Kombinovaný vysavač - zkušenosti, doporučení

983
8.7.20 11:58

Kombinovaný vysavač - zkušenosti, doporučení

Ahoj,
prosím o radu, tip nebo zkusenost????
Máte někdo doma vysavač, který zároveň vysává a vytírá? Váhám mezi Rowentou nebo Phillips. Jaké máte zkušenosti? Doporučili byste mi nějaký? Nezůstává po vytření podlaha moc mokrá?
Doma máme jak plovoučku, tak i dlaždice.
Na koberce používám výhradně robota.

P. S. Nemám na mysli robotický, ten už mám a vytírání nic moc. Vysávání super.

Prosím jen o reakce od těch, co takový „výtěro-vysavač“ :lol: doma mají.

Díky a pěkný den všem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

442
8.7.20 12:07

Mám ten od Philipsu, že na něj cvaknes nádržku s vodou. Za mě na běžné smudlani ok, mokré to moc nezůstává. Ale neberu to jako jeho primární fci, spíše rychlé přejetí a benefity vnímám v tom, že je aku a dost vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
983
8.7.20 13:37

@Altavista Děkuji za reakci. Ještě se zeptám, jaký konkrétně máte?
Já koukala na tento: Philips SpeedPro Max Aqua FC6904

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
8.7.20 16:40

Myslím, že mám tento https://vysavace.heureka.cz/…1-fc6408-01/ a vysavač je to dokonalý, jen to stírání je prostě bonus :) ráda tím přejedu kuchyni, ne že ne. Ale není to velké vytírání se saponátem. Mám tam k tomu dva hadříky, takže se mezi tím vždy vypere v pračce, to je dobré.
Ale na samotný vysavač bych klidně sepisovala oslavné ody. U tohoto to funguje tak, že se nalije voda a cvakne na magnet dolů, voda teče konstantně, nijak si ji člověk nedávkuje. Takže to s tím pak nemůže stát a čekat na použití. Ale třeba před kobercem to jde snadno odcvaknout, za chvíli se to zase nasadí. Systém je nezničitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama