Kolonoskopie Plzeň nebo Beroun - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rezulka
Závislačka 2884 příspěvků 15.02.18 10:24
Kolonoskopie Plzeň nebo Beroun

Prosím, kdo jste byl na tomto vyšetření, kde to bylo v pohodě? Buď s oblbovačkou nebo v narkoze? Při plném vědomí to nedám, jsem srab. Děkuji moc.

Reakce:
jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 15.02.18 11:19

Narkoza je naprosto zbytečná. Připlat si různé benefity, jako Entonox, oxid uhličitý do střeva místo vzduchu.Je to potom úplně o něčem jiném. Já měla předtím příšernou zkušenost a s tímhle úplná pohoda.

rezulka
Závislačka 2884 příspěvků 15.02.18 11:35

@jannina1 Díky. A kde to dělají?

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 15.02.18 11:41

Já byla v Praze. Z předchozí zkušenosti jsme byla naprosto vystresovaná. Jelikož jsem si připlatila tyto věci a ještě jsem měla oblbovák, tak fakt to byla úplná pohoda.Po skončení kolonoskopie jsem tam ležela asi 15 min.,žádné nafouknutí, bolesti nic tak jsem bez doprovodu odešla. A cestou domů jsem se stavila v nákupním centru, kde jsem normálně udělala nákup. Vůbec nic mi nebylo..

rezulka
Závislačka 2884 příspěvků 15.02.18 11:53

@jannina1 Dík. Tak já to nějak obtelefonuju a zjistím, co kde nabízí.

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 15.02.18 12:10

Tak ať uspěješ. Ono moc gastroeterologií toto nenabízí. Podle mě je ten oxid uhličitý nejdůležitější. Entonox je také fajn. Celkem jsem zaplatila asi o 1200 více, ale opravdu to byly dobře investované peníze. Pokud nic nenajdeš, dám Ti odkaz na pracoviště, kde to dělají opravdu šetrně :)

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 15.02.18 13:35

@jannina1 Mohla bych poprosit o odkaz. Já byla před rokem a myslela jsem si, že bolestí umřu. Vydržela jsem jen 40cm a doktor měl ještě blbé poznámky :cert:..

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 15.02.18 15:10

http://www.remedis.cz/…olonoskopie/

Koukám, že jim tu dělám reklamu, ale bylo to tam fakt bezbolestné. :) Hlavně si doporučuji připlatit Entonox a oxid do střeva. Je to úplně o něčem jiném.

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 15.02.18 21:24

@jannina1 Moc díky :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >