Kolotoč nevolností od 5TT az do ted

35
20.4.20 21:04

Kolotoč nevolností od 5TT az do ted

Ahojte, moc dobre vim, ze tehotenske nevolnosti jako je zvraceni je v poradku. Ja nezvracela jeste ani jednou a bohuzel mam jine problemy. Krom toho ze me silene boli prsa a bradavky, tak mam 2 tydny v kuse problem se zacpou, nebo prujmem a do toho se mi stridaji pocity horka a zimy. Mivam to hrozne na stridacku, vetsinou se problemy ukazou tak 2h po probuzeni.
K doktorovi jdu az za 3 tydny. Proto se ptam zde, zda jste to mely nektera taky? Omlouvam se za dotaz, ale hlava nad tim porad premysli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11659
20.4.20 21:09

@Marci137 jojo je to normální já na začátku strašně zvracela + zácpa a šílené prsa pak průjem zase bolesti zad a kyčli..nechutenství a pak zase šílené chutě no co se dá dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27205
20.4.20 21:10

Tak je to jiný stav :nevim: nevím kolikátý týden jsi, mě bylo zle až do druhého trimestru, jako bych měla nonstop opici, ale nezvracela jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
20.4.20 21:10

Jinak mě je strašně zle atd od 4 týdne a teď jsme 16+0 a prostě je mi pořád zle :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
20.4.20 21:11

Jo dobre holky to mi bohate staci.. ja uz jednou potratila. Tak mam ze vseho jineho divny pocit. Moc jste me uklidnily. @Kajka9 a @pikola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
20.4.20 21:15

@Marci137 hele beru to tak co má stát se stane.. snaž se uklidnit a najít si něco aby si tak na to nemyslela..těch věcí ještě bude mraky ale chce to vždycky selský rozum ;) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
20.4.20 22:38

Tohle je prostě těhotenství.. Jedu 14 tt, v životě mi nebylo tak zle - někdy mám pocit, že zvracím i to, co jsem snědla před 10 lety, do toho únava a další věci.. Modlím se, aby to přešlo, protože je to peklo.. Ale holt to tak bývá.. Teplo, za chvilku zimnice atd.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
21.4.20 23:54

Jo ja to beru ze je to soucast toho vseho :lol: jen me to trochu desilo, protoze vetsinou se vsude pise o zvraceni, vykyvy nalad a tak.. a to ja treba vubec nemam :D ale uz me nastesti holky uklidnily. Sice je mi blbe porad ale uz jsem vic v klidu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat