Kombinace kaše a mléka různých značek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Coolca
Stálice 80 příspěvků 05.01.19 20:30
Kombinace kaše a mléka různých značek

Lze prosím kombinovat UM a kaši různých značek? Pokud dítě nesni celou kaši např. Sunarek, tak mohu mu poté na zapiti dát ještě mléko Nutrilon, které má bezne? Děkuji. :mavam:

Reakce:
Janli
Kelišová 6871 příspěvků 05.01.19 20:32

To víš, že jo. Nikdy jsem se nad tím nepozastavovala, kaši jsem dávala sunar a mléko Bebu.

podaji
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 2 inzeráty 05.01.19 20:35

Přesně já dávala mléko Sunar a kaše různých značek. A bez problémů.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7097 příspěvků 05.01.19 20:41

Já dávala mléko bebu a kaši sunárek nebo hami, občas i bebivitu a nenapadlo mě že by se to nesmělo míchat :nevim: dokonce sem ty různé kaše míchala v té bebě.

Dana V
Kecalka 479 příspěvků 05.01.19 20:44

Mleko jsme meli Nutrilon a kase jsme vyzkouseli snad vsechny znacky a zadny problem nikdy nebyl.

Coolca
Stálice 80 příspěvků 05.01.19 20:49

Díky. Myslím teda bezprostředně po kasi to mliko? Jinak bych to taky neřešila…

Uživatel je onlineiva077
Stálice 57 příspěvků 05.01.19 21:03

Ja davam malymu mleko Sunar rano a vecer ruzny kase. Snazim se je stridat. Nekdyi micham dve kase ruzny znacky dohromady. Napr. piskotovou od Hami a k tomu treba skoricovou od Subaru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >