Kombinéza nebo kalhoty a bunda

Anonymni
10.9.07 17:08

kombinéza nebo kalhoty a bunda

Ahoj holky. Mám na Vás velkou prosbu, potřebovala bych sehnat na internetu nějakou pěknou kombinézu nebo kalhoty s bundou ve velikosti 68 nebo 74, nevíte o něčem?

Viděla jsem v obchodech krásné, ale vše začíná až 92. Takže na miminko je to trošku velké i ta 74 si myslím, že bude velká, ale když si představím co všechno bude mít pod zateplenou kombinézou, tak to bude ok.

Dík

Hana Koňoučková

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

741
10.9.07 17:55

Na mimibazar.cz to určitě seženeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
10.9.07 18:00

MAji ted v CaA kombinezy, od miminek, stoji cca 600 v barve modre a cervene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.9.07 19:51

Dík, ale na mimibazaru mě nic nezaujalo, ale stejně děkuju … já mám trošku jinou představu.

• Nahlásit
  • Citovat
6597
10.9.07 19:55

http://www.tchibo.cz/…zbozi/ts.asp není to internet, ale snad se ti to bude líbit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.9.07 20:01

třeba tady: http://www.vecicky.cz/…-meda/overal-[id-01_07-6399a].html … to se mi líbí moc:-)

• Nahlásit
  • Citovat
236
10.9.07 21:36

Ahojky, já mám z lońska zelenou bundičku a kalhoty, něco podobného co si ty psala, chtěla jsem to zrovna prodávat, tak jestli chceš, tak písni na SZ. Můžu poslat foto. Majka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.10.07 21:05

Ahoj, na stránkách www.4baby.cz mají kombinézy a i komplety (bunda, oteplovačky a rukavičky) za 499,– Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
1425
28.8.13 18:37

Ahoj holky,
obnovuji diskuzi a chtěla bych se vás zeptat na názor. Máme doma v listopadu roční holčičku. Momentálně stojí kolem nábytku asi měsíc a za ruce chodí krásně. A tak začínám řešit, zda jí na zimu koupit kombinézu a pořádné dvoje boty a nebo fusak do sporťáku a tím pádem oteplovačky a bundu. Druhá verze se mi líbí proto, protože když bude sedět v kočárku ve fusaku, tak využijeme hlavně bundu nahoru a fusak dole. Ale zase nevím, jestli v té době nebude spíš už chodit.. Moc daleko nechodíme, bydlíme na vesnici, takže sem tam procházka do obchodu a tak, ale moc kde jít není. Spíš máme zahradu, takže si myslím že bude capat ve sněhu, ale nevím :nevim: Zase tchýně si myslí že bude v kočárku ještě často, takže podle ní více využijeme fusak a bundu. Tak já nevím.. Mám strach že když koupíme oteplovačky a bundu a fusak, tak že třeeba fusak za 1500 nevyužijeme a bude nám chybět naopak kombinéza, v které bude mít pořádně schovaná záda..
Děkuji moc za názory :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
28.8.13 18:43

Synovi bude rok v říjnu. Odchází nábytek, ale myslím, že dlouho ještě chodit nebude, takže já budu mít fusak a bundu.Ale zase co když půjdeme někam na sáně? To by zase potřeboval kombinézu. :think: Takže asi bude potřeba oboje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12982
28.8.13 18:44

@soleile doporučuju oteplováky a bundičku, úplně nejlepší varianta je ta Tchibo, která se dá spojit v kombinézu, takže i na plácání ve sněhu je to skvělé. Koukni mi na inzerát. Nedělá ji jistě jen Tchibo, myslím, že i Topolino a jiné značky a my na tom loni s chůzí byli zhruba stejně, dcera začala chodit v zimě a využili jsme. Měli jsme teda i kombinézy, ale tohle je super i třeba do obchodu, kdy pak necháš jen kalhoty a bundu rozepneš, případně sundáš. V zimě jsem kočárek vůbec nepoužívala, takže fusak by mi byl k ničemu.

Příspěvek upraven 28.08.13 v 18:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
28.8.13 18:44

Male bude rok v zari, kupuju rozhodne kombinezu. Ale fusak do kocaru mam taky. A nepromokave navleky na boty, takze pokud snad bude chtit tapat, tak ji pak pretahnu botky navlekama a domu jede v kocare.

A omlouvam se za rypnuti, ale nejak mi to neda… Nevod prcka za ruce, uz vubec ne tak maleho http://www. poliklinikaprosek. cz/stranka-nejcastejsi-chyby-rodicu-v-prubehu-pohyboveho-vyvoje-deti-do-1-roku-61

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
28.8.13 18:46

Syn ve fusaku v roce a čtvrt už nejezdil. (Chodil dobře od 10m.) Měl zimní oteplováky a bundu. Když bylo hodně sněhu, jezdil na bobech. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
28.8.13 18:48

A co koupit obojí? Já pořizovala druhý fusak (měla jsem jeden ve sporťáku (Aesthetic) a druhý kupovala do golfek na druhou zimu, kdy malému byl rok a čtvrt a využili jsme ho ještě třetí zimu. Přece jen občas jsme popojeli, hlavně když jsme jeli autobusem do města. Koupila jsem ale fusak Fillikid (z bazaru za 500 korun v super stavu) a u něj šla odepnout dolní část a přitom byl obrovský (hodně dlouhý ne jako Aesthetic nebo Emitex) a tak v těch dva a čtvrt roce ho bohatě zakryl a přitom měl boty venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1038
28.8.13 18:49

Taky bych spíš pořídila bundu a oteplováky, i když bude chodit…moje dvě děti nikdy kombinézu neměly (no neměly ani overaly, mě se to nelíbí a blbě obléká :)) a pořídila bych nebo ušila návleky na botky, kdyby přece jen chtěla sedět v kočáře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama