Komoda pro miminka a kolik místa potřebuje

Anonymní
12.3.21 18:19

Komoda pro miminko a kolik místa potřebuje

Ahoj maminky, přikládám fotku komody kterou máme objednanou a chtěla bych se vás zeptat zda je tato komoda čistě jen na oblečky pro miminko dostačující? Plenky, krémy, ubrousky a další jsou uloženy jinde, komoda jen čistě na oblečky. Máme malinký byt tak se sem zatím musíme všichni nějak poskládat cca do 1 roku miminka, než budeme mít dostavený baráček.
Nemám zatím ale moc představu kolik místa ve slutečnosti na oblečení je potřeba. :D

PS prosím o zachování anonymity. Chodí sem naši známí a kvůli předchozím potratům je naše miminko malé/velké tajemství.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52917
12.3.21 18:23

Jo, tohle je podobný jako klasika Ikea Malm, pokud nebudeš megaloman, tak tu mám na pohodu i s jedním šupletem na zimní věci a jedním jako rezervou s většíma velikostma. A furt stačí i pro batole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6638
12.3.21 18:43

Stačí úplně v pohodě na vše. Mám tu z IKEA a ještě o jeden šuplík méně a na začátku jsem tam měla vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21090
12.3.21 18:53

V pohode staci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
12.3.21 18:55

To ti bude bohatě stačit, když pleny a ubrousky budeš mít jinde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1872
12.3.21 19:00

Jeeeeee tak přesně tuhle pro miminko mám já :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: signál nábytek je fajn, už s mužem montujem zpaměti a vůbec nekoukame do návodu, je to vsecko úplně stejný a hezky na sebe sedí :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25924
12.3.21 20:39

Mám podobnou z iKey a dva supliky mam v podstatě prázdný, teda vrchní mám ručníky a látkový pleny, druhý tricka a kalhoty, ponožky a čepice pod tím mikiny a bundu a dole věci o velikost větší ;) takže úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62830
12.3.21 22:21

Já mám 3 šuplíky a stačí v klidu na vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu