Komentáře cizích lidí na Vaše dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liliy
Stálice 51 příspěvků 07.06.19 08:49
Komentáře cizích lidí na Vaše dítě

Ahoj, poslední dobou se mi casto stava, ze cizi starsi zeny komentuji me a me dite. Kdyz nekam jedeme autem, coz neni zas tak casto, tak se vzdy stavim na nakup a maleho nasadim v autosedacce na podvozek. Uz asi potreti jsem za sebou slysela komentare, jak hrozne se dnes deti vozi od starsich dam. Ale vcera to uz teda byla sila, baba snad rvala pres cely Lidl, jak za nich do pul roku lezely deti jen na rovnem a toto je hruza. Nemela jsem ani silu to nejak okomentovat. Dyt ho v tom nevozim porad, neni to kocar, je to vyjimecne. Kdyz jdu s nositkem, tak jsem take parkrat zaslechla, jak je dite chudacek, ze mu mosi byt horko a jak to musi byt nepohodlne. Stava se Vam to? Reagujete nejak?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15128 příspěvků 07.06.19 08:50

Stávalo se mi to, ignorovala jsem. Ale mne je fuk, co si kdo myslí a mele ;)

Russet
Neúnavná pisatelka 17258 příspěvků 07.06.19 08:52
@Liliy píše:
Ahoj, poslední dobou se mi casto stava, ze cizi starsi zeny komentuji me a me dite. Kdyz nekam jedeme autem, coz neni zas tak casto, tak se vzdy stavim na nakup a maleho nasadim v autosedacce na podvozek. Uz asi potreti jsem za sebou slysela komentare, jak hrozne se dnes deti vozi od starsich dam. Ale vcera to uz teda byla sila, baba snad rvala pres cely Lidl, jak za nich do pul roku lezely deti jen na rovnem a toto je hruza. Nemela jsem ani silu to nejak okomentovat. Dyt ho v tom nevozim porad, neni to kocar, je to vyjimecne. Kdyz jdu s nositkem, tak jsem take parkrat zaslechla, jak je dite chudacek, ze mu mosi byt horko a jak to musi byt nepohodlne. Stava se Vam to? Reagujete nejak?

To si ještě vyslechneš věcí…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2292 příspěvků 07.06.19 08:56

Nestávalo, ale nedávno jedna paní ve vlaku komentovala mě, že koukám do mobilu a že chudák to moje dítě (byla jsem v 7.mesici) a že budu úplně zblbla, tak jsem ji řekla, ať se stará o sebe, že radši budu hrát na mobilu tetris než číst Harlekynky jako ona, jestli náhodou z té romantiky taky není zblbla. Ale to je paní, co komentuje pod fousy ve vlaku všechno a všechny. Kašli na to. Takových jezibab ještě bude :-)

luci.no
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 07.06.19 08:57

Predpokladam, ze se jedna o male mimino. Az povyroste a zacne se vzteky valet v obchode po zemi, to teprve budou komentare :lol: Jinak bud ignorovat a nebo si vymyslet vhodnou odpoved. Ja jednou nevydrzela a v MHD uz odpovedela. Pani totiz za me resila, ze se nevejdu s kocarem na spravne misto a organizovala lidi (hned pristi zastavku jsem vystupovala, tak jsem zustala u dveri). Tehdy jsem tedy byla az drza, ale vsichni okolo se jen smali. Tohle vazne nema cenu resit.

Kriss Tina
Extra třída :D 11140 příspěvků 07.06.19 08:58

Jo tohle ignoruju. Kdybych chtěla tak ji řeknu že za ně možná leželi na rovným, ale taky za ně cpali 3 měsíční děti gulasem, dávali je do pasivních chodítek a další blbosti, na které se přišlo že jsou špatně 8) mě jednou nějaká babka na ulici vynadala, že syn sám chodí po chodníku, byl mu asi rok, už měsíc sám chodil a šli sme kousek na hřiště, tak sem jí řekla že někde se musí naučit pořádně chodit a šla sem pryč. Ty starší generace jsou totiž vždycky hrozně chytré a mají potřebu se starat o cizí lidi :cert:

blumen
Hvězda diskuse 51935 příspěvků 07.06.19 08:59

Nikdy se mi nic podobneho nikdy nestalo :nevim:

chaela
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 2 inzeráty 07.06.19 09:00

Mně se na tyto babky nejvíc osvědčilo pěkně je odpalkovat. Slusne, ale rázně. Když jsem byla podruhé těhotná, postarší sousedka se ptala, jestli to bude holka nebo kluk. Řekla jsem, že druhej kluk. A ona hned: " zase kluk? To vás lituju, co s tím budete dělat?" Odpověděla jsem (se zcela vážným. vyrazem tvare), že ho utopime a zkusíme to znovu, třeba ta holka bude :) nezmohla se ani na odpověď a od té doby kolem mě chodí obloukem. Teď jsem těhotná potřetí a zatím se neodvazila na nic zeptat.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 07.06.19 09:01

@Liliy doporučuji ignor, já mám babičku v Penzionu pro důchodce a když jsem tam s malou ve vajíčku jela, tak babky taky komentovaly
i ve městě jsem to jednou slyšela, zezačátku jsem vysvětlovala, že to není kočárek, ale to je marné, ony to beztak nepochopí, za nich nebyly pomalu ani auta, natož vajíčka jako autosedačka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

blumen
Hvězda diskuse 51935 příspěvků 07.06.19 09:01

@chaela odvetila bych to same :mrgreen: blbka

bartsch
Kelišová 5047 příspěvků 07.06.19 09:02
@chaela píše:
Mně se na tyto babky nejvíc osvědčilo pěkně je odpalkovat. Slusne, ale rázně. Když jsem byla podruhé těhotná, postarší sousedka se ptala, jestli to bude holka nebo kluk. Řekla jsem, že druhej kluk. A ona hned: " zase kluk? To vás lituju, co s tím budete dělat?" Odpověděla jsem (se zcela vážným. vyrazem tvare), že ho utopime a zkusíme to znovu, třeba ta holka bude :) nezmohla se ani na odpověď a od té doby kolem mě chodí obloukem. Teď jsem těhotná potřetí a zatím se neodvazila na nic zeptat.
:mrgreen: :lol:
Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5834 příspěvků 07.06.19 09:04

Lidi jsou trapný. Mně se stavalo se synem, který má kombinované postižení, že ženský komentovaly. Proč se vozí v kočárku tak velký kluk? Proč nechodí? Apod.

MayaLevin
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 09:05

Čtyři dohody Miguel Ruiz: neberte si nic osobně.

Mamazkoncesveta
Kecalka 298 příspěvků 07.06.19 09:06

Já taky slyšela pár komentářů, které se snažily korigovat moje chování, taky to bylo shodou okolností s autosedačkou, ale na nákupním vozíčku, jak se tam dá nahoru dát, já to ignorovala úplně, pak jsem si vyslechla spoustu komentářů, když moje drahá dcera především na nákupu propadala těm klasickým záchvatům vzteku a pláče a válela se po zemi apod., samotné mi bylo úzko a ty blbý řeči mi moc nepřidaly, dceru jsem samozřejmě vždy odtáhla ven, ale než jsme se tam dostaly :D
Jediný hezký komentář jsem jednou slyšela od staršího pána, kolem kterého jsem procházela s kočárkem a ten mi řekl „jééé, vy jste ale pěkná maminka“ :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 53913 příspěvků 07.06.19 09:08

Stává, obvykle ignoruju. Občas využiju jako hromosvod svých emocí a sjedu je.
Hele, to ho je — moc velký dítě v kočárku, dítě v šátku, nevychovaný dítě, který by si zasloužilo přes hubu a vzápětí zas pani, co to nebohí dítě lituje protože matka na ěj zvýšila hlas… proč šlape do luží a proč sbírá klacíky a zpívá si v autobuse, a nesedí na zadku ve vlaku…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama