Kolotoč nad postýlku - hlučný motor?

4219
30.5.15 08:13

Kolotoč nad postýlku - hlučný motor?

Ahoj holky,
koupili jsme prckovy kolotoč od Tiny Love, je super, ale má hodně hlučný motor, který je slyšet i při spuštění ukolébavek na největší hlasitost.
Vy, které máte jiné značky, jak je slyšíte?
Máme ještě možnost ho vrátit, tak nevíme, jak se rozhodnout (mmanžel tvrdí, že bude každý slyšet :nevim: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
30.5.15 08:24

Taky jsme meli Tiny Love. nevim, jestl stejny, ale slyset byl motor taky, krome toho, jak se tocil, tak ty zviratka tak jakoby prepadala (jako to tak melo byt, ale prislo mi to rusive), mela jsem nervy, ze to bude prcka spis rusit od spanku. ale ani nahodou. ja jsem vetsinou ani nepoustela hudbu, jen kolotoc, takze v uplnem tichu slyset fakt byl a ani jednomu diteti to vubec nevadilo (mozna naopak - nahrada bileho sumu :mrgreen: ) spokojene u nej usinaly dve deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13038
30.5.15 09:01

Měla jsem pro mladšího kolotoč fisher price s kolébavkami a promítáním na strop a myslím, že motor slyšet nebylo (už je to 4 roky :-) ). my jsme teda spíš pouštěli samotné ukolébavky bez rotace kolotoče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1189
30.5.15 09:09

Malý měl moc hezký kolotoč od Fisher Price s promítačkou, motor byl maličko hlučnější při otáčení, ale nic strašného :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
30.5.15 09:27

Máme Fisher Price Precious Planet, vybírala jsem pečlivě podle recenzí. Na hlučný motor si stěžovalo u různých kolotočů dost lidí, ale tenhle měl být ok a můžu potvrdit, super :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama