Kolové a sycené nápoje při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barušenko
Stálice 55 příspěvků 23.12.17 18:07
Kolové a sycené nápoje při kojení

Nemáte někdo zkušenost s kolovými a sycenými nápoji během kojeni? Teda takhle…dnes jsem si koupila kofolu a mám na ní šílenou chuť. Přece jenom jsem ji neměla přes rok :oops:
Myslíte, že kdybych si dala půlku skleničky po dnešním posledním kojeni, tak se z toho zítra malej nepo…?? :lol: mám na mysli jako bolení bříška či nespavost? Syn (5 měsíců a 3 týdny) mi papá naposledy v 8 hodin večer a vstává v rozmezí od 6 do 9 hod ráno. A jakékoliv sycené nebo jemně sycené napoje?? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 23.12.17 18:09

:mrgreen: Ne, dítěti se fakt nic nestane

dickys
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 23.12.17 18:14

Klidně si dej i ráno :lol:

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 23.12.17 18:18

Ne. Fakt se nic nestane. Kor takhle. I kdyby se kojil driv tak se nic nestane. Pokud nevypijes dva litry. Nehrotit:):

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 23.12.17 18:26

Neřeš a normálně si dej.

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 26120 příspěvků 23.12.17 18:34

Pila jsem sem tam v tehotenstvi, sklenicku si v pohodě dam i teď, dcera ma 2,5 mesice.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 23.12.17 18:43

Pila jsem v tehotenstvi i behem kojeni, dcera ma rok, stale vecer a rano kojim a davno jsem prestala resit, co jim a piju, by mi hrablo.

enny3
Extra třída :D 13641 příspěvků 23.12.17 18:46
@Barušenko píše:
Nemáte někdo zkušenost s kolovými a sycenými nápoji během kojeni? Teda takhle…dnes jsem si koupila kofolu a mám na ní šílenou chuť. Přece jenom jsem ji neměla přes rok :oops:
Myslíte, že kdybych si dala půlku skleničky po dnešním posledním kojeni, tak se z toho zítra malej nepo…?? :lol: mám na mysli jako bolení bříška či nespavost? Syn (5 měsíců a 3 týdny) mi papá naposledy v 8 hodin večer a vstává v rozmezí od 6 do 9 hod ráno. A jakékoliv sycené nebo jemně sycené napoje?? :nevim:

Proč jsi proboha neměla přes rok Kofolu (Colu), pokud na ní máš chuť 8o :mrgreen: :think: :nevim: - já trpím na migrény- musím si dát ráno kafe- moc toho nenaspím, budí se mi dcera i syn, teď před Vánocema jsem úplně ko, měla jsem dnes kafe 2 a colu si občas dám taky- v těhu i při kojení- ne na litry (ale to nikdy, nic se nemá přehánět, na litry piju jen vodu), dej si to hned :pankac: a ráno klidně zas..

Barušenko
Stálice 55 příspěvků 23.12.17 19:14

Vždycky jsem si říkala, ze nechápu, jak někdo ze dne na den přestane kouřit, když zjisti, ze je těhotná (já kuřák) a bum…ze dne na den jsem přestala kouřit, pít kolový nápoje a kafe..takže joooo, neměla jsem přes rok nic z tohodle :lol: :oops: :lol:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47273 příspěvků 23.12.17 19:20
@Barušenko píše:
Myslíte, že kdybych si dala půlku skleničky po dnešním posledním kojeni, tak se z toho zítra malej nepo…?? :lol: mám na mysli jako bolení bříška či nespavost? Syn (5 měsíců a 3 týdny) mi papá naposledy v 8 hodin večer a vstává v rozmezí od 6 do 9 hod ráno. A jakékoliv sycené nebo jemně sycené napoje?? :nevim:

no, tak sycených nápujů byh se obávala v případě, pokud bych měla v kozách kompresor, který by ten rozpuštěný co2 z krve natlakoval zpátky do bublin v mlíce. :think: JInak moc nevim, jak by se to do toho mlíka dostalo. :nevim: Další možnost je ještě transportovat krví ty bubliny jako takové. Pak bych se spíš obávala, že zatřepeš bačkorama na vzduchovou embolii dřív, než mimino začne bolet břicho.

Murka
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 23.12.17 19:22

Pravou Coca Colu jsem užívala u všech třech těhotenství jako lék na žaludek. V malém množství, ale úleva úžasná. Doma máme sodastream a když mě chytne chuť na bublinky, tak si je prostě dám. Kojila jsem obě holky do roka, občas si dala sodu a holky v pohodě. A to mi všichni říkali, ať to nepiju, že budou mít holky nadýmání. Colu už nepiju, ale bublinky si občas ráda dám.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 23.12.17 19:36
@Lama Lama píše:
no, tak sycených nápujů byh se obávala v případě, pokud bych měla v kozách kompresor, který by ten rozpuštěný co2 z krve natlakoval zpátky do bublin v mlíce. :think: JInak moc nevim, jak by se to do toho mlíka dostalo. :nevim: Další možnost je ještě transportovat krví ty bubliny jako takové. Pak bych se spíš obávala, že zatřepeš bačkorama na vzduchovou embolii dřív, než mimino začne bolet břicho.
:lol: :lol: :lol:

zudina
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 23.12.17 21:48

A muzu si dat zitra nealko sampanske kdyz kojim?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47273 příspěvků 23.12.17 21:52
@zudina píše:
A muzu si dat zitra nealko sampanske kdyz kojim?

Jo, ale uz ho otevri dneska, at vyprchaj bubliny

Barušenko
Stálice 55 příspěvků 23.12.17 22:09

Vy si z nás děláte akorát prdelky ???????? tak mne nikdo neřekl co se smí a co ne, takže já pořad jela to, co jsem měla vsugerováno :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama