Komplikovaný muž. Trápí mě úmyslně?

50
20.9.19 17:56

Komplikovaný muž. Trápí mě úmyslně?

Ženy, prosím, nenadávejte mi. Vím, že tu jste většinou vdané ženy a že milenky tu nejsou v oblibě. Ale zkuste se pro jednou na to podívat i z té strany té nešťastné milenky. Ano, jsem ta milenka ženatého muže a jsem také vdaná. Jsem v této roli už dost let, pokud se šest let dá brát jako dost. Celé ty roky je to jako na houpačce. S ním jsem v sedmém nebi a bez něj jen přežívám. Dlouho jsem sem nic nepsala, ale nyní se cítím tak moc bezradná. Jdu se vypovídat a kdyby se tu našla nějaká dobrá duše, která mě nebude odsuzovat, ale napíše mi nějaká slova, která mi nějakým způsobem pomůžou, budu vděčná. Stojím už čtvrt roku na prahu rozchodů a chvilkových návratů. Vždy, když chci ze vztahu odejít, on mě nechá odejít, ale za pár dní opět začne psát zprávy, různé, o ničem, jindy o sexu.. Cítím z něj, že mě nechce nechat úplně zmizet z jeho života, ale zároveň mě nechce už pustit zpět na pozici milenky. Máme tedy status „rozešlí“ s občasnou konverzací a občasným sexem. Klasika, přesně to, co se chlapům líbí. A já z toho neumím odejít. Vždy se nechám zlákat, vždy uvěřím, že se to třeba změní. Není to o tom, že bych chtěla, aby opustil rodinu a byl se mnou. Je to jen o tom, mít ho častěji vedle sebe a cítit se zase jako milenka a ne jako kamarádka s přidanou hodnotou. Co s tím? Jak z toho ven? Jak ho přestat chtít? Rovnou podotýkám, že nedokážu takovéto, co se říká, zablokovat si jeho číslo, nebrat telefony, nečíst zprávy. To opravdu nedokážu, protože ho přesto všecko, jak se poslední dobou komplikovaně chová, miluji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.9.19 18:01

Holt někdo je předurčenej v životě trpět a může si za to jen sám, asi nemá cenu s tím bojovat :nevim:, tak třeba v příštím životě to bude lepší :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 18:17
@pohledzdruhestrany píše:
Holt někdo je předurčenej v životě trpět a může si za to jen sám, asi nemá cenu s tím bojovat :nevim:, tak třeba v příštím životě to bude lepší :kytka:

Sto vystihl :(
To se snad ani neda odsuzovat, vzdyt vsechno vis sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
20.9.19 18:18

A keď s ním budes zas ako jeho milenka, budeš SKUTOČNE šťastná? Naozaj ti stačí mať manžela a pomimo bokovku? Z toho co píšeš mam pocit, že dlhodobo už šťastná nie si. Si na ňom závislá a v kombinácii s nízkou sebahodnotou ho nevieš odstihnúť zo života.
Ak sa chceš naozaj pohnúť ďalej, vyhľadaj vhodnú psychoterapii :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5681
20.9.19 18:24

@radkaf on si tě neváží. Ví, že se to v sobě snažíš opakovaně uzavřít, ale jakmile dostane chuť na sex, začne ti psát a slibovat, aby o kratochvíli nepřišel. To neříkám jako urážku, ale jako něco, co by ti mohlo pomoci od něj odejít. Má tvoje pocity prostě někde a je mu jedno, jak špatně se cítíš. Napadá mě, pokud v sobě tu sílu nedokážeš najít, co ho začít tlačit do rozvodu? Mohl by se hodně vyděsit a uzavřít to za tebe. Jinak pokud jsi v tomhle šest let, nestálo by za to buď vyřešit, nebo naopak uzavřít situaci s vlastním manželem? A pak začít znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 18:26
@Kačus82 píše:
Sto vystihl :(
To se snad ani neda odsuzovat, vzdyt vsechno vis sama

dokážu se vcítit, protože to tak mám podobně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 18:33
dokážu se vcítit, protože to tak mám podobně :mrgreen:

Ted z ktere strany :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 18:36

@radkaf nooo. Mám to obdobně. Taky jsme měli s milencem takové období, střídavě se rozcházeli, vraceli, jednou to fakt bylo psycho. A až teď, po x letech konečně dospěl k tomu, že se mnou může otevřeně komunikovat, takže se snažíme si to užívat. Jak funguješ doma? Já se pomalu připravuju na rozvod. Ne kvůli milenci. Ten má svou rodinu. Kvůli sobě. Počítám, že pak padne i ten mileneckej vztah. Protože manželovi jsem sice říkala, že se chci rozvést, ale dokud nenajde prázdnej barák, nebude to brát vůbec v uvahu.

• Nahlásit
  • Citovat
20.9.19 18:39
@Kačus82 píše:
Ted z ktere strany :lol:

v tuhle chvíli bych nejraději zezadu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 18:43
v tuhle chvíli bych nejraději zezadu :mrgreen: :mrgreen:

Haha :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 19:25

Rozdíl mezi milenkou a kamarádkou s výhodami? lepší pocit z milenky? tak jako tak obojí je o tom, že tě ten druhý natrvalo nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21077
20.9.19 19:28

@radkaf

A jaký byl rozdíl, když jsi byla milenka a pak kamarádka s výhodami?

Jinak si myslím, že pomůže až čas, nejlépe zamilování do někoho jiného… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
796
20.9.19 19:31
@radkaf píše: …Co s tím? Jak z toho ven? Jak ho přestat chtít? Rovnou podotýkám, že nedokážu takovéto, co se říká, zablokovat si jeho číslo, nebrat telefony, nečíst zprávy…

Tak pak snad jedině lobotomie :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1070
20.9.19 19:33

Ten muž není komplikovaný, je to vychytralej ha.zl. Doma má ženušku a vedle toho tebe (teda když si chce zaš. kat). :roll:
Ale když ti to stačí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7604
20.9.19 19:44
@free333 píše:
@radkaf

A jaký byl rozdíl, když jsi byla milenka a pak kamarádka s výhodami?

Jinak si myslím, že pomůže až čas, nejlépe zamilování do někoho jiného… :nevim:

Taky tomu absolutně nerozumím. Jediné, co mě napadá, že z toho předtím možná měla nějaké výhody ve formě drahých dárků a tak. Teď si starouš, za..uá, kdy se mu chce a nic ho to nestojí. Hrozné dělat někomu jen matraci. Mé sebevědomí by strašně utrpělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama