Komiks, který lze dokreslit/vybarvit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bublinek
Kelišová 5191 příspěvků 09.11.18 20:55
komiks, který lze dokreslit/vybarvit

Dnes jsme v knihkupectví přemýšleli o dárcích a manžela napadlo, že by bylo dobré pro dceru sehnat nějaký komiks/knihu, který by si mohla dotvořit. Třeba jen vybarvit. Je něco takového k mání? Díky za pomoc.

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 09.11.18 20:59

Je takových hodně, zvlást takové ty japonské bývají jenom jakoby obrysy bez barev. Já si před pár lety koupila komix super drbna, ten byl taky v takovém provedení a hrozně mě bavilo to vykreslovat :D nebo nějaké ty omalovánky pro dospělé, pokud u toho nemusí mít vyloženě děj, v knižním klubu sem teď zahlédla hezké k filmu fantastická zvířata :)

bublinek
Kelišová 5191 příspěvků 09.11.18 21:28

@Kriss Tina chtěla jsem něco s dějem, s bublinami, ve kterých jsou rozhovory a tak.
Super drbna - ten seriál?

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 09.11.18 21:32

V Levnych knihach mivaji casto takove knihy k dotvoreni (jako, ze ta kniha je k tomu primo urcena, jsou tam trochu ukoly jako: co ma drak asi v brise, dokresli na co robot mysli atd.), jedna serie se myslim jmenuje „Domalovanky“. V NeoLuxuru, jsem zas pro starsi videla serii „Znic tuto knihu ve jmenu vedy“ (ruzne vystrihovani a pokusy…), to mi taky prislo skvele.

Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 09.11.18 22:09

@bublinek jojo jako ten seriál, ale nevím jestli bude ještě k dostání, už je to pár let.

tulipán
Závislačka 3355 příspěvků 09.11.18 22:37

@bublinek Neni to komiks, ale knizka s dejem a cast ilustraci je potreba domalovat a cast namalovat uplne. Dum za mlhou

bublinek
Kelišová 5191 příspěvků 09.11.18 23:00

@tulipán děkuji, to by se líbilo. :kytka:

tulipán
Závislačka 3355 příspěvků 09.11.18 23:17

@bublinek Neni zac. Ja uz si to, bohuzel, nepamatuji, jen ze obsah mi prisel vice pro holky a pozadovane kresby vyzadovaly fantazii. Ale uz netusim, jaky byl dej a jestli se doma libil :oops: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >