Kombinéza Topolino - velikost 1,5 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radushka1
Kecalka 157 příspěvků 31.10.14 14:44
Kombinéza Topolino - velikost 1,5 roku

Holky, pročetla jsem kupu diskuzí a už nevím. Prosím o radu, jak velikou kombinézku pro dcerku, teď má rok a půl. Velikostně - „tabulkově“ odpovídá 1,5 roku, jsou věci co má 80, něco už i 86, ale to je tím číslováním. Pročítám, že někdo u Topolina radí větší velikost, kdy bych měla jít min do 92, někdo naopak menší… Co vy na to? Díky za názory a zkušenosti :-)

Reakce:
Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 14:48

Neporadím, ale taky se mi líbí kombinézka topolíno a mám stejný problém. Dcera skoro 2 roky, nedávno jsme přešli na velikost 92 a váhám jestli jít už do vel 98, ale říkám si ať to nemá velké. Takže budu sledovat diskuzi. :)

radushka1
Kecalka 157 příspěvků 31.10.14 14:52
@Kili22 píše:
Neporadím, ale taky se mi líbí kombinézka topolíno a mám stejný problém. Dcera skoro 2 roky, nedávno jsme přešli na velikost 92 a váhám jestli jít už do vel 98, ale říkám si ať to nemá velké. Takže budu sledovat diskuzi. :)

No jestli vy do 98, tak my do 92 :think: Snad nám někdo poradí :roll:

Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 15:02

@radushka1 já už teda pár věcí z topolína měla a to mikinu a pár triček a řekla bych že to velikostně odpovídá, ale nevím jak ty kombinézy no. Tak snad se někdo ozve. :)

Danitschka
Závislačka 2828 příspěvků 31.10.14 15:24

Malá měla kombinézu Topolino loni a má ji i letos. Loni měla 86 (rok jí byl v listopadu a kombinéza tak akorát posloužila do března), letos má 98. Takže u nás to odpovídá klasickému tabulkování, dcera je hodně dlouhá. Jinak jsem kupovala ještě jednu kombinézu v Intersportu (Etirel), taky vel. 98, ale ta už trochu větší je. Takže za mě klasickou velikost.

radushka1
Kecalka 157 příspěvků 31.10.14 15:26
@Danitschka píše:
Malá měla kombinézu Topolino loni a má ji i letos. Loni měla 86 (rok jí byl v listopadu a kombinéza tak akorát posloužila do března), letos má 98. Takže u nás to odpovídá klasickému tabulkování, dcera je hodně dlouhá. Jinak jsem kupovala ještě jednu kombinézu v Intersportu (Etirel), taky vel. 98, ale ta už trochu větší je. Takže za mě klasickou velikost.

Takže rok a půl zlatá střední - tj. 92, že?

Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 15:28

@radushka1 pokud nosí 80 a něco 86 tak bych šla asi do 86 kombinézy. Kolik měří??

Danitschka
Závislačka 2828 příspěvků 31.10.14 15:28

Ano, šla bych do 92. U nás je tedy už pak „ke konci“ velikosti problém, že jsou dceři krátké rukávy, ale ona je taková samá ruka, samá noha. Jinak s kombinézkama od nich vždycky maximální spokojenost.

radushka1
Kecalka 157 příspěvků 31.10.14 15:33
@Kili22 píše:
@radushka1 pokud nosí 80 a něco 86 tak bych šla asi do 86 kombinézy. Kolik měří??

měřila jsem malou má 85 cm, tak to vidím asi fakt na tu 92

radushka1
Kecalka 157 příspěvků 31.10.14 15:33
@Danitschka píše:
Ano, šla bych do 92. U nás je tedy už pak „ke konci“ velikosti problém, že jsou dceři krátké rukávy, ale ona je taková samá ruka, samá noha. Jinak s kombinézkama od nich vždycky maximální spokojenost.

děkuji

Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 15:37

@radushka1 Tak to jo, myslela jsem že je menší když nosí 80-86, tak to potom jo, kup 92, 86 by měla malou. Moje měří 86cm takže asi taky risknu 92 ještě.

missah
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 15:49

Dceri jsem letos koupila 86. Je ji 15 mesicu a kombinéza ji je trochu vetší.

missah
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 15:55

Rozměry 86 z letošní kolekce. Rukáv o krku 34, široká 35, krk rozkzok 46, vnitřní nohavice 25, celková délka 70. Dcera 81cm, cca 11 kg.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >