Koloběžka Niper nebo F-line 12

472
8.12.09 21:55

Koloběžka Niper nebo F-line 12

Nemáte doma náhodou někdo koloběžku zn. Niper nebo F-line 12? Uvažujeme o vánoční dárečku, ale váháme, jestli nebude na dceru ještě příliš velká (dcera měří 94 cm). Aby se jí na tom dobře jezdilo. Naučila se pěkně jezdit na té hliníkové, co se dá složit, ale tu jsme reklamovali a vrátili nám penízky, tak už jsme si říkali, že jí pořídíme nějakou s nafukovacími koly. Tak nás zaujaly tyto dvě značky. Uvítám vaše zkušenosti.
Ještě jsme koukali i na zn. Star line, ta je i o chlup menší. Ale manžela zaujali právě ty prve zmíněné dvě značky. Popř. kdo jste z Brna, nevíte ve kterém obchodě je mají, že by jsme si je mohli prohlédnout na vlastní oči a případně oměřit? (chceme kupovat přes net)
Když vaše dětičky jezdí na koloběžce, myslím už jako třeba větší děti, je výhodou mít nožní brzdu nebo je lepší brzdu ovládat rukama?
Díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
9.12.09 09:41

Tak tohle téma mě taky zajímá - ale naše princezna měří 132 cm - poradíte i nám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
9.12.09 15:02

Koukla jsem na oba modely a zdají se mi příliš velké a těžké, vzhledem k věku a výšce tvojí dcerky. Naopak by se mi zdála lepší právě ta Star line. Tady ji v jedné odpovědi také doporučují i pro větší dítě. Jestli z jízdy má něco mít, musí jí vozítko vyhovovat velikostí. Star line je do 75 kil, určitě ji užije.

Lesino, žirafě bych tu větší klidně koupila :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
9.12.09 15:07

Ti dám žirafu :D:D:D:D Adulka je náš drobeček. Pravdě poněkud přerostlej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5506
9.12.09 16:25

No my máme tu F 12, je snad do 100kg a hlavně jde tam nastavit výška řídítek, normálně jak na kole. M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
10.12.09 11:12

Lesino opravdu poněkud :lol: . Je totiž větší i než náš skoro osmiletej kluk :think: . Jestli to ovšem nebude tím, že my máme trpajzlíky 8-o .

Star line jsem včera měla možnost okouknout - mají ji ve výloze u nás v papírnictví. Chodíme skoro denně okolo, ale nikdy jsem nezkoumala, co že to mají :-) .
Mě se zdá úplně akorát pro takhle malý děti. Není to žádný hrcátko pro batolata, koupila bych ji i naší šestileté dceři, která má s bídou nějakých 105 cm.
Ale nejlepší by bylo je vyzkoušet v obchodě, třeba zrovna ta větší by byla použitelná :nevim: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
10.12.09 11:19

Pett11, až teď jsem si všimla, že tvoje mladší dítě má 7 měsíců, nikoliv 7 let, jak jsem viděla předtím :lol: . Tím spíš bych koupila tu menší, protože ji bude mít kdo zdědit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
10.12.09 14:01
Pimpa píše:
Lesino opravdu poněkud :lol: . Je totiž větší i než náš skoro osmiletej kluk :think: . Jestli to ovšem nebude tím, že my máme trpajzlíky 8-o .Star line jsem včera měla možnost okouknout - mají ji ve výloze u nás v papírnictví. Chodíme skoro denně okolo, ale nikdy jsem nezkoumala, co že to mají :-) .
Mě se zdá úplně akorát pro takhle malý děti. Není to žádný hrcátko pro batolata, koupila bych ji i naší šestileté dceři, která má s bídou nějakých 105 cm.
Ale nejlepší by bylo je vyzkoušet v obchodě, třeba zrovna ta větší by byla použitelná :nevim: .

Náš drobeček Pepinka - my ji opravdu máme za drobounkou holčičku - má 112 cm :oops: :nevim: :oops: Eluška má kolem 92 cm :) A to je prtě úplný :D

No, každopádně uvažujeme o té F-line 12.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
11.12.09 19:03

Tak už máme F-line doma :) Sportisimo 1399,– Kč - takže máme pro každou větší dárek - hurá!!! Drobnůstky už dokoupíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
30.12.09 17:26

Lesi tak podej raport, až otestujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu