Reklama

Kolonoskopie a pokoušení se o miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nika-weru
Stálice 68 příspěvků 11.01.18 07:56
kolonoskopie a pokoušení se o miminko

Ahoj, prosím Vás o rady a zkušenosti. (Dnes se zeptám i na gyndě)
Den před zákrokem mám pít Moviprep, v příbalovém letáku nedoporučují těhotným, kojícím a ženám, co se pokouší o miminko. (doporučují poradit se s lékárníkem).
Jelikož my se pokoušíme o mimi a jdu na kolonoskopii v úterý poprvé, tak prosím o zkušenosti.
5 dní před se nedoporučuje celozrnné pečivo se semínky, sypané mákem, ovoce a zelenina se slupkou nebo zrníčky.
Můžu pórek, oloupanou mrkev? Cuketu asi ne, tam jsou maličká zrníčka?
Já milovník zdravého životního stylu, hodně cvičím a v mém jídelníčku je každodenní příjem ovoce a zeleniny, vloček, celozrnných pokrmů a nejíst celý den, to se zblázním :mrgreen:
2 dny před doporučují vynechat maso?

Reklama

Reakce:

misicka455
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 15.01.18 09:34

Tak jak to vše dopadlo a udělali to vyšetření i když se pokoušíte o mimi?

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >