Kolo 12 palců - Ravo svišť

195
24.2.10 22:23

kolo 12" Ravo svišť

Ahoj holky, sice jsem se uz dneska ptala na 16", ale premyslim, ze poridime tento rok nakonec 12" z druhe ruky a pristi rok az 16",dcera ma 3 roky a 98 cm, tak se bojim, ze ta 16" na ni bude moc. Tak se chci zeptat na vase zkusenosti se svistem. diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18633
25.2.10 08:05

:palec: syn se na něm vyřádil a jezdil skoro do 4,5let (a to je docela velký v těch 4,5 měl 120cm) letos už čeká na mladšího a starší dostane k narozkám kolo nové… Za nás spokojenost. Jo a po 2 letech ježdění vypadá pořád jako nové…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
25.2.10 08:20

lacenko a kolik, prosim te, vazi? neni pro ty decka moc tezke?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
25.2.10 08:29

Ahojky, také mám vytipované už rok toto kolo, strašně se mi líbí, ale nedavno jsem ho našla na černé listině - „neprošlo v testu“ a je označeno jako závadný výrobek. Údajně špatné držátka na řidítkách a špatné brzdy. Více je zde (někde v polovině této stránky): http://www.babyweb.cz/…on-line.aspx :-(

Zatím tedy pevně doufám, že výrobce dá vady dopořádku, protože se mi to kolo fakt líbí a ráda bych ho pořídila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
25.2.10 09:38

Syn na nem jezdil od 2,5 do 4 let a bez problemu, byli jsme spokojeni. Letos ho podedi dcera a syn ma nove - 16tku. Ve 3 letech je na 16tku ditko jeste male.--

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
25.2.10 09:39

mumisku, tak tos me dost prekvapila, protoze ja jsem narazila na diskuzi,kde si ho holky chvalily a prave rikaly, ze testy prosel, ze neprosly jen pridavne kolecka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
25.2.10 09:45

Akrim, já právě taky byla překvapená, mám ho vytipované právě už delší dobu, chtěla jsem ho letos na jaro/léto koupit, tak právě ještě nevím, tato zpráva mě právě taky rozhodila :think: Ale pevně věřím, že ty „nedostatkové kousky“ stáhly z prodeje a nahradili je novými, plně funkčními :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
26.2.10 17:40

no asi ho letos koupime, nejspis uz jen z druhe ruky a pristi rok pujdem do te 16", bojim se, ze na 16" by se letos ucila spatne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
4.3.10 07:29

Mumisku, tak nakonec jsme koupili noveho svista, vcera kolo dorazilo, test byl delan v roce 2007 a uz jsou asi zavady odstraneny, protoze ty rukojeti jsou uz v poradku a prislo k nam tomu upozorneni, ze drzaky na balancni kolecka mame pouzit prilozene,ze ty puvodni neodpovidaji norme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama