Komorové extrasystoly v těhotenství? Kardiačka a těhotenství?

Anonymní
21.12.19 13:49

Komorové extrasystoly v těhotenství? Kardiačka a těhotenství?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda neměl někdo kardio problém a v pohodě porodil. Nebo trápily někoho v těhotenství extrasystoly? Mně je chytli na rutinním ekg, potom po pár dnech znovu ekg a znovu extrasytoly. Po Vánocích jdu na echo a dost se bojím. Nikdy jsem neměla problémy se srdcem, ale vím, že těhotenství může skryté problémy odhalit. Trápily Vás taky extrasystoly?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

21.12.19 14:29

Ahoj, já mám komorove extrasystoly už hodně let, jiný problém se srdcem nemam, komorove extrasystoly nejsou nebezpecne, nic to neznamena, mám za sebou 2 porody bez problemu, v prvním těhotenství jsem měla extrasystol vice, v druhém skoro zadne, objevily se zase až po porodu. Chodím každé dva roky na Holtra a echo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 14:39

Díky za odpověď, uvidím, co echo… Já to mám teď pořád, jestli to bylo dříve nevím, nepozorovala jsem..teda ani teď to necítím, jen tonometr to odhaluje, ukazuje nepravidelný srdeční rytmus. Snad to budou jen ty extrasystoly…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.19 15:23

Mělo by to být ok, já už s extrasystolama zvládám 4. těhotenství. V tom prvním se mi hrozně zhorsily, v těch ostatních to bylo spíše lepší, ale s vyšším výskytem bušení srdce. Při dostatku hořčíku a železa to ale jde. I tak mě vždy kontroluji - EKG, echo, krevní testy, interna, hematologie. Zatím 3 prirozene porody bez větších problémů, čtvrtý snad taky bude takový.

• Nahlásit
  • Citovat
230
21.12.19 19:39

Na ES trpím a těhotenství ok. Porod taky. Zhoršují se mi stresem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.19 20:48

Dekuji za odpovědi, bohužel ve stresu jsem teď hodně, tak si říkám, že to je snad tím. Když jsem byla na druhém EKG, tak jsem se na to bohužel soustředila, jak jsem dychala…a byly tam :think: Snad to bude ok. Jsem ráda, že nejsem jediná.

• Nahlásit
  • Citovat
9
22.12.19 21:41

@Anonymní Taky je mám. Někde klid a někdy zase hodně. Nebyla jsem schopná s tím někam jít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama