Koloběžka na jezdění do školy - poradíte?

208
10.5.16 20:38

Koloběžka na ježdění do školy - poradíte...?

Poradíte mi prosím někdo ze zkušenosti? Potřebuji koloběžky pro děti na dojíždění do školy (cca 1,5km), tzn. skládací, ideálně s popruhem přes rameno, ale asi ne ty úplně pidi kolečka, aby něco vydržely, ale ideálně aby nebyly moc drahé :mrgreen: Děti mají takové ty „terénní“ s velkými koly, jak jsou ten typ i s obrázky čtyřlístek, ty jsou naprosto úžasné a nedám na ně dopustit. Ale na ježdění do školy to není, na to jsou moc velké - potřebuji skladné do šatny. Tzn. nejde mi teď o zkušenosti dětí s malými dětmi, ale prosím se školáky. Děkuju všem moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28149
10.5.16 20:45

A jak jsou velci a jaky mas rozpocet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
10.5.16 21:24

@Petan
https://www.manvel.cz/…bo-1843.html

Spartan Jumbo, máme zatím chvíli, ale spokojenost, můžu na ní jezdit i já a to nejsem žádný drobeček :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
11.5.16 14:32

Budou ve 2. a 4.třídě, ale chci, aby jim vydržely… podle mě pak už to není zas takový rozdíl, jestli kupuješ pro 4. nebo 7.třídu… Ta Jumbo vypadá dobře, ale měla jsem klidně představu menší… jde mi o to, aby na ní sjeli do školy a zpět, dobře se tam dala v šatně uskladnit nebo abych je donesla v pohodě domů. Koloběžky s velkými terénními koly máme, takže spíš bych opravdu městskou skladnou, cena max. 1200Kč, ale nechci žádný umělohmotný šunt, který se mi po půl roce rozpadne… Syn by na tom pravděpodobně dělal různý blbiny, který s tou velkou terénní nejdou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat