Komplet ošetření zubů v celkové narkóze - Praha

Anonymní
4.5.19 20:21

Komplet ošetření zubů v celkové narkóze - Praha

Ahoj holky, prohledala jsem diskuze a nenašla nic. Tak zakládal téma a budu doufat, že je tu někdo, kdo má zkušenost :)

Máte zkušenost, či znáte? Hledám kliniku, zubaře nebo i nemocnici, kde by mi kompletně ušetřili chrup v celkové narkóze.

To znamená, že například opravili zub, kde je prozatimní vložka, opravili cca 3 zuby s malými kazy a třeba vyčistili od zubního kamene. A to vše pro jedné jednorázové akci.

Bohužel chodit každý týden k zubaři, který udělá během půl hodiny nějakou akci a jeden zub tak opravuje například na 2× - 3×(a to upozorňuji, že je to profik :roll: ), ovšem je ro finančně a časově náročné.

Raději bych tedy měla pusu ošetřenou komplet najednou, klidně za vyšší částku a jednorázově. Na nárokózu se ptám z toho důvodu, že bych asi nezvládla mít hubu dokořán třeba 3-4 hodiny… :roll:

Holky prosím kdo máte zkušenost, sem a tím :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.5.19 20:22

Omlouvám se za chyby - mobil opravuje sám a já se jich nevšimla:(

:zed:
  • Citovat
  • Nahlásit
3943
4.5.19 20:29

Mně třeba opravovali taky celou pusu a byla jsem na křesle v součtu 28 hodin. Některé zákroky byly opravdu na čtyři hodiny, zvládla jsem to v lokální anestezii, jen jsem chodila několikrát čůrat :lol: No ale to je jedno, každý máme tu pusu jinou, třeba by to u tebe zvládli za kratší čas. Tvůj zubař ti není ochotný něco doporučit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2954
4.5.19 20:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
4.5.19 20:32

Odkud jsi? My nechávali opravit v narkóze zuby klukovi. Je to soukromá klinika, tak myslím, že by ti je tam v narkóze mohli opravit také. Musela by sis to ale ověřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.19 20:32
@Čičorečka píše:
Mně třeba opravovali taky celou pusu a byla jsem na křesle v součtu 28 hodin. Některé zákroky byly opravdu na čtyři hodiny, zvládla jsem to v lokální anestezii, jen jsem chodila několikrát čůrat :lol: No ale to je jedno, každý máme tu pusu jinou, třeba by to u tebe zvládli za kratší čas. Tvůj zubař ti není ochotný něco doporučit?

No myslím, upřímně, že nechce doporučit, protože tím přijde o kšeft. Pri každé návštěvě mu tam nechávám minimálně 1800… Bohužel ale on tuhle službu nenabízí. Já lokálku zvládám špatně protože mám po operaci dutiny ústní nějak divně srostlé nervy a ve většině případů mi lokálka vůbec nepomáhá a vše cítím hodně bolestivě :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.19 20:34

@Enmamma
Jsem z Prahy. Věřte mi, že už jsem z těch návštěv tak unavená, že je mi i jedno, kolik to bude stát peněz. Jen ať to mám jednorázově vše komplet hotové.
I jsem přemýšlela nad možnosti nechat si svoje zuby všechny odstranit a nechat si na trvalo dát implantáty. Bohužel mám se zubama jen problémy. Zubař má u mě zlatý důl.

• Citovat
  • Nahlásit
2954
4.5.19 20:36
@Anonymní píše:
@Enmamma
Jsem z Prahy. Věřte mi, že už jsem z těch návštěv tak unavená, že je mi i jedno, kolik to bude stát peněz. Jen ať to mám jednorázově vše komplet hotové.
I jsem přemýšlela nad možnosti nechat si svoje zuby všechny odstranit a nechat si na trvalo dát implantáty. Bohužel mám se zubama jen problémy. Zubař má u mě zlatý důl.

Volej tomu Stuchlikovi…odkaz jsem ti hodila vejs…je to praha neboj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.19 20:37

@Payus
Už na to koukám a moc děkuju!!! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2954
4.5.19 20:38
@Anonymní píše:
@Payus
Už na to koukám a moc děkuju!!! :srdce:

Rado se stalo :) myslim ze tam se domluvis :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.19 20:40

@Payus
To vypadá skvěle! A vy nebo někdo z vašeho okolí s ním mají zkušenost?
Určitě jim v pondělí hned zavolám! Do karlína jezdím do práce takže bomba! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2954
4.5.19 20:42
@Anonymní píše:
@Payus
To vypadá skvěle! A vy nebo někdo z vašeho okolí s ním mají zkušenost?
Určitě jim v pondělí hned zavolám! Do karlína jezdím do práce takže bomba! :kytka:

Mam tipa od kamosky, ona je desnej posera :D ale clovek nikdy nevi kdy se mu takovy kontakt hodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.19 20:47

@Payus
Super tak to moc děkuju! Tak kámoška tam asi byla a měla dobrou zkušenost! To je fajn! Jsem moc vděčná za váš typ! Ještě jednou děkuji! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
73262
4.5.19 21:14

@Enmamma A ja poprosim o kontakt na to detske.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
5.5.19 08:34
@j.a.n.i1 píše:
@Enmamma A ja poprosim o kontakt na to detske.

Klinika Dent Medico, Sokolovská 131/86 186 00 Praha 8, tel.: 225 990 990.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama