Kombinovaná lednice s mrazákem - poraďte

58682
2.8.13 08:26

Kombinovaná lednice s mrazákem - poraďte.

Ahoj, jdu si opět pro radu.. nesnáším svou malou lednici s jediným šuplíčkem mrazáku.. Uvažuju nad nějakou americkou, nebo nějakou kombinací, která má velký objem mrazáku, zároveň i větší chladničku.. S jakou jste spokojeni, jakou už byste po zkušenostech nekoupily? Rozměry jsou mi celkem fuk. Já vím, na netu toho najdu spoustu, ale není nad osobní zkušenosti - co vám vadí, co vám vyhovuje, jaké jsou nejlepší vychytávky a pod.. Za každou reakci díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7662
2.8.13 09:03

Máme tuhle Indesitku a spokojenost. Jen ten nerez bych už nechtěla, špatně se to udržuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
2.8.13 09:04

:mavam: :mavam: Tak za sebe i tchýni můžu doporučit lednici s mrazákem od LG. Máme jí třetím rokem a super. Máme jí vysokou 195 cm nebo tak nějak a v nerezovém provedením. Sama se odmrazuje, což považuju za nejlepší vychytávku. V mrazáku má 3 velké šuplíky a jeden menší, třeba na nanuky. Stála docela dost, ale určitě se nám to vyplatilo, jsme moc spokojení. Dobře se udržuje jak uvnitř, tak zvenku. Nebyl s ní jediný problém, jo, a je tichá, když se zapne, není ani moc slyšet. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
2.8.13 09:06
@Bersaba píše:
Máme tuhle Indesitku a spokojenost. Jen ten nerez bych už nechtěla, špatně se to udržuje.

Záleží, jaký nerezový povrch máš. Třeba u naší Lg je povrch s úpravou proti otiskům, takže na ní není nic vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58682
2.8.13 09:08

@Jančakecalka jen se zeptám, kterou konkrétně? byl by i odkaz? jinak díky.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13648
2.8.13 09:12

Já mám doma skoro 7 let elektrolux. jede bez problémů, je super. a když jsem vybírala, tak ty elektroluxy měly v porovnání s konkurencí největší vnitřní obsah při stejných venkovních rozměrech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
2.8.13 09:14
@martina.se píše:
@Jančakecalka jen se zeptám, kterou konkrétně? byl by i odkaz? jinak díky.. :kytka:

Odkaz ted zrovna nevím, mi ji kupovali v kamenném obchodě, ani ne v elektru jako je např. Planeo, elektro World atd.Ten pán, co jsme to kupovali u něj, tak má jenom výrobky od Lg.
Máme tento typ:GC-B399PLCA
Nevím, jestli to podle toho někde najdeš, a ani nevím, jestli se třeba ještě vyrábí, protože jak už jsem psala, máme jí obě třetím rokem. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58682
2.8.13 11:52

@Jančakecalka našla, super, díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jančelaaa
16.10.13 06:32

Ahojte, taky bych potřebovala poradit, sháním nějakou volně stojící, 3 šuplíky mrazák, aspoň tři na dveřích, nevadili by nám dva takové ty plastové šuplíky v lednici (zelenina a tak), aspoň A++, úprava proti otiskům a hlavně tichá. Je vůbec taková? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
11366
16.10.13 08:10

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 11.09.19 v 20:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
5.4.15 20:39

lednice

Prokazatelne nejlepsi, nejtissi a nejkvalitnejsi jsou lednice zn. Liebher. Samozrejme nejsou nejlevnejsi, ale vyplati se. Ja mam jednu uz 10 let, velkou, ma 3 supliky (mrazak) a 2 supliky v lednici. Motory maji dnes uz skoro vsechny lednice dobre, ale dulezite je, aby se v lednici nekondenzovla voda a pritom v supliku na zelenin bylo to spravne vlhko a aby stabilne udrzovala +5 a -18 st. C i pri castem otevirani dveri. A nepodstatnej je i servis - a ten ma Liebher spickovej: spocva v tom, ze pri poruse nejdrive zakaznikovi telefonicky poradi (napr. ucpanej odmrazovaci kanalek - staci lednicku vypnout, vytrit a nechat vyschnout), takze netahaji z clovka zbytecne penize. Ale take velmi ryche prijedou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
30.4.15 20:27

Nemáte někdo náhodou Hotpoint-Ariston NEBY 20420 V?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5766
2.9.15 21:11

oživuji diskusi

Poraďte, prosím, jakou vybrat nerezovou kombinovanou lednici s mrazákem? Výška nejlépe 200cm. Líbí se nám Bosch, LG, nebo Samsung. Máte někdo? Jak jste spokojeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama