Reklama

Kolo, odrážedlo pro 2,5letého klučinu

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 14.03.11 19:46
Kolo odrážedlo pro 2,5 letého klučinu

Prosím o radu.Už jsem toho tady pročetla celkem dost, ale nějak tu není to co hledám.Má syna 2,5 roku a chtěla bych mu koupit kolo odrážedlo,ale nevím jaký. Je totiž celkem vysoký a měří 98 cm.Od rozkroku dolů má 35 cm. Ale zároveň bych chtěla nějaký,který by se dalo použít později pro další dítě,které nebude třeba tak velké.Objevila jsem toto,ale nevím zda je dobré.
http://www.neobycejne.cz/detail.php?…
Chtěla bych tak nejvíc do 1500 Kč. Děkuji moc za pomoc při výběru

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 14.03.11 19:48

máme toto:
Bug
jsem moc moc spokojená

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 14.03.11 20:01

taky na léto vybírám, ale malá je spíš drobnější. Myslím že muff bude dobrej. Ale patrí mezi ty větší. Na těch stránkách v tvém odkazu je tabulka velikostí. Jinak jakýmkoliv z těchto kol asi není co zkazit. :wink: http://www.neobycejne.cz/aktualita.php?…

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 14.03.11 20:14

Ahojky,
tak já mám pro malého yedoo too too (nebo tak nějak se to píše :mrgreen: ), má to od druhých narozenin a maximální spokojenost, ted jsou malýmu dva a třičtvrtě a furt super…
A ten muff je od stejného výrobce, jako yedoo too too, takže je uuuplně stejné, jen jiný název, četla jsem proč, ale už nevím.. Takže doporučuji :kytka:

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 14.03.11 20:45

ahoj tak právě z té stránky neobyčejně jsem objednala dnes! Too Too té řady C - má hlavové uložení řidítek měla jsem stejná kritéria jako ty.. do 1500 kč.. ale nakonec stálo 1630…
měla jsem na výběr Davídka, a pak se mi strááášně líbilo Yeddo - kolekce čtyřlístek - ten nemá to hlavové uložení…
ale je levnější…
ty stránky jsou moc dobré! našla jsem tam jak změřit malého.. a jak vybírat a podle čeho!
odrážedlo nám dorazí ve středu! moc se těšíme! :palec:

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 14.03.11 20:47

a pokud se ptáš konkrétně na Muffa … je stejný výrobce jako Too Too dooporučuju zavolej přímo paní a ona ti poradí..

šamotka
Kelišová 7277 příspěvků 14.03.11 21:09
zuzanasinova píše:
máme toto:
Bug
jsem moc moc spokojená

Máme stejné a taky maximální spokojenost. Super lehké. Nejprve ho měl syn, teď podědila dcera, které jsou 2 a měří 97 cm.

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 14.03.11 21:22

Taky máme Yedoo Too Too. Dcera na něm začala jezdit před rokem, to jí bylo dva a kousek a jezdí na něm pořád. Je posunovací sedlo i řídítka, tak z toho hned tak nevyroste. A myslím, že když je sedlo úplně dole, je to odrážedlo i celkem nízké - v obchodech jsme před koupí vyzkoušeli leccos a tohle bylo jedno z mála, ze kterého dosáhla na zem.

VERCATOMIK
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 15.03.11 08:31

A nemáte z toho strach? Jako že se děti moc rozjedou a vybourají? Manžel to chtěl koupit synovi taky, ale zamítla jsem to. Ještě ve třech letech jezdil na tom klasickým plastovým odrážedle. A měla sem co dělat, abych mu u nás u domíku stíhala. Máme úzkou silnici z kopce dolů a nepřehlednou zatáčku. A pak u hlavní silnice bych ho taky nepustila. Když ho chytne rapl, tak lítá a jezdí všude a nic ho nezajímá :cert: .

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 15.03.11 08:36

my bydlíme v klidné části obce.. a je tu rovina.. do města s tím, ale nepůjdeme.. tak snad to bude ok! spíš jsem zvědavá zda se naučí tu rovnováhu.. :think:

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 15.03.11 08:39
VERCATOMIK píše:
A nemáte z toho strach? Jako že se děti moc rozjedou a vybourají? Manžel to chtěl koupit synovi taky, ale zamítla jsem to. Ještě ve třech letech jezdil na tom klasickým plastovým odrážedle. A měla sem co dělat, abych mu u nás u domíku stíhala. Máme úzkou silnici z kopce dolů a nepřehlednou zatáčku. A pak u hlavní silnice bych ho taky nepustila. Když ho chytne rapl, tak lítá a jezdí všude a nic ho nezajímá :cert: .

nemám… resp. mám, ale úplně stejný, jako na kterémkoliv jiném odrážedle, kole, dokonce i pěšky. Děti jsou nepředvídtelné… Ten strach už budu mít do smrti, ale to nic nemění na faktu, že odrážecí kolo je super na získání rovnováhy. Nikomu ale nic nenutím ;-)
Díky za odkaz na to měření… je super!

VERCATOMIK
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 15.03.11 09:29

Díky holky za odpověď :wink: .

Zuzi to máš pravdu, že už se budeme bát celý život. A věřím tomu, že na tu rovnováhu je to perfektní :palec: .

Hanka1
Extra třída :D 13512 příspěvků 15.03.11 09:55

No ja ted pro druhou holku taky vybiram odrazedlo, ten Bug se mi cenove moc libi…

jeste jsem objevila toto:
http://www.babystyle.cz/…vonek-zdarma

po zkusenosti s prvni dcerou uz rozhodne nepujdeme do maleho kola s pridavnyma koleckama. Kdyz jsme ji kolecka sundali, tak se strasne bala bez nich jezdit a bez kolecek zacala jezdit az v sesti letech pote, co nam sousedi pujcili odrazedlo a kdyz jsme videli, ze uz krasne drzi rovnovahu…

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 15.03.11 10:13

My máme prakticky to samý, akorát se jmenuje Galaxy, na té stránce ho najdeš taky. Máme ho teprve pár dní a zatím si není na co stěžovat, akorát je trochu těžší, takže kdyby si Robíno venku rozmyslel, že jezdit nebude, dost bych nadávala, že musím kolo táhnout domů v ruce.

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 15.03.11 14:03

na stránkách co tu byly jmenované „neobyčejně“ paní ty Too Too prodává a má akci na dopravu zdarma! do konce března.. vyjde tedy na 1630 kč.. to dražší řady C - má hlavové složení v řidítkách… to levnější to nemá…
jsem zvědavá jak to malému půjde a zda ho to zaujme… zítra vám to napíšu! :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >