Komerční banka, zrušení účtu, úvěr a debet

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
45
17.6.22 20:34

Komerční banka , zrušení účtu, úvěr a debet

Ahojky. Jak to je, když si chci zrušit účet, ale mám u KB banky úvěr, debet a nemám na vyplacení, ale nechci zůstat u KB banky? Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13785
17.6.22 21:24

No pokud chceš zrušit účet a ses tam v mínusu, tak to musíš dorovnat. Úvěr na to nemá vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8774
17.6.22 22:02
@Záhadná píše:
Ahojky. Jak to je, když si chci zrušit účet, ale mám u KB banky úvěr, debet a nemám na vyplacení, ale nechci zůstat u KB banky? Děkuji :palec:

Najednou všechno splatíš, zrusis účet a můžeš si jít dělat dluhy někam jinam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
17.6.22 22:13

Vybereš si banku, u které si chceš založit účet a necháš si převést i úvěr, dost možná se ti i zkrátí doba splácení, běžná praxe.
Na hloupý komentář že máš jít dělat dluhy jinam se vykašli. Pracuji v bance a 80% klientů jsou u nás jen kvůli výhodným úrokům oproti jiným bankám. Vyplatí se k nám převést vše. Určitě víš o jakou banku jde, já jmenovat nebudu kvůli reklamě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8774
18.6.22 08:07
@Katrinever píše:
Vybereš si banku, u které si chceš založit účet a necháš si převést i úvěr, dost možná se ti i zkrátí doba splácení, běžná praxe.
Na hloupý komentář že máš jít dělat dluhy jinam se vykašli. Pracuji v bance a 80% klientů jsou u nás jen kvůli výhodným úrokům oproti jiným bankám. Vyplatí se k nám převést vše. Určitě víš o jakou banku jde, já jmenovat nebudu kvůli reklamě.

Když 🐦 lapají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
18.6.22 09:08

@Uslava Nechápu. Je známo že máme nejnižší urok a rpsn. Mrkni se třeba na srovnání čs nebo Kb a jiných bank. Holka se ptala jak změnit banku když u ní má úvěr tak odpovídám, že to jde i s úvěrem. Jasně že to nebude uplně zadarmo, banky nejsou charita. Já nikoho lapat nepotřebuju :D :lol:.
Mě fakt fascinuje že ikdyž tady člověk napíše korektní informaci tak se vždy najde znuděná kachna s nakdákanými tisíci příspěvky aby to nějak shodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8774
18.6.22 11:08
@Katrinever píše:
@Uslava Nechápu. Je známo že máme nejnižší urok a rpsn. Mrkni se třeba na srovnání čs nebo Kb a jiných bank. Holka se ptala jak změnit banku když u ní má úvěr tak odpovídám, že to jde i s úvěrem. Jasně že to nebude uplně zadarmo, banky nejsou charita. Já nikoho lapat nepotřebuju :D :lol:.
Mě fakt fascinuje že ikdyž tady člověk napíše korektní informaci tak se vždy najde znuděná kachna s nakdákanými tisíci příspěvky aby to nějak shodila.

Proč to píšeš ještě jednou? Máš provize za nové klienty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
19.6.22 22:53

@Uslava Já jsem před pàr dny nastoupila na mateřskou.
A tedy i před tím jsem dělala na přepážce, tam jsme placeni fixní mzdou. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
20.6.22 11:10

@Uslava Ty jsi mi ale chytrá :potlesk:. Kde kdo má dneska úvěr a hypotéku. Já si půjčila, ale taky to poctivě platím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat