Kombinace Inofolic + Folandrol + gel Conceive Plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kokos10
Nováček 3 příspěvky 26.08.19 10:28
Kombinace Inofolic + Folandrol + gel Conceive Plus

Zdavím všechny. Jsem tu nová a ve všem co se snažení tyče novaček. Je mi 26let a přitelem se snažime o první mimčo 1,5 roku a zatim bez výsledku :,( Antikoncepci jsem vysadila před 2 rokama po 8 letech. Ze začatku jsme to moc neřešili, ale po roce nevýsledku jsme oba nad tím začali přemýšlet co se děje. Před týdnem jsem nakoupila vitaminy pro nás oba inofolic a folandrol plus ješte na plodné dny gel conceive plus. A ješte mam objednané ovulacmi testy. Ktere si začnu delat uplně poprvé :lol: máte někdo zkušenosti s kombinací vitaminů? Děkuji Vám!

Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 26.08.19 10:59

Mám zkušenost, že žádné vitamíny nepomůžou, pokud máte vážnější problém. Nechte se vyšetřit a pokud jste oba v pořádku, můžeš klidně vitamínovat. Máte čas.

mamina89
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 26.08.19 11:11

Přesně tak. Zajdi si na gyndu, pošle tě na testy a přítele na spermiogram. Když budete v pořádku, tak to půjde i bez vitamínů samo :*

Safrik
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 26.08.19 11:23

Zadne vitaminky ani bylinky nam k nicemu nebyli.. Po roce snazeni bez uspechu uz by te mel gynekolog poslat alspon na nejake vysetreni, ne-li do centra asistovane reprodukce, tam si poradi nejlip.

kokos10
Nováček 3 příspěvky 26.08.19 11:43
@mamina89 píše:
Přesně tak. Zajdi si na gyndu, pošle tě na testy a přítele na spermiogram. Když budete v pořádku, tak to půjde i bez vitamínů samo :*

Moje gynekoložka me rekla, že do dvou let je to naprosto normalní, a podle ultrazvuku jsem v pořadku. Každopadně pro muj klid uz jsem domluvena na hormonalni profil. A popripade i pritel bude muset vyrazit. Jsem uz z toho smutna a zoufala. Vsichni kolem me těhotni a u nas nic 8o

mamina89
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 26.08.19 17:43
@kokos10 píše:
Moje gynekoložka me rekla, že do dvou let je to naprosto normalní, a podle ultrazvuku jsem v pořadku. Každopadně pro muj klid uz jsem domluvena na hormonalni profil. A popripade i pritel bude muset vyrazit. Jsem uz z toho smutna a zoufala. Vsichni kolem me těhotni a u nas nic 8o

Gynekolog by tě měl poslat po roce snažení na vyšetření. My čekali na druhé těhotenství rok a půl. Brala jsem kdejake vitamíny a hormony a nic. :nevim: teď jsem se na všechno vykašlala. Všechno jsem vysadila a bylo mi to už fakt fuk :nevim: a ejhle. Sex byl asi jednou či dvakrát a ani ne v plodné dny, což jsem zjistila teď zpětně, a mám //. :dance: nejvíc překvapení pro mě. Takže někdy fakt pomůže se na všechno vykašlat. Já se zaměřila na práci, myslela jsem na to, jak mě povýší atd. Ale nejdříve určitě zajdete na vyšetření hormonů, průchodnosti vejcovodů a přítel na spermio. Když bude vše ok, pak doporučuji se na to vše vykašlat, nepřemýšlet a ono to přijde samo. :kytka:

jizvíková
Extra třída :D 13056 příspěvků 26.08.19 22:47

Dojdi si do reprodukčního centra, gynekolozka ti dělala hormonální profil? Kontrolovala ovulaci?

kokos10
Nováček 3 příspěvky 26.08.19 23:43
@jizvíková píše:
Dojdi si do reprodukčního centra, gynekolozka ti dělala hormonální profil? Kontrolovala ovulaci?

Na hormonalni profil jdu ted začatkem zaři az příjde ms. Ovulaci jsme jeste neřešily, ale taky me to uz napadlo, žeby nebylo od věci zkontrolovat vše důkladněji. Už jsem uvažovala i o změně gynekoložky. Ať mam i jiný názor :think: a podle mého sledovaní se si myslím, že ovulaci mám ob měsíc. Podle hlenu. Tak zkusím na dr. trošku přitlačit ať se už řeší co a jak. Nebo me z toho vybuchne už hlava :D :zed:

Váš příspěvek
Reklama