Dá se kombinovat mateřské mléko se sunarem?

132
2.1.19 09:53

kombinovani mateřské mlíko se sunarem

Dobrý den maminky chtěla bych jsem se zeptat, mám měsíční holčičku a chtěla bych jsem si chodit 2× tydně přividelavat. směny by byli půl denní a někdy i celodenní. ale ted reším co s krmením napadlo mně že bych nějaké mléko odstříkala ale urcitě to nedám na celej den. Tak jsem se chtěla zeptat jestli dceři mužu dávat mateřské mléko a k tomu sunar popřípadě jakej by jste doporučili. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1765
2.1.19 09:57

Budeš mít možnost odstříkáváním v práci? Pokud ne, tak se ti prsa nalijí, bude to dost bolestivé, navíc tím, že se nebudou dost často stimulovat, tak o mléko stejně přijdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10177
2.1.19 09:59

@Babylu1 Ja nemela dost mlika, takze jsme kombinovali. Dopoledne na MM, odpoledne na UM (odpoledne uz nebylo, no :roll: ) Kdyz neco odpoledne bylo, tak alespon na zizen MM a pak dokrmit UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7465
2.1.19 10:09

Určitě to problém nebude, jen se poraď s doktorkou, co za UM máš zvolit, nám třeba řekla, že když jsme oba alergici, je lepší hned dávat antialergik UM. Taky počítej s tím, že jí nemusí sednout hned na začátku a budete jich muset vyzkoušet víc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
2.1.19 10:20

Já také chodila od 2 měsíců malého do práce na 2 dny, dostal 1 dávku Sunlgmaru a bez problémů,nikdy jsem tolik neodsala,ale zkuste nejdřív jestli zvládne pít z lahvičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3313
2.1.19 10:28

Ja jen a nechces pockat a jit do prace az v 6ti mesicich male? Jen tak me to napadlo. Ja sla do prace taky prave od 6ti mesicu dcery, na dve az tri odpoledne v tydnu. Hlavne kvuli kojeni,a to jsem jeste odsavala a dokrmovala. Myslim si ze je to skoda jestli je plne kojena. Ona uz pak kdyz dostane lahev, muze prso odmitat uplne. Ale samozrejme nevim jakou mate financni situaci ja v tom pul roce taky musela na privydelek, to uz skoncila materska a rodicak mensi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
2.1.19 10:30

děkuji za reakci
z lahvicky umí pít dávám ji do toho dětský feniklovej caj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12201
2.1.19 10:36

@Babylu1 jen dávej pozor jakou lahvičku dáváš, měla by být co nejvíce podobná prsu,aby si pak nezvykla a neodmítala prso.
Takovo lahvičku dělá avent a medela ;)
Já musela do školy od 6neděl dcery skoro na 10h a v pohodě to zvládla doma sama, akorát jsem měla tedy svoje odstříkané mléko. Ono až budeš na té brigadě, nalejou se ti prsa. Mě vždycky málem praskly :lol: takže jsem přišla domů, jendo prso dostala dcera, druhé šlo rovnou na odsávačku a hned jsem měla plnou lahvičku na příští školu, vyzkoušej ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
2.1.19 10:41

super děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12201
2.1.19 10:45

@Babylu1 a doporučím pořid si dobré vložky do podprsenky ;) Já měla látkové bambusové a musela jsem si brát na tu školu 2,když byla nejmenší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama