Komplikovaná situace vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 23:40
komplikovaná situace vztahu

Dobrý den,
chtěl bych prosím slyšet Vaše názory.
Mám strašnou životní situaci. Mám 26 let a opravdu krátkou dobu před svatbou. Vše je ok. Ale… Narazil jsem čirou náhodou po dvou nebo více letech na ženu, kterou jsem celou dobu neviděl. Znám ji strašně moc let, skoro jsme kdysi spolu chodili, ale já řekl ne, protože jsem byl s jinou. Byli jsme do sebe zamilovaní. Pak jsme se dlooouho neviděli,,,ona si našla o 10 let staršího a vzali se po dvou letech vztahu. Jsou svoji už 2 roky.
No a nedávno jsme se potkali. Tak jsme se domluvili a vyšli ven do restaurace pokecat. Povídali jsme o všem možném a samozřejmě i o sobě. Měli jsme se fajn a ke konci na mě házela lichotkama, že jsem pěkný chlap a mám pěkný úsměv jako vždy atd. Když jsme odcházeli, tak mě držela za ruku celou dobu a potom bylo velké objímání a krásné řeči, jak jsem ji chyběl a že se musíme vidět častěji. Trvala na tom, že už to nesmí být tak dlouho a musíme se vidět minimálně 2krát do roka. Pak jsme šli do auta, kde jsme měli zařízený odvod a odvezli mě domů. Cestou mě stále držela za ruku (její iniciativa). Pak jsme přijeli a nastalo další pro mě nečekané příjemné loučení. Objímačka, krásné řeči a dokonce řekla ať ji dám pusu. Pusa na pusu - ano zní to jak od pubertáků, ale vdaná paní mi dá jen tak rty na rty, objímá mě a říká mi hezké věci? Já si myslím, že musí přece pořád ke mě něco cítit. Já jsem z toho pořád v háji a chci se s ní znovu vidět.. Možno to bude až na začátku dubna. Chcu si s ní vše vyříkat a vyjasnit a na rovinu ji říct co vše k ní cítím. Ano mám před svatbou a znovu jsem se šíleně zamiloval do ní. Je pořád stejně parádní ženou jako byla před lety. Byla chyba s ní tehdy nebýt. Mám se o ní snažit? Děti nemá a zatím neplánuje. Myslíte si, že by mě chtěla? Mám vše rozbít? Můj vztah a její? Nebo to mám jen tak nechat a v hloubi duše být zklamaný? Ano možná si bude myslet, že jsem nejhorší člověk na světě, ale já to tak opravdu cítím a nejde mi jen o sex a takové povrchnosti jako každému chlapovi, ale já tu ženu fakt zbožňuju. Navždycky. prosím o radu a vše co si myslíte. Chápu, že mě neznáte. Děkuji. :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4487 příspěvků 22.03.19 23:46

Chudák tvoje snoubenka..

bigl
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 22.03.19 23:52

Běž za tou vdanou a dej své snoubence šanci na lepší život. S tebou by to nevyhrála, takového chlapa bych nechtěla ani zadarmo. Jestli máš snoubenku aspoň trochu rád, odejdi od ní, ať má šanci najít si lepšího než jsi ty.

Janli
Echt Kelišová 8487 příspěvků 22.03.19 23:54

Dej si studenou sprchu a froté ručník a pak začni přemýšlet tím, co máš na krku, ne tím, co je o patro níž…

splendis
Kecalka 432 příspěvků 22.03.19 23:59

Nevím prijdes mi dost detinsky… z jednoho setkání dělat takový závěry. Predtim si měl důvod proč si sní nechtěl být ne? Každý vypada dokonale dokud sním nezačneš bydlet a řešit každodenní starosti.

ivculka
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 23.03.19 00:08

Bože, jak málo stači :roll:
foukla ti pod kulky a už chceš rozbíjet vztah se svou snoubenkou?
To se ti v životě stane ještě stokrát…

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 23.03.19 00:10

fuj, :poblion: se svou snoubenkou se rozejdi, uděláš jí tím nejlepší službu

LaPaloma
Závislačka 2783 příspěvků 23.03.19 00:14

Nejsi zralý na ženění a tu svou snoubenku asi nemiluješ. Čili s ní nevydržíš. Když to víš předem, tak se nežeň. Kdyby tvůj cit ke snoubence měl nějakou hloubku, tak ti nestačí držení za ruku od DOMA ZANEDBÁVANÉ ŽENY.
Zmiňuješ, že má staršího chlapa, že? Bůhví, jestli může. Ona od tebe chce fyzický kontakt a je docela divoká, když to rozjela naostro hned napoprvé.
Jsi velmi hloupý kluk. Muž ještě nejsi. Je to vidět i z toho naivního stylu psaní. Nežeň se, nezvládl bys dvě ženy.

Lištička87
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 23.03.19 01:22

Nejsi chlap. Jsi jeste dite, ktere nevi co chce a necha se zlakat na bonbon. Jednou jsi ji videl, ona si s tebou hrala, coz svedci o tom, ze je mrcha a jestli s ni budes chtit byt, zaplaces. Tve snoubenky je mi lito, bud k ni uprimny, nezaslouzi si takovyho blba. Promin, ale je to pravda. Nechas se zlakat jak primitiv. Tohle chlapi nedelaj!

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 23.03.19 02:20
@Lištička87 píše:
Nejsi chlap.Jsi jeste dite, ktere nevi co chce a necha se zlakat na bonbon. Jednou jsi ji videl, ona si s tebou hrala, coz svedci o tom, ze je mrcha a jestli s ni budes chtit byt, zaplaces. Tve snoubenky je mi lito, bud k ni uprimny, nezaslouzi si takovyho blba. Promin, ale je to pravda. Nechas se zlakat jak primitiv. Tohle chlapi nedelaj!

Souhlasim s Listickou! Nejsi chlap! Takhle se chlapi nechovaj. Covece tobe spadne do klina jackpot a ty s nim takhle pohrdnes! Vdana panicka, u ktery se da cekat, ze ti nebude delat velky problemy, si s tebou chce zasukat a ty nic! Stydet by ses mel! Delas nam vostudu. Takhle z toho panicka jeste bude mit trauma, ze s ni neco neni v poradku, kdyz se takhle nabizi a s tebou to nic neudela a k nicemu se nemas. Takhle se muz k zene fakt nechova. To jsi gentleman?

Hazentla
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 1 inzerát 23.03.19 03:58

Udělej své snoubence laskavost a ušetři jí manželství s takto nevyzrálým, povrchním troubou :zed:
Lepší, když si chvíli pobrečí kolem pětadvaceti a bezdětná a pak si najde opravdového muže, než abys jí zkazil život a ve finále ji opustil po x letech a x dětech :pocitac: S tebou jí nic dobrého nečeká :poblion:

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 23.03.19 05:08

Někteří chlapi jsou tak odporní, že bych z nich :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

alisekR
Kelišová 5730 příspěvků 23.03.19 05:37
@Cosmopol píše:
Souhlasim s Listickou! Nejsi chlap! Takhle se chlapi nechovaj. Covece tobe spadne do klina jackpot a ty s nim takhle pohrdnes! Vdana panicka, u ktery se da cekat, ze ti nebude delat velky problemy, si s tebou chce zasukat a ty nic! Stydet by ses mel! Delas nam vostudu. Takhle z toho panicka jeste bude mit trauma, ze s ni neco neni v poradku, kdyz se takhle nabizi a s tebou to nic neudela a k nicemu se nemas. Takhle se muz k zene fakt nechova. To jsi gentleman?
:mrgreen: Nemůžu jinak. Teď si tomu nasadil korunu.
alisekR
Kelišová 5730 příspěvků 23.03.19 05:46

Zakladateli. Všichni tě tu peskují, budu taky, ale na druhou stranu.....Je dobrý, že si uvedomujes, že máš problém. A že si s ní neskočil do pelechu rovnou. Nic to nemění na tom, že tvoje snoubenka je chudák. A bude to pro ní rána. Buď fér, ukonči to s ní. Nenechávej to až po svatbě..... až přijdou děti, apod. Lepší být svobodná bez tebe, než rozvedená bez tebe s tvými dětmi. Až to férově ukončíš, tak si jdi za vdanou paničkou. Té jde jen o vyplnění tělních dutin, svého starouše neopustí a ty aspoň dospěješ. Vlastně nechápu, proč se chlap ve 26 letech žení. :zed: takovej cucák.

růžový achát
Echt Kelišová 8269 příspěvků 23.03.19 05:52

Ahoj zakladateli, vdaná si s Tebou jen hraje a chce Tě mít jen na jedno :), tohle by skončilo blbě 8) , posbírej zbytky rozumu a zapomeň na ni ;) , člověk si musí umět poručit, sejde z očí sejde z mysli. Vymaž si její číslo a prostě zapomeň ;)…, pár dnů a vše bude ok. Hodně štěstí přeji

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama