Kompresní oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 20:20
kompresni obleceni

Ahoj zeny,
za mesic budu mit uz ehm. narozeniny a prala bych si kompresni obleceni, hlavne kalhoty nebo 3/4 kalhoty. Jsem postava typu hrusky a chtela bych se zbavit hodne centimetru okolo zadku. Ma nekdo zkusenosti a porovnani mezi cviceni S a BEZ tohoto kompresniho obleceni? Je to opravdu rychlejsi nebo je to zas jen reklamni tah. Premyslim nad tim, stoji to hodne penez a nechci je vyhodit za neco co je jen nejakej prislib.
 Lenka

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 06.10.14 20:21

@midlajs za mě - jen reklamní tah.. jediné, co jsem dosáhla, tak sedřenou kůži :zed:

mag
Extra třída :D 11119 příspěvků 06.10.14 20:34

Já teda nosím kompresní podkolenky na dlouhé běhy, ale jako prevenci bolesti nohou a pro rychlejší regeneraci, nevím, jaký vliv by to mělo mít na rychlejší spalování.

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 20:49

@martina.se sedrenou kuzi?

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 20:50

@mag takze ani na rychlejsi spalovani tuku to neni? Pamatuji di, ze to davali ucastnikum v poradu Jste, to co jite! a mluvili a lepsim spalovani v problemovych partiich.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.10.14 06:01
@midlajs píše:
@martina.se sedrenou kuzi?
:pocitac: bohužel.. nevím, jestli jsem exot, ale mi to fakt „sedřelo“ kůži :zed:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >