Kombinovaný kočárek Graco Freya, Gabriel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RenčaF
Kecalka 107 příspěvků 29.06.09 21:57
Kombinovaný kočárek Graco FREYA, Gabriel

Ahoj maminy,
používáte někdo kočárek Graco FREYA, Gabriel? čekám svoje první a nevim na co si dat pozor, můžete mi poradit a sdělit vaše zkušnosti? Graco Freya Gabriel se mi líbí, chci kočár do terénu s přehazovací rukojetí, ale nevím jak je to s „prostorností“ kočárku, do kolika měsíců se dítko vejde do korbičky, atd.?? Předem moc dík za pomoc!! Renča

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.09 23:55

Ahoj, kočárek neznám, ale líbí se mi, že má tu pevnou hlubokou korbu obdélníkovou. Dneska je často problém, že jsou zúžené a pak se tam rve těžko fusak. určitě bych volila pevnou korbu než vložnou tašku.
Kočárek je designově hezký, ale mě by nevyhovovalo, že nemá otáčecí kola nebo podvozek. Taky mám zkušenost, že je lepší mít otáčecí nástavby než přehazovací rukojet, obojí jsem měla. Ale já měla obě děti drobné, tak mi to šlo přehazovat dobře.
Ale to je jen můj názor.
Dobře vyber
Radka, nepřihlášená jjelena, 2 děti

RenčaF
Kecalka 107 příspěvků 30.06.09 11:25

diky moc za odpověd! Mě se taky víc líbí pevná korba, ale jen čistě esteticky;-) Miminko se má narodit v zimě, zakže do korby budu rvát i fusak a tak nevím, jestli nejsou ty vložené tašky v tomhle praktičtější?
každopádně díky moc a at ti děti pěkně rostou! Renča

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.09 14:40

Mladší dcera je prosincová a měla jsem podobnou korbu, jako má tento kočárek a v pohodě jsem jí tam odvozila celou zimu. Pokud máš zimní mimčo, tak není důvod se obávat místa v korbě. Já nevím, mě se kočárky s těma vložnýma taškama nelíbí, ale je to zase asi praktičtější na přenášení… to si všechno musíš zvážit
 Radka

rejsovka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.10 09:52

Ahoj, kočárek používám pro své druhé dítě již půl roku a je jedním slovem super. Má snad největší korbu ve své kategorii, sedačka po sundání korbičky je taky dost veliká. Je to absolutně stabilní a prostorný kočárek, přehazovací rukojeť, snadno se všechno skládá a rozkládá.Využívám i možnost nasazení autosedačky.Má spoustu praktických doplňků, návleky na kola, nánožník,siťku proti hmyzu přímo v boudě atd. Jednoznačně doporučuji!! :-) a přeji příjemné ježdění a zdravé miminko. Ahoj

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 24.02.12 17:14

Můžu se zeptat kde jste kočárek kupovali?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >