Kombinéza do fusaku Emitex

338
26.6.15 20:22

Kombineza do fusaku Emitex???

Ahoj,
Poradite mi co koupit na zimni mimco. Porod rijen az listopad. Mam fhsak od Emitexu. Ted nevim jakou kombinezu jestli chlupaty overal nebo neco teplejsiho. Napr: http://www.aliexpress.com/…7058362.html

Nebo:http://www.aliexpress.com/…1872412.html

Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2997
26.6.15 20:26

Fusak od emitexu je dost široký pojem, já měla zimní fusak od emitexuvhodný i do autosedačky a byl spíš jarní než zimní a bez teplé kombinézy by mi mrňous zmrznul :nevim: těch fusaků dělají víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
26.6.15 20:29

Já bych koupila chlupatý overal, v tom teplým by mimčo bylo strašně narvaný. Ten chlupatý je teploučký a ještě k tomu krásně měkkoučký, to se bude spinkat a zima mimču určitě nebude :mrgreen:. Já ty chlupatky miluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18627
26.6.15 20:35

@Gambo Klukovi bylo v ziměnecelých půlroku. Měla jsem pro něj fusak od emitexu Combi 3 v 1 a dávala jsem mu do něj kombinézu (přeci jen ten vršek těla mu čučel ven). V kombinéze byl tak jak doma, nebo bez dupaček, podle toho, jak byla zima.

Dubnová novorozená dcera jezdila v tom fusaku v teplejším flísovém overalu.

Příspěvek upraven 26.06.15 v 20:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
26.6.15 20:37
@Svistice píše:
@Gambo Klukovi bylo v ziměnecelých půlroku. Měla jsem pro něj fusak od emitexu Combi 3 v 1 a dávala jsem mu do něj kombinézu (přeci jen ten vršek těla mu čučel ven). V kombinéze byl tak jak doma, nebo bez dupaček, podle toho, jak byla zima.

Dekuji, taky mam combi 3v 1 takze radeji tu silnejsi co jsem uvedla? Velikkst bude stacit 62?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18627
26.6.15 20:40
@Gambo píše:
Dekuji, taky mam combi 3v 1 takze radeji tu silnejsi co jsem uvedla? Velikkst bude stacit 62?

Já mám děti podměrečný, takže mě by v 62 plavaly. Ale pokud očekáváš standartně velké dítě, tak bych šla si do té 62, ať to chvilku vydrží.

Edit: ono taky záleží, jak je to šité a jak číslované. Není 62 jako 62.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
26.6.15 20:42

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 22:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
26.6.15 20:44

Btw ten chlupatý overal se mi líbí, protože má přehrnovací rukávy. Bez toho už bych si nikdy nic nekoupila, z rukaviček pro novorozence jsem šílela, tohle je mnohem lepší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
26.6.15 20:45
@Taciras píše:
Sry, ale v červnu řešíš kombinézu? :lol: :lol: :lol:
Počkej na říjen, na nové budou akce v hervisu a sportisimu, dá se koupit krásná kombinéza za pár stovek, mnohdy zlomek původní ceny. A pokud chceš bazárkovou, tak ty se taky začnou objevovat nejdřív v září. Já na mimčo měla oboje, někdy se hodí jedno, někdy druhé, v takových mrazech, že by musela být kombinéza do fusaku, jsme fakt ven nelezli, a to byl syn hodně velkej zmrzlínek. Uvidíš dle aktuální situace, co oblékneš, ale pořídila bych obojí. Každopádně, i kdybys rodila dřív, tak myslím, že v říjnu -20 nebude, dcera je taky říjnová a z porodnice jela ve dvou vrstvách oblečení a dekou do autosedačky a taky v pohodě ;)

No jo no. Resim uz ted. Vybavu chci mit doma do zari. Tak zjistuju co a jak. Budu kupovat na Aliexpresu a posta jde i dva mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18627
26.6.15 20:55
@marrlinka píše:
Btw ten chlupatý overal se mi líbí, protože má přehrnovací rukávy. Bez toho už bych si nikdy nic nekoupila, z rukaviček pro novorozence jsem šílela, tohle je mnohem lepší ;)

:palec: Přehrnovací rukávy jsem taky milovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
26.6.15 22:12

Já kombinézu nedávala vůbec, měla jsem ho v tomto fusaku jen v body s dlouhým a svetru. Ale záleží jaké mimi bude, ten náš byl i v tom svetru zpocený :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama