Komerční banka - zmizel dětský účet

Anonymní
16.9.21 19:07

Komerční banka - zmizel dětský účet

Ahojky, máte někdo tuhle zkušenost? Měla jsem v internetbankingu přístup k dětskému účtu mého syna, a ted tam koukám, účet je pryč 8o 8o 8o

Volám na infolinku a operátorka neví, prý mam do nej zablokovaný přístup 8o ptám se, proč, a prej netuší a že to předá bankovním poradcům.

Podotýkám, že nemám absolutne žádné dluhy, nejsem v insolvenci, ani muj desetiletý syn ne, ani nikdo jiný z mě rodiny, k účtu jsem navíc měla přístup pouze já, já jsem ho zakládala. Rodný list syna mam také pouze já. Vůbec tomu nerozumím. Účet od začátku pouze ležel, posílala jsem na nej měsíčně 200, a jinak se s nim nic nedělo.

Ptala jsem se, zda ten účet vůbec ještě existuje, a ona mi řekla, že to mi nemůže říct, prej bankovní tajmenstvi 8o 8o 8o i když si ověřila mé údaje.

Strasne mě to štve, nevíte někdo, co to má znamenat? Mám sto chuti tam vše zrušit a odejít jinam.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3097
16.9.21 19:19

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18361
16.9.21 19:25

No počkej s čím se ti ozvou, pohroz tím, že za takovéhle služby odejdeš jinam a uvidíš co se stane.

Při nejhorším holt odejdeš jinam.

Ale podle toho co píšeš to bude spíš nějaká chyba v systému a ta ženská na infolince ti fakt víc neřekne, protože to neví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 19:34

Achjo no uvidíme, mám opravdu chuť jít od nich pryc, jsem naštvaná. Poslední penízky tam odešly 26.6. a od té doby už ne :nevim: teď jsem to ještě dohledala. Tak uvidime :? Snad aspoň ty peníze nám definitivně neukradli a dostanu je 8o

@Ou dekuju za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
1675
16.9.21 19:41

Mne se v KB stalo, že mi třeba na den zmizel v přehledu nějaký produkt a pak se zase objevil, myslím ze zrovna updatovali stránky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
16.9.21 19:43

A nevidis to tam jenom dneska, nebo uz delší dobu? Nejspis jenom nejaky vypadek systemu a zase se to tam objevi.. Komercni banka ti urcite zadne penize neukradla :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 20:33

To nevím, já jsem to kontrolovala jen zřídka. Ale když jsem volala na infolinku, paní mi řekla, že vidí, že ten účet je v blokaci, ze tam nemám povoleno do nej nahlížet :nevim: :oops: 8o

• Citovat
  • Nahlásit
3097
16.9.21 20:47

To je divné

Příspěvek upraven 16.09.21 v 20:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21324
16.9.21 20:48
@Semtex píše:
A navíc, kdyby to byla jen chyba v aplikaci, tak by tam stále odchazely ty peníze… ale už dva měsíce neodesly, naposled koncem června. A nebyl by přece u nich nějak “obstavenej”, ze bych neměla přístup. Navíc k mému běžnému účtu přístup mám úplně normálně.

Mají tam nepořádek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
16.9.21 20:48

Ježíši já se odanonymnila :zed: no já to pak nechám smazat radši tu diskuzi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33335
16.9.21 20:50
@Semtex píše:
Ježíši já se odanonymnila :zed: no já to pak nechám smazat radši tu diskuzi :lol:

a co je na tom tak tajného,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21324
16.9.21 20:52
@Semtex píše:
Ježíši já se odanonymnila :zed: no já to pak nechám smazat radši tu diskuzi :lol:

Vždyť nepíšeš nic intimního. Nic co by tě poškozovalo nebo vrhalo na tebe špatné světlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4446
16.9.21 21:00

@Semtex Kdybys psala, že ti zmizel účet s dvaceti miliony, tak chápu, že tě trápí, že ses odanonymizovala, ale myslím, že vlastnictví dětského účtu zas není tak dramaticky citlivá a zneužitelná informace. ;) Mně se to taky párkrát stalo, u prvního příspěvku si dám ještě pozor a pak mi to vždycky uteče…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6648
16.9.21 22:13

@Semtex to byla ta Beruška? Četla jsem, že zlobí více lidem. Už ani karty nic k ní nedělají, nahradil jí nový produkt. Dcera jí má, zatím karta a výběry ok. Ale třeba Mobilní banka mi už dlouho nejde, x-krát mě to odhlásilo z ničeho nic, že mám do ní odepřen přístup a že si musím nechat na pobočce znovu udělat aktivační klíč. Byla jsem tam 3× během 2 měsíců, pak už jsem tam nešla :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
17.9.21 06:55

@Samina007 Jojo byla to Beruška :nevim: achjo no tak to je tedy vážně úžasné :zed: už mě to s nima fakt neba, co je to za banku, když nezvládají vést ani “blbej” dětskej účet :roll: :lol: ale pochybuju, ze jinde by to bylo lepší :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat