Kombinéza - přechodová, zimní vs. fusak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evapka
Povídálka 26 příspěvků 01.11.18 22:31
Kombinéza-přechodová, zimní vs. fusak

Ahoj,

koukám po kombinézách pro novorozence. Budu mít únorové miminko a řeším pár věcí. 1) Asi je to hloupá otázka, ale co je vlastně ta „přechodová“ kombinéza? 2) Je třeba koupit opravdu tu nejvíc teplou kombinézu, když miminko bude především ve fusaku?
Jde mi o to, že bych radši koupila hodně teplý fusak a pak myslím, že je nějaká hrozně moc teplá kombinéza na nic, nebo ne? :nevim: Opravdu netuším… Ty teplé kombinézy jsou dost drahé a fusaky taky, tak bych nerada koupila něco, co opravdu nevyužiji…
Moc díky všem za radu…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

stinga
Závislačka 4174 příspěvků 6 inzerátů 01.11.18 22:33

To bych už nekupovala ani moc teplou kombinézu ani fusak, v březnu už se otepluje, tak bys to moc nevyužila, kdyby byla ještě moc zima, použiješ ještě deku

Příspěvek upraven 01.11.18 v 22:45

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 01.11.18 22:41

Na druhou stranu se narodí v únoru, takže kdyby jste koupila zimní fusak, tak ho stejně minimálně ještě jednou použijete. Za mě bych koupila ten zimní fusak, kombinéza se dá sehnat z druhé ruky - to ale stejně i ten fusak (já ho ale kupovala nový).
Přechodová kombinéza je kus, který použijete třeba kolem 5 stupňů nad nulou.

peta81
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 01.11.18 22:49

@Evapka kup poradny zimni fusak, vyuzijes i dalsi rok. nejlepe at ma ten odepinaci spodek, pak se to hodi kdyz uz jsou boticky. a kombinezu ne tak teplou, stejne tam mimco zabalis, navic pak uz bude brzy jaro.

Evapka
Povídálka 26 příspěvků 01.11.18 22:52

No tak paráda… Asi půjdu do varianty, co psala @peta81 … Protože jestli to správně chápu, fusak, který se dá odepnout dole, využiji delší dobu, zatímco zimní kombinéza mu bude jen tuto zimu…

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 01.11.18 23:10

Já jsem teda využila fusak i kombinézu. Do kombinézky jsem mimčo šoupla jen v bodýčku a legínách a pak dala do fusaku. Stejně by jsi ho musela oblíkat do nějaké teplejší bundičky, protože hrudník nemá úplně ve fusaku. V kombinéze jsem děti vozila i v autě. Jezdíme kousek, auto se nestačí vyhřát a tak bylo v teple. Kombinézu pořiď bazarovou. Kolem dvou stovek seženeš luxusní kousky, přece jen je mají miminka chvilku a nezničí se. Potom ji za stejnou cenu prodáš.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 01.11.18 23:14

Malé jsou tři a pul měsíce skoro a taky jsme kupovaly teply zimní rostoucí fusak sice byl dražší ale využije ho jistě i příští zimu ve sporťáku,spodek je odepinaci. A jsme spokojeni.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 01.11.18 23:50

@Evapka Posilam ti zpravu…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 01.11.18 23:57

Ja mela pro mimco zimni fusak. A do nej oblikla malou do overalku bavlneneho, na to mikinu ci svetr a cepku. Vzdy byla teploucka. Za me davat zimni kombinezu i zimni fusak je proste moc i pro nejmensi miminko. Ale u nas jsem i dnes kdy bylo venku asi 15st., ac je listopad, navlecene a jeste v zimnim berankovem fusaku. Nevim, nechapu.

peta81
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.11.18 00:00
@Janli píše:
Já jsem teda využila fusak i kombinézu. Do kombinézky jsem mimčo šoupla jen v bodýčku a legínách a pak dala do fusaku. Stejně by jsi ho musela oblíkat do nějaké teplejší bundičky, protože hrudník nemá úplně ve fusaku. V kombinéze jsem děti vozila i v autě. Jezdíme kousek, auto se nestačí vyhřát a tak bylo v teple. Kombinézu pořiď bazarovou. Kolem dvou stovek seženeš luxusní kousky, přece jen je mají miminka chvilku a nezničí se. Potom ji za stejnou cenu prodáš.

jaky fusak mas na mysli?? ja mela dva, vzdy jsem v nich dite zapla az nahoru a pripadne stahla tkanicky okolo hlavy, takze deti byly jak mumie, koukal jen oblicej :lol: nechapu proc by dite ve fusaku melo mit hrudnik venku :nevim:

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 02.11.18 01:59

@peta81 tak moje děti nesnášely být v něčem sešněrovaný a ruce potřebovaly mít volný. Udělat z nich jitrnici tak budou řvát celou procházku.

murry
Závislačka 2932 příspěvků 02.11.18 03:09

urcite jen fusak..kombineza je pro takoveho prcka uplne zbytecna. Mam zarijovw mimco ted a urcite vystavim s fusakem.Kombineza prijde na radu az pristi zimu.Vudyt i ty ruce tam narvat je uplne utrpeni :(

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 02.11.18 03:47

Zimní děti nikdy neměly pravou zimní kombinezu,ale teplý overal fleesovy,dvě vrstvy a lehká vycpavka,stačí to. Za predpokladu,že nebudeš mimco venku vytahovat.

Micaella22
Kecalka 415 příspěvků 02.11.18 05:39

Za me nejlepsi fusak, dite oblect. Kdyz bylo na nule melo nejake 2vrsty a chlupaty teply overal, fusak a stacilo. Kdyz jsem sahla za krk, dite bylo teple. Mam prosincove dite. Kombinezu jsme nemeli nikdy.

Evapka
Povídálka 26 příspěvků 02.11.18 08:53

Moc Vám všem děkuji za zprávy. Asi bych to řešila vážně jen tím fusakem a overálkem. Smím se Vás jen zeptat, jaký ten fusak by byl fajn? Abych nemusela do něj mimčo ještě nabalovat… Tak jak píšete, ten s tím odepínáním…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >