Kombinace alkoholu a nurofenu

35
31.12.19 11:24

Kombinace alkoholu a nurofenu

Ahoj všem.
Mám dotaz ohledně kombinace alkoholu a nurofenu. Pro někoho možná pitomá otázka, ale já tenhle problém zatím nikdy řešit nemusela. Ale co čert nechtěl, vzbudíte se ráno na Silvestra a strašně vás začne bolet zub.. zubařka má dovolenou a na pohotovost k řezníkům nechcete, tak si po dlouhém váhání vezmete prášek na bolest. Jenže po utlumení bolesti máte zase chuť slavit Silvestr.. a teď má otázka: Mohu večer (cca 8. - 9. hodina) pít normálně alkohol, když jsem si v 11 dopoledne vzala jeden nurofen?
PS: Všem přeji šťastný Nový rok ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

55258
31.12.19 11:26

@Deni94 no a ty myslíš, že až odezní účinky nurofenu, že to nebude bolet?? Že nebude třeba další??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18569
31.12.19 11:28

Nechci ti kazit radost ono tě to zase začne bolet, radši si dojeď na tu pohotovost zítra stejně mudr nebude takže budeš na práškách několik dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
31.12.19 11:29

@Petra Z No já doufám, že se to zklidní. On mi nebolí přímo zub, ale dáseň okolo moudráku.. nestalo se mi to poprvé.. a po ránu to vždycky bolí nejvíc, tak jsem musela sáhnout po prášku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
31.12.19 11:32

@ka2ka Na pohotovost určitě ne. Mám problém s dásní okolo moudráku. Nemám to poprvé, stačí pár dní mít dren a zase to bude ok. Ale když s tím půjdu na pohotovost, tak mi zub rovnou vytrhnou. Ono se to vždycky během dne zklidní, takže další prášek už třeba snad taky nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18143
31.12.19 11:32
@Deni94 píše:
@ka2ka Na pohotovost určitě ne. Mám problém s dásní okolo moudráku. Nemám to poprvé, stačí pár dní mít dren a zase to bude ok. Ale když s tím půjdu na pohotovost, tak mi zub rovnou vytrhnou. Ono se to vždycky během dne zklidní, takže další prášek už třeba snad taky nebude.

A proš si ho nenecháš vytrhnout, když je to pravidelný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
31.12.19 11:37
@vokishka píše:
A proš si ho nenecháš vytrhnout, když je to pravidelný?

Bojím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
31.12.19 11:41

Zkus si koupit v lékárně Herbadent gel a mazat si tu dáseň kolem zubu vatičkou, jsou to sice jen bylinky ale trošku by se ti to zklidnit mohlo. Jinak když si další prášek nevezmeš tak v 8-9h pít už můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1329
31.12.19 11:41

Ne, ničemu to nevadí. On i ten alkohol a Nurofen zároveň člověka nezabije. Jen je třeba dřív v rauši a játra si máknou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
31.12.19 12:09

@Anonym K @Petula306 Díky díky, to jsem potřebovala slyšet :lol: a díky za tip, určitě Herbadent vyzkouším :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama