Kompenzace při nepodařeném darování vajíček

Anonymní
24.7.15 17:41

kompenzace při nepodařeném darování

Ahoj mám prosbu, stimuluji(dneska už ne) na dárcovství vajíček, zítra jdu na odběr, ale jelikož mi tentokrát vajíčka vůbec nerostou tak jich mám snad je 7ks, moje otázka zní, dostanu i tak plnou výši peněz která za darování je, nebo dostanu jen nějakou bolestnou částku? daruji v Pronatalu v Teplicích, prosím o odpovědi, docela se toho bojím, chodím darovat docela často, ale nikdy nebylo takhle málo vajíček a nikdy nebyl takový problém se stimulací jako nyní a s penězmi celkem počítám právě :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4157
24.7.15 19:12

Kamarádka taky měla jen pár vajíček, proto je nedebírali a nedostala ani korunu, a to se jí snažila doktorka aspon vykompenzovat výlohy co do toho vrazila ona, ale prý nedávají nic :( bylo to v Libereckém genetu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
24.7.15 19:17

Kristepane a kolik musíte darovat vajíček, aby bylo něco proplaceno? Já jsem nikdy nedarovala, ale při odběrech na IVF mě jich vzali 10. A doktor tenkrát povídal, že je to slušná úroda. Tak si neumím představit, jaké jsou při darování podmínky. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.15 20:05

Já jich po každé mám víc jak 20ks, minulé(poslední darování) jsem jich měla tuším něco okolo 40ks a museli mi dávat kapačku na doplnění vody a umělou výživu, nyní reaguju opravdu hodně málo :( A otázka, můžu se s mužem dnes,,jemně,, pomilovat? Mám nového přítele a víte jak to chodí :(

• Nahlásit
  • Citovat
959
24.7.15 20:13

Tak to by bylo fakt hustý, kdyby ti nic nezaplatili! Ty do sebe pícháš hormony, jezdíš na kontroly, omezuješ se a pak nic??? Přeci nemůžeš za to, že zrovna nereaguješ…není to náhodou na lékaři, aby to ukočíroval? Nemáš to nějak smluvně ošetreno? Z té minulé várky 40vajícek se CAR musel pěkně napakovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
24.7.15 20:22
@Anonymní píše:
Já jich po každé mám víc jak 20ks, minulé(poslední darování) jsem jich měla tuším něco okolo 40ks a museli mi dávat kapačku na doplnění vody a umělou výživu, nyní reaguju opravdu hodně málo :( A otázka, můžu se s mužem dnes,,jemně,, pomilovat? Mám nového přítele a víte jak to chodí :(

Já bych to nepřeháněla, hrozí popraskání vajíček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2820
24.7.15 20:27

A cobse treba zamyslet proc jich mas najednou tak malo?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
24.7.15 20:30

Tělo není stroj, záleží na tom, jak často chodíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
24.7.15 20:42

Můžu se tě zeptat, zda už máš děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.15 20:45

Mám jedno dítě :)

• Nahlásit
  • Citovat
50114
25.7.15 01:25
@Anonymní píše:
Mám jedno dítě :)

A ještě budeš chtít? :think: Aby ti pro všechny peníze ještě nějaký zbyly :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.15 07:47

Já už mít děti nemůžu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie