Kolo odrážedlo nebo tříkolku?

43
28.3.21 17:39

Kolo odrážedlo nebo tříkolku

Zdravím,
Prosím jaké jste kupovali odrážedlo? Malá má teď rok a dva měsíce a přemýšlím jestli koupit rovnou takové to kolo odrážedlo nebo prozatím něco se třemi koly.
Jak jste pořizovali vy prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78
28.3.21 17:51

@Estex motorku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
28.3.21 17:53

Super dotaz, připíchnu se 😇 nejde mi přidat k oblíbeným..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
28.3.21 17:58

Teď plastovou motorku a koloodrážedlo až příští rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
28.3.21 18:01

V tomhle věku určitě 3 kola. Nevím, jak je dcera vysoká, ale myslím, že se 2 koly se ani nedělají tak nízké. Stejně ti na tom začne pořádně jezdit až tak v roce a půl. Jinak my máme z druhé ruky Funny wheels, kde jde jedno kolečko později oddělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
28.3.21 18:01

V tomhle veku jsme meli odrazedlo se 4mi koly plastove, dnes jsme objednali kolo odrazedlo, je mu cca 2,5 roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14701
28.3.21 18:27

V tomto věku byla nejlepší plastová motorka enduro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52939
28.3.21 18:35

Teď bych koupila Enduro a na Vánoce pořádné koloodrážedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
28.3.21 18:39

Plastova motorka Enduro dela 2 velikosti. V tomto veku bohate staci. Neporizovala bych 4 kolove (treba auto) a motorky se siroko danymi koly vzadu. Dite pak vytaci nohy a to neni dobre pro vyvoj kycli. Proto je nejlepsi co nejuzsi, coz splnuje napr. Enduro. Navic ne kazde dite ma odrazedla rado. Nejstarsi dite odmitalo motorku i koloodrazedlo. Nakonec sedlo az na kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
28.3.21 19:00

V tomhle věku plastovou motorku, pak v 1 a 3/4 roce odrážedlo kinderkraft (prodávají i v tescu cca do 800). Perfektní i pro malé děti, nízká váha - hodíš na kočárek a nemusíš nosit ani foukat kola. Vydrželo skoro do 3 ( vydrží mnohem déle), pak předsedal na odrážedlo pukky. To je sice těžký, ale projede každý terén ( jsem na vesnici) a má i odkládací plochu na nožky. :) teď mu budou 4 a jezdí na kole za pomoci přídavných koleček. Ale střídá to. Dcera zatím dává přednost nožičkám. Tak snad se chytí bráchy a začne drandit taky. Jinak syna jsme do ničeho nenutili, vždy si řekl sám co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1689
28.3.21 20:52
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1685
28.3.21 20:56

Do dvou let jezdily děti na plastové motorce Enduro, ale třetí dítě teď jezdí na funny wheels a je to mnohem lepší než ta plastová motorka, kolečka nedělají takový rachot a dá se tam nastavit výška (2 možnosti), takže nemusíš kupovat menší a větší motorku. Taky se dá jedno to zadní kolečko dát pak pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1307
29.3.21 01:45

Klasické Enduro ( v tom cca roce a kousek to nízké, pokud je dítě vysoké, tak to větší) a cca ve 2 letech koloodrážedlo. Mladší dcera má 20 měsíců má 88 cm a občas chce koloodrážedlo od starší ségry, zkoušeli jsme sedátko úplně na minimum a dosáhne jenom na špičky. Takže si počká cca do léta. Starší na tom začala ve 2 a čtvrt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
29.3.21 12:43

@Platanka Dobrý den, právě na funny wheels jsem taky koukala. Ty motorky se mi moc nelíbí, protože to dělá hroznej rachot, ale tohle mě fakt zaujalo. Máte s tím tedy dobré zkušenosti jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat