Kolo na prd nebo je syn nemehlo? :D

376
10.10.19 16:35

Kolo na prd nebo je syn nemehlo? :D

Zdravím. Synovi je tři a půl. Od mala jezdí na odrážedle a vše fajn. Skáče, dělá triky.. už půl roku má kolo a stále mu to nejde. Když má tu jednu nohu nahoře tak se kolenem div nekope do břicha, dát sedlo výš nepomohlo, je to pořád stejný. Šlo to jen o kousek jinak uz by na ty šlapky nedosáhl. Takže malému vůbec nejde šlapat. Taky má nohy na slapkach úplně nakrivo a když mu je tam dám rovne tak je ma úplně jakoby vylomený. Takže mu z těch slapek neustále zklouzávají. Tak nevím jestli je to kolem nebo dítětem…? :D nemáte někdo nějakou radu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1401
10.10.19 16:50

Neni na to jeste maly? Nekomu trva dele, nez slapani pochopi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
10.10.19 16:55

@luci.no přijde mi že to chápe. Snaží se ale jak šlape tak když dá tu nohu nahoru tak se úplně vykloni do strany jak se jakoby kope do břicha.. Přijde mi to na tom kole co máme dost nepřirozený ta jízda. Zkusím ještě zajít za jednou paní u nás co má stejně staré dítě jestli by se můj malý nemohl zkusit projet na jejich kole.. ale nevím. On by hrozně chtěl jezdit a snaží se ale prostě to pořád nejde a přijde mi že už to je fakt tím kolem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35317
10.10.19 16:55

Fotku kola i s děckem :-) ale je malej, ma narok byt nemehlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
10.10.19 17:00

@Pudloslava samozřejmě to nemehlo myslím nadneseně ;) vyfotím a pošlu zítra. Dnes jsem ztratila všechny nervy při tom „ježdění“ a nechci kolo do zítra ani vidět. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35317
10.10.19 17:04
@emimka20 píše:
@Pudloslava samozřejmě to nemehlo myslím nadneseně ;) vyfotím a pošlu zítra. Dnes jsem ztratila všechny nervy při tom „ježdění“ a nechci kolo do zítra ani vidět. :lol:

ja take tak o svych detech mluvim, v pohode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1972
10.10.19 17:07

Levná kola mají blbé ty šlapky, takový levný klouzavý plast. Co je to za kolo konkrétně? A na trikolce jezdil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1401
10.10.19 17:21

Kolem to byt muze. Muze byt tezke, riditka vysoko/nizko, ram na divnem miste,… Vyzkouseni jineho kola je dobry napad. Klidne i nekde v obchode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
10.10.19 17:21

Nemáte kolo z decatlonu přesně takhle jak popisujete na něm dcera seděla koupili jsme teda meridu Dakar a jezdila hned bez problémů. Předtím ještě Author jet taky ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19221
10.10.19 17:54
@Pudloslava píše:
Fotku kola i s děckem :-) ale je malej, ma narok byt nemehlo.

To jsem chtela napsat. Pokud nedosahne na pedaly, aniz by se kopal do beicha nebo na tom sedel jak tata girilag, tak ti bude dost mozna bevhidne zvolena geometrie kola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
798
10.10.19 17:56

Tak si nekde půjč tříkolku, at se nauci slapat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15884
10.10.19 19:23

Syn v září tri roky a na kole jezdi od cervna. Nejal jsem nepochopila jak může nohama se bouchat do bricha, to by mu to kolo muselo byt male ne? Chtělo by to fotku. Nekomu to trvá prostě dele. Ale kdyz dítě sedi na sedatku melo by aspon špičkama dosáhnout na zemy kdyz se uci.:thinking:
Fotka syna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama