Kolikrát v životě jste byli doopravdy zamilovaní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 13:23
Kolikrát v životě jste byli doopravdy zamilovaní?

Ahoj, zajímá mě, kolikrát v životě jste byli doopravdy zamilovaní. Někde jsem četla, že se to přihodí maximálně 4-5× za život. Já se poprvé zamilovala na ZŠ do spolužáka, pak dlouho nic, pak jedna nešťastná láska ze zábavy a poslední je můj muž. A od těch cca 20 let nic. Asi už mám vybráno.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 12.01.19 13:28

Já si myslím, že pokaždé, když se člověk zamiluje a vznikne z toho vážnější vztah, tak je opravdu zamilovaný. A je jedno, jestli to vydrží rok, nebo celý život. Protože dlouholeté soužití není o zamilovanosti, ale člověk musí chtít a umět dávat daleko víc :srdce: sama za sebe musím říct, že než jsme potkala svého muže, zamilovala jsem se třikrát.

mrav
Generální žvanilka 23075 příspěvků 12.01.19 13:29

Když to tak počítám, tak to bylo asi čtyřikrát. Po páté mě to snad čeká - teď jsme s dcerou sami.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 12.01.19 13:34

3× ale platonicky to bylo vícekrát :mrgreen:

TeSudička
Kecalka 391 příspěvků 12.01.19 13:40

Platonicky jsem zamilovana uz 15let. A pak jsem byla doopravdy zamilovana do spoluzaka na ucnaku, ktery me nechtel a do dneska mam pro nej opravdu velkou slabost. A ted miluji sveho manzela. :mavam:

laducha
Generální žvanilka 22084 příspěvků 12.01.19 13:46

Ještě jsem zamilovaná nebyla. Děti jsem měla, protože se to ode mě tak nějak čekalo. Jsem starší ročník, když holka tehdy nebyla ve 20 vdaná, byla „divná“.
Třeba na mě ještě velká láska čeká :think:
Kdysi v mládí jsem jednoho chtěla, ale nebylo to opětované. Jestli to byla zamilovanost, to netuším :nevim:

Diana69
Kecalka 330 příspěvků 12.01.19 13:50

1× v životě a to do partnera :srdce: a 1× platonicky a to do spolužáka už v 6. Třídě a trvá to do dnes…ráda bych ho viděla,ale bohuzel :?

Alušáček
Závislačka 3399 příspěvků 12.01.19 13:53

Doopravdy zamilovaná jsem byla 6×, v průběhu pomalu 20let,poslední je můj manžel s ním už jsem devátý rok a doufám, že je to moje poslední láska :D Musím říct, že pro všechny bývalé do kterých jsem byla zamilovaná mám trochu slabost, na rozdíl od těch nemilovaných :lol:

Russet
Extra třída :D 14009 příspěvků 12.01.19 13:53
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě, kolikrát v životě jste byli doopravdy zamilovaní. Někde jsem četla, že se to přihodí maximálně 4-5× za život. Já se poprvé zamilovala na ZŠ do spolužáka, pak dlouho nic, pak jedna nešťastná láska ze zábavy a poslední je můj muž. A od těch cca 20 let nic. Asi už mám vybráno.

Když to počítám, tak opravdu zamilovaná jsem byla asi jen třikrát. Nepočítám pár měsíců trvající lásky na základce nebo na střední. To poslední stále trvá, takže mám asi taky vybráno :P

Kukacka123
Závislačka 3068 příspěvků 12.01.19 14:13

Opravdove jen do manzela :srdce: a snad naporad…to mesicni chozeni nekde na stredni ano nepocitam :mrgreen: a od stredni jsem i s manzelem :andel:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 12.01.19 15:05

Třikrát. Poprvé do spolužáka na základce, chytlo mě to ve čtvrté třídě a nepustilo snad až do osmnácti. Viděli jsme se asi pět let zpátky a já mu to přiznala, pořád je to super kluk, tak mu to polichotilo a nijak se mi nevysmál, jak jsem se bála :D Podruhé do bývalého, to mě potom hodně bolelo, i když zpětně nechápu proč, protože žádný zázrak zrovna není a ani se k sobě nehodíme :nevim: A potřetí do současného chlapa :srdce:

Taky jedna
Extra třída :D 11945 příspěvků 12.01.19 15:13

4×.
Ve 14-ti, v 15-ti, v 18-ti a ve 30-ti.
Do vsech uplne bezhlave a pro vsechny ctyri mam stale slabost, v tom smyslu, ze kdyz se ozvou, stale se mi to zachveje kolem zaludku :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 15:56

Já mám osudové muže 4. První krásná platonická láska v osmé třídě, chvíli jsme spolu chodili, ale nedal mi ani tu pusu. Byla jsem do něj zamilovaná ještě hodně dlouho. Od 17 jsem pár kluků vystřídala a pak se šíleně zamilovala do hezouna, který mě chtěl jen na sex. Na to zase nebyla já, takže nešťastná láska. A v 19 jsem začala chodit se svým manželem, jsme spolu stále. A 4 osudový muž je kamarád, kterého znám asi 30 let, chvíli jsme spolu chodili, ale on na mě stále neměl čas, takže jsem se dala dohromady s manželem. A po 20 letech manželství jsem se podruhé zamilovala do své první lásky. Bylo to krásné a bláznivé, ale naštěstí už to odeznělo.

Kassor
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 12.01.19 17:30

Ja 2×.. Poprve do meho exmanzela a ted do meho manzela :palec:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15295 příspěvků 12.01.19 17:32

Jednou. Do sebe :rose: :heart_eyes_cat:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >