Komoda s přebalovacím pultem v kuchyni

Anonymní
23.1.21 14:55

Komoda s prebalovacim pultem v kuchyni

Ahoj,
Co si prosím myslite o prebalovacím pultu/komodě u kuchyně, hned za kuch. linkou?
Přijde mi to nehygienický, zároveň ale budeme v malém bytečku a nějak se tu musíme všichni srovnat :)
(Prebaloací pult by navazoval hned na kuchyňské skříňe )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2981
23.1.21 14:57

Není v tom případě tedy lepší koupit pouze tu pevnou přebalovací desku na postýlku? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
23.1.21 15:03

Nebo pouze prebalovaci podlozku a veci na prebalovani mit v kosicku vedle ni po ruce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6934
23.1.21 15:03

A tu samotnou komodu potřebuješ na věci? Já mám jen přebalovací podložku, balík plen a pár dalších drobností k přebalování se mi ještě podařilo nacpat do skříně, kterou už máme, podložku si dám tam, kde se mi to zrovna hodí a pak je zašoupnutá pod postelí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
23.1.21 15:05

Tak pokud komodu potřebuješ, je to jedno, ale ono si klidně můžeš koupit jenom tu pevnou podložku a prebalovat na postýlce třeba :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
23.1.21 15:10

Prebalovaci pult jsme meli v koupelne na pracce a pro me to bylo nejlepsi reseni. Umyvadlo hned vedle, takze zadek se omyl a dite rovnou prebalilo. Po koupani jsem tam dite rovnou oblekla. Ruce si umyla, kdykoliv to bylo potreba. V kuchyni se budou muset pouzivat asi jen vlhcene ubrousky a ten smradek( a vse) kousek od jidla. No nevim. Asi bych zkusila najit jine reseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 15:17

@Oriseka právě :D ona by se sem ta komoda s prebalovacim pultem uplne presne hodila, ale presne jak pises :) smradek a kousek od linky kde se dělají potraviny.
Popremyslim ještě o té podlozce na postylku, nebo i na pracku neni špatný nápad. :lol:
Já to tu zkusím ještě nějak dokoumat :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1886
23.1.21 15:45
@Anonymní píše:
@Oriseka právě :D ona by se sem ta komoda s prebalovacim pultem uplne presne hodila, ale presne jak pises :) smradek a kousek od linky kde se dělají potraviny.
Popremyslim ještě o té podlozce na postylku, nebo i na pracku neni špatný nápad. :lol:
Já to tu zkusím ještě nějak dokoumat :lol: :mrgreen:

Vyuzila jsem ten pult na pracku fakt dlouho, do 2,5 roku ditete. Davala jsem tam pak uz jen plinku na spani. Na boku pracky jsem mela poveseny kapsar, kam se dali nejake ty drobnosti a primo na pult se toho veslo vedle te podlozky hodne. Ja jsem ji nemela, tak nevim, jak je pak ta podlozka na postylku stabilni pro vetsi dite, co se treba otaci, leze, ale jeste nestoji, aby se dalo prebalovat ve stoje. Kazdemu vyhovuje neco jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14634
23.1.21 15:48

Já neměla přebalovací pult ani na jedno dítě. Jen košíčky a přebalovala jsem na zemi. A kamarádky měly přebalovací pulty na pračkách v koupelně. Ono je to lepší hlavně proto, že můžeš dítě rovnou umýt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073
23.1.21 15:53

Já to na dvojčata měla v koupelně na pračce jen s podložkou a super! :srdce: holky jsem rovnou umyla, tak nějak mi to k té koupelně patří.. přímo vedle vaření za mne Neee :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19158
23.1.21 16:10

Jestli máš v koupelně pračku, tak pořiď dřevěnej přebalovací nástavec. Na bazarech jich seženeš spoustu, většinou je vyrábí šikovnější tatínci doma. Mají vysoký boky, takže se nemusíš bát, že se ti mimčo skulí na zem. Na to přebalovací podložku a ještě se ti tam vejdou plínky a spousta drobností. Takhle jsem odpřebalovala dvě děti a za mě nejlepší řešení. Kdybych měla přebalovat dítě na zemi nebo posteli, tak si odvařím záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
23.1.21 16:47

Hele a mne to nepřijde jako špatný napad, pokud koupíš nějaký co se hodi k lince, můžeš si ho tam potom jako součást kuchyně ponechat a vyuzit na nádobí nebo na nějaké jiné kuchyňské náčiní ;) prebalovak se beztak užije jen chvilku a když je pro nej následně další využití, je to prima :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62254
23.1.21 18:44

Já vůbec přebalovací pult nemám a to bydlím v baráku.. Za mě zbytečnost.. Stačí jednorázové podložky, nebo jen omyvatelná podložka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
23.1.21 22:10

@martina.se já jsem měla pult na první ditko a mám i teď, bez nej si to vůbec neumím představit, kam bych si dala plenky, oblecky a všechny věci okolo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62254
24.1.21 08:35
@Semtex píše:
@martina.se já jsem měla pult na první ditko a mám i teď, bez nej si to vůbec neumím představit, kam bych si dala plenky, oblecky a všechny věci okolo :nevim:

Já to mám v košíku a ten stěhuju.. Druhý košík mám v patře v ložnici :mrgreen: představa, jak tu, podobna mumii, cestuju v noci s prckem, abych ho prebalila, je děsná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat