Kombinované studium na UHK či TUL, obor sociální patologie a prev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pinklady
Povídálka 12 příspěvků 19.03.19 07:44
Kombinované studium na UHK či TUL

Ahoj holky, nechystá se některá z Vás na UHK obor Sociální patologie a prevence, nebo na TUL Sociální práce a penitenciární péče? Nebo už tam nekdo studuje?
Díky za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kazimíra Olejovka
Kecalka 438 příspěvků 19.03.19 07:46

@pinklady Studuji kombinovaně UHK Sociální patologie a prevence, ptej se co tě zajímá. :-) Jsme ve 2. semestru.

pinklady
Povídálka 12 příspěvků 19.03.19 07:51

@Kazimíra Olejovka jak často je vyučování? Kde mám sehnat tu jejich slavnou knihu na prijimacky (zkoušela jsem hledat všude).
Jak se Ti ve škole líbí?

Kazimíra Olejovka
Kecalka 438 příspěvků 19.03.19 07:59

@pinklady
výuka probíhá od čtvrtka do soboty zhruba 9-10 dní za semestr, Někdy to je od čt do so, někdy jen pá-so atd. každopádně v jiné dny výuka tohoto oboru v kombi formě není.

Kde sehnat knihu netuším, pokud ji nemá prodejna skript na UHK tak jedině zkoušet bazar. Každopádně je stěžejní k přijímačkám!

Ve škole se mi líbí moc - všude dobře, doma děti :mrgreen: ne vážně, je to tam skvělé, vše tam funguje, jsou tam príma lidi, vyučující, mě to tam baví! I studium mě baví, i když je dost náročné.

pinklady
Povídálka 12 příspěvků 19.03.19 08:01

@Kazimíra Olejovka děkuji moc, nalila si mi optimismus do žil :kytka:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 438 příspěvků 19.03.19 08:16

@pinklady jojo, ten budeš potřebovat :mrgreen:

g.sandova
Závislačka 4242 příspěvků 19.03.19 08:22

@Kazimíra Olejovka také mám přihlášku podanou. Prosím, mohla bys zprůměrovat, kolik seminárek, prací musíš za semestr napsat?

g.sandova
Závislačka 4242 příspěvků 19.03.19 08:24

@Kazimíra Olejovka a zkoušky? Stres, nebo jsou zkoušející v pohodě? Děkuji

Kazimíra Olejovka
Kecalka 438 příspěvků 19.03.19 08:31

@g.sandova nemohla, jsem ve 2 semestru
v prvním semestru to bylo 8 seminárek z 11 předmětů

zkoušky - no, musíš umět :nevim:

Obvykle je kombinace písemná+ústní, někteří experti k tomu ještě přidávají seminárku a někde jen ústní nebo jen písemná a když je na předmět jen seminárka tak to je radost

teď ve 2. semestru máme zatím zadanou jen 1 seminárku, ale nějakou průběžnou aktivitu také musíme plnit, nic hrozného to ovšem není, ještě jsme ale neměli všechny předměty, takže se to ještě může změnit

stres ze zkoušek nezáleží na vyučujícím, ale spíš na zkoušeném - já mám nervy a pocity na zvracení i když hážu seminárku vyučujícímu do kaslíku :mrgreen:

g.sandova
Závislačka 4242 příspěvků 19.03.19 09:07

@Kazimíra Olejovka mám za sebou teď kombi VOŠ. Stres pro mě šílenej, seminárek spousta, neustále něco psát, no jako všude asi.
Mám ještě chuť studovat, než mě postihne stařecká demence, tak snad se dostanu.
Nějak jsem přehlédla, že jsi ve druhém semestru. Každopádně gratuluji. Někdy mi připadá, že je to o odhodlání jedince, jestli prostě chce a zakousne se do toho.

g.sandova
Závislačka 4242 příspěvků 19.03.19 09:29

@pinklady a my se potkáme u přijímače, podala jsem přihlášek víc, sociální práce, sociální pedagogika, soc. patologie a prevence - pracuji v oboru, takže chci si rozšířit vzdělání. Ale ještě zkouším speciální pedagogiku, tu jsem vždy chtěla také

pinklady
Povídálka 12 příspěvků 19.03.19 09:45

@g.sandova já mám na UHK jen tu sociální patologii a prevenci. Potom mám v Liberci penitenciární péči, a tam bych teda radši :D

g.sandova
Závislačka 4242 příspěvků 19.03.19 09:55

@pinklady jo, nad tím jsem také přemýšlela, měla jsem praxi ve věznici, moc se mi to líbilo. Pro mě je Liberec z ruky. Tak držím pěsti. Můžeme

pinklady
Povídálka 12 příspěvků 19.03.19 10:08

@g.sandova já jsem právě z Jablonce, takže Liberec by byl ideální. Prosim Tě a ty si někde sehnala tu knihu k prijimackam (sociální vědy v otázkách a odpovědích)?

g.sandova
Závislačka 4242 příspěvků 19.03.19 10:11

@pinklady Ne! Projíždím si testy z minulých let, spoléhám na svoje vědomosti z VOŠ.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama