Reklama

Kolísání váhy - defekt prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 05.02.17 21:28
Kolísání váhy - defekt prsou

Hledám radu a řešení.
Jsem mladá, ale už od puberty jsem bojovala s výkyvy váhy. Plus mínus 20kg. Každý rok jsem byla jiná. A samozřejmě nejvíc a primárně jsem vždy hubla na prsou, pažích a v obvodu hrudníku. Teď mám 7 měsíční holčičku, kterou už nekojím. Prsa jsem neměla nikdy extra velká, ale ´B´ běžně.
A s kažým přibíráním a hubnutím se to podepisovalo na té pevnosti. Teď po kojení mám pravé prso zdeformované a má úplně jiný tvar, než levé. Povislé, bez tvaru a prázdné.

Takže každým dnem přemýšlím, jestli plastika prsou pro kterou jsem se rozhodla je tím nejlepším řešením a jestli to není příliš zásadní zásah do těla? Popravdě vím, že by mi to psychicky pomohlo. S partnerem se milujme po tmě, nebo v nějaké části oblečení zakrývající trup. :/ Sebevědomí kleslo na bod mrazu a přidělává mi vrásky svléknout se do plavek, nebo si vzít tílko. Odjakživa jsem byla trochu „prdelatá“ a tak je to nehezká tělesná disproporce. Penízky na plastiku mám vyhrazené, ale asi bych si ráda udělala vlastní názor na základě zkušeností podobně nešťastných žen a maminek.
Mj. Od partnera jsem nikdy žádné „komentáře“ o nevzhledném poprsí neslyšela a vím, že je to jen v mé hlavě.
Předem děkuju za komentáře s názory. :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4980 příspěvků 05.02.17 21:33

Plastická operace moc se sebevědomím nenadělá - proto spousta ženských chodí na další, a další a další a doufají že už konečně, po dalším zásahu budou ze sebou spokojené.

Na plastiku klidně jděte, ale rozhodně to doplňte i psychoterapií, abyste se naučila mít se ráda. Respektive nenechala bych do sebe řezat, dokud bych se nenaučila přijmout se taková, jaká jsem.

Problém nejsou prsa a zadek - problém leží v tom, jak sebe sama vnímáte a jaký máte sama k sobě vztah.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.02.17 21:40
@LidkaMat píše:
Hledám radu a řešení.
Jsem mladá, ale už od puberty jsem bojovala s výkyvy váhy. Plus mínus 20kg. Každý rok jsem byla jiná. A samozřejmě nejvíc a primárně jsem vždy hubla na prsou, pažích a v obvodu hrudníku. Teď mám 7 měsíční holčičku, kterou už nekojím. Prsa jsem neměla nikdy extra velká, ale ´B´ běžně.
A s kažým přibíráním a hubnutím se to podepisovalo na té pevnosti. Teď po kojení mám pravé prso zdeformované a má úplně jiný tvar, než levé. Povislé, bez tvaru a prázdné.Takže každým dnem přemýšlím, jestli plastika prsou pro kterou jsem se rozhodla je tím nejlepším řešením a jestli to není příliš zásadní zásah do těla? Popravdě vím, že by mi to psychicky pomohlo. S partnerem se milujme po tmě, nebo v nějaké části oblečení zakrývající trup. :/ Sebevědomí kleslo na bod mrazu a přidělává mi vrásky svléknout se do plavek, nebo si vzít tílko. Odjakživa jsem byla trochu „prdelatá“ a tak je to nehezká tělesná disproporce. Penízky na plastiku mám vyhrazené, ale asi bych si ráda udělala vlastní názor na základě zkušeností podobně nešťastných žen a maminek.
Mj. Od partnera jsem nikdy žádné „komentáře“ o nevzhledném poprsí neslyšela a vím, že je to jen v mé hlavě.
Předem děkuju za komentáře s názory. :oops:

Tak já myslím že by ti to mohlo pomoci, za mě ano.
A jen ze zvědavosti; kolik to stojí? Dík :kytka:

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 05.02.17 21:43

@LidkaMat ahoj mám to podobne a na plastiku se take těším :-) jen je podle mě dobre počkat až už budeš mít po dětech jinak jsou to trochu vyhozene penize… ja ted čekám druhý mimčo, až odkojím -pujdu - jen na modelaci bez implantatu. Nemyslím si že by bylo třeba jít na psychoterapii jak Ti radí… já byla už na 2 plastikách a považuji to za jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.. od té doby se na sebe ráda dívám, ráda se pěkně oblékám a užívám si to :srdce: změnilo mi to život k lepšímu

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 05.02.17 21:44

@Borůvka1990 pouze modelace @Borůvka1990 vyjde na cca 25 tis, pokud je třeba nebo chce pacientka vložit i implantat pak je to podstatně více cca 70 tis

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.02.17 21:49
@axelina píše:
@Borůvka1990 pouze modelace @Borůvka1990 vyjde na cca 25 tis, pokud je třeba nebo chce pacientka vložit i implantat pak je to podstatně více cca 70 tis

Díky moc!!! Uvažuju taky o modelaci, celý tělo v pohodě (díky sportu) ale prsa hrůza :roll: Prostě dlouhý kojení, celkem 5let (dvě děti). 25tis je krásná cena, to si můžu dovolit.
Ještě jednou dík a ať se daří při kojení! :kytka:

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 05.02.17 21:53

@Borůvka1990 …ale pocitej s tim že při te modelaci budes mit jizvy okolo cele bradavky pak od bradavky dolu a jeste pod prsem…:-/ takže je třeba mit ty prsa tak hnusna aby i s jizvama pak vypadala lépe… já po 2.kojení v tom stadiu určitě budu o tom žádná!:-)

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.02.17 22:02
@axelina píše:
@Borůvka1990 …ale pocitej s tim že při te modelaci budes mit jizvy okolo cele bradavky pak od bradavky dolu a jeste pod prsem…:-/ takže je třeba mit ty prsa tak hnusna aby i s jizvama pak vypadala lépe… já po 2.kojení v tom stadiu určitě budu o tom žádná!:-)

Tak to neeeé 8o Radši visačky než pevný zjizvený, to bych manželovi neudělala :oops:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 06.02.17 00:06

@LidkaMat Ja prsa mam udělaný a jsem 100% spokojena uz 4 roky. A na žádnou dalsi se nechystám. Ja bych znova neváhala. A sla. Taky jsem to třikrát odložila kvůli „zásahu do tela.“ A po čtvrtý jsem sla a pul hodiny po operaci jsem chodila, bylo mi fajn, nic me nebolelo (pokud jsem nehybala s rukama směrem vzhuru) a bylo to super.
100% ani.

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 06.02.17 13:08

@Borůvka1990
Jak kde. Ale většina estetických klinik má v ceníku něco kolem 80 tisíc sakumprdum.

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 06.02.17 13:11
@axelina píše:
@LidkaMat ahoj mám to podobne a na plastiku se take těším :-) jen je podle mě dobre počkat až už budeš mít po dětech jinak jsou to trochu vyhozene penize… ja ted čekám druhý mimčo, až odkojím -pujdu - jen na modelaci bez implantatu. Nemyslím si že by bylo třeba jít na psychoterapii jak Ti radí… já byla už na 2 plastikách a považuji to za jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.. od té doby se na sebe ráda dívám, ráda se pěkně oblékám a užívám si to :srdce: změnilo mi to život k lepšímu

To je pravda :think:
Ještě plánujeme alespoň dvě… je to problém při následujícím kojení? Můžou změnit tvar „nová prsa“, když by se mi nalily? Četla jsem právě, že obvykle to nebývá vůbec problém. Záleží také, kam implantát chirurg uloží, jestli pod prsní sval, nebo nad. Děkuju za povzbuzení :)

LidkaMat
Kecalka 146 příspěvků 06.02.17 13:13

@Tiffany1 :) a můžu poprosit do zprávy jaká klinika a kolik jste platila a popřípadě nějaké blžší informace?

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 06.02.17 13:34
@LidkaMat píše:
@Borůvka1990
Jak kde. Ale většina estetických klinik má v ceníku něco kolem 80 tisíc sakumprdum.

Ono asi záleží jak velký zákrok to bude. Ale věřím že i taková částka může být. Škoda že ty jizvy nemají vychytanější.

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 06.02.17 15:10

@LidkaMat ahoj no problem… mužeš být vyjímka…ale většinou po kojení prsa vypadají jinak..at už tam máš nebo nemáš implantát…záleží jak se ti nalevají prsa..jestli o číslo tak asi OK… jestli o 3 čísla tak prostě to pěkný pak nebude a vyhodíš 70 tis.. ale já spíš tady mluvila o modelaci bez implantatu a to mě doktor rozhodně odrazoval - mohla by se pak rozjet i ta jizva a nejspíš bych musela jit potom znova.. jsem ráda že jsem počkala a ke svým 40. narozkam si nadělím prsa těším se :-)

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 06.02.17 15:12

@Borůvka1990 45-60 tis stojí implantáty a pak cena operace se liší dle Kliniky… vetsinou 20-30 tis… já jsem byla rozhodnutá pro implantaty ale pote co hned 2 holky v okolí s nima měli velke tahle problemy po několika letech tak asi zustanu jen u modelace… dvojky mi stačí :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama