Kombinovaný kočárek Adamex Marcello- zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra9319
Nováček 1 příspěvek 27.01.18 12:28
Kombinovaný kočárek Adamex Marcello- zkušenosti?

Krásné poledne,
chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s kočárkem Adamex Marcello, děkuji za každý tip. ;)

Reakce:
LucFin
Nováček 1 příspěvek 11.06.18 14:59
Kočárek Marcello

Zdravím. Asi už to není moc aktuální, ale my kočárek Adamex Marcello máme. Jsme maximálně spokojený. Kočárek se dostane vsude - do lesa, na hory… Je i prostorný, a to jak hluboká, tak i sportovní korba. Za nás bych doporučila ???? jen teda vzbuzuje vždy pozornost kvůli těm kolům ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >