Kompletní vyklízení bytu firmou

19.7.20 14:33

Kompletni vyklizeni bytu, firma - zkusenosti

Ahoj, mam dotaz. Budeme delat rekonstrukci bytu 3+1 (vytah tam je) a potrebujeme ho komplet vyklidit.. je tam stary nabytek (takze odnest a neco i rozmontovat), stare kuchynske nadobi, ruzne serepeticky, vazicky, stare knihy, decky, kopa povleceni, rucniku atd. Poptavala jsem jednu firmu a ta rekla, ze odnoseni, odvezeni vsech veci do eko dvoru by zabralo den, byli by na to potreba 4 chlapi a stalo by to 13 tisic. Nevim zda to neni moc nebo se to tak pohybuje?? Nemate zkusenost s timto prosim? Byt i eko dvur a firma co nam to rekla je ve stejnem meste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15201
19.7.20 14:44

@KonradovaDenisa68 no to tak bude, my jsme nedávno vyklízeli po dědečkovi - ložnici, obývák a nějaké menší věci - koberce zůstaly na místě, kuchyň také - takže vlastně šly pryč obývák a ložnice + nějaká lavička - přijeli 4, dělali to asi 4 hodiny a stálo to 10000,–-. Nábytek rozmlátili uvnitř na desky, aby jim nezabíral tolik místa v autě. Mělo by být roztříděné sklo, papír, textil - jinak oni to na tom sběrném dvoře musí roztřídit, kupte si igelitové pytle ty pevnější a jestli máte čas a možnost, tak to nachystejte - není to povinné, ale když to bude dělat firma, zaplatíte víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
19.7.20 14:53

Zkuste najít nějaké vetešnictví. U nás v městě jedno je, nevím kolik stojí. Ale přijedou vyklidí celý dům a pak všechen ten bordel prodávají.
Byla jsem se v tom vetešnictví podívat a divím se že některé věcí místo toho než by je vyhodili je ještě nabízí lidem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6398
19.7.20 15:01

Cena taková asi bude, ale doporucuju to nafotit a hodit na marketplace, o starý nábytek, talíře atp je zájem takže buď za nějaký peníz prodat, nebo nechat za odvoz, určitě se něco udá a ty toho budeš mít méně a ještě něco za to dostaneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15201
19.7.20 15:04

@Natálka26 ano, také jsme některé kousky nábytku darovali mé kamarádce, která žije na farmě a zrekonstruuje si ten nábytek, pak byl zájem o tupeskou keramiku a o krojované panenky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.20 15:14

No tomu prodeji veci po jednotlivych kouskach se asi chceme vyhnout. Asi by to sezralo hrozne casu nez se s nekym domluvis, zodpovis milion otazek atd.. Ale treba k tomu dojde. Hlavne tady je fakt milion veci… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6398
19.7.20 15:14

@stinga

My teď měnili obývák tak mám čerstvou zkušenost, ze lidé berou opravdu vše. O starý stůl, z dob komunismu, rozkládací byl takový zájem ze jsem ho nakonec prodala nejvyšší nabídce, 5000, což sem si ani ve snu nepředstavovalo. S to jsem čekala ze tak 500 a víc nic, a těch lidi, nechapala jsem 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6398
19.7.20 15:16

@KonradovaDenisa68

Pokud se tomu chceš vyhnout, tak to dej firmě a čau. Jen si osobně myslím, ze peníze se hodí vždycky, a ten bonus ze té toho někdo bez práce zbaví? K nezaplacení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2695
19.7.20 16:35

Jen tedy doporučuji si to predtridit a projít sama. Zaprvé kvůli fotkám, vzpomínám atp. A za druhé my takhle u babičky našli různě ve skříňkách poschovavane peníze, celkem v řádu desetitisíců… Babicce už začínal Alzheimer a vždy zapomněla, že si to někam uložila a plakala že nemá peníze :,(.

Když si ji pak máma brala k sobě, vyklízeli jsme právě byt a všechno to tam našli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
19.7.20 21:30

Já nevím, odkud jsi, ale řeším teď něco podobného a naše město (technické služby) nabízí, ze ti přístavi kontejner asi za 2000, ten velký, zkus se podívat, jestli u vás tohle není a pak sehnat dva tři chlapy, dát každému litr a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama