaká je konkurence, když děláš chyby jestli se jim vyplatí vzít spíš někoho kdo je nedělá… Třeba ne každý má na všechno. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 15:03

Já dostala jednou. Z ničeho nic, bez varování, bez důvodu. Nevěděla jsem co můžou co ne, podepsala jsem jim že končím hned teď, dostala odstupné na ruku a šla. Zpětně jsem zjišťovala PROČ, nezjistilo se. Až jsem po čase narazila na bývalou známou a při kafču jsme zjistili že ona tam kdysi pracovala taky. Svěřila jsem se jí a ona se mne ptala co to bylo za firmu, zda vím náplň činnosti. Řekla jsem jí že ne, že moje pozice byla recepční/asistenka, v domě se konala různá jednání a měla jsem na starosti klienty atd. Ale že si myslím že firma dělá to a to, že už mi to začalo docházet o co tam jde, i díky různým kauzám v TV. Na to se začla smát a říkala že to je ono, že jakmile vedení zjistí že zaměstnanci prokouknou nekalé praktiky, nebo si myslí že tomu moc nechybí, pracovní poměr ukončují.

Jinak jsem výpověď dávala já - nespokojenost s novým vedením, či když po nás požadovali hmotnou odpovědnost za něco co jsme neovlivnili.

Elishka1
Závislačka 2949 příspěvků 25.01.19 15:06

Ze všech prací mimo současné me vyhodili a vždy říkali, ze jim je to líto,
(jsem ten blbec, který rád maka,) ale prý bohužel

v současné si mé taky chválí i mi prodloužili během mateřské na neurčito, tak čekám, co přijde, at se vrátím z rodicaku

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 25.01.19 15:16
@Anonymní píše:
Už po škole, když sem nastoupila do nového zaměstání, kde jsme pracovala rok a půl, a mlouvu mi pro nespokojenost neproldoužili. Nyní rok práci, kdy jsme nastopila po mateřské, z ničeho nic taky neuspokojivé výsledky. Nejspíš se mě chtějí zbavit. Asi je čas si přiznat, že nestojím za nic.

Nikdy se mi to nestalo, vždy jsem odešla sama s nevoli zaměstnavatele. Otazka: jsi jediná, koho vždy „vyhodili“? Nebo takhle končilo více kolegů? Specifikovali ti, v čem jsou tvé výsledky neuspokojivé?

Kaci89
Kecalka 393 příspěvků 25.01.19 15:21

Nikdy,mam stale jedno a to same zamestnani i kdyz premyslim ze po md kouknu po novem ale zas mam na neurcito.uvidime

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 15:21

Já jsem asi exot, ani jednou a nikdy na ÚP.

Jsem ve 3.práci a je mi 40+ :lol:

Kaci89
Kecalka 393 příspěvků 25.01.19 15:22

Ale je zvlastni,ze te z dvou ruznych zamestani propustili pro nespokojenost.vis ono clovek k sobe nedokaze byt sebekriticky,u nas si nejvetsi flakaci mysleli,ze deleji nejlip,taky za chvili leteli..

Kaci89
Kecalka 393 příspěvků 25.01.19 15:24
@Anonymní píše:
Já jsem asi exot, ani jednou a nikdy na ÚP.Jsem ve 3.práci a je mi 40+ :lol:

To nejsi,moje mama delala cely zivot v jedny praci.nikdy na up,nikdy na neschopence nebo hlidacence.pra­covala od 15ti.

lachtanice86
Kelišová 7130 příspěvků 25.01.19 15:28

Ani jednou. Vždy jsem to ukončila já. Jednou jsem dala výpověď a jednou jsem odmítla podepsat prodloužení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 15:29
@Kaci89 píše:
To nejsi,moje mama delala cely zivot v jedny praci.nikdy na up,nikdy na neschopence nebo hlidacence.pra­covala od 15ti.

ale na MD/RD jo, ne? když je to máma :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >