Kompresní punčochové kalhoty padají

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
AH
542
2.12.21 15:55

Kompresni punčochove kalhoty padají

Nemate nekdo zkušenosti s timhle ďáblovym výmyslem?? 3 týdny sem čekala na punčochy, poctivě se oměřila ale prostě padají! Nejsem schopna je ani pořádně vytáhnout (rozkrok punčoch mám asi o 2 cm níž). A to taham silou, že od prvního dne už tam mám díru. Jakmile vstanu, tak cítim jak mi pomalu sjíždí dolů. Pod kolenem mám hned varhánky a noha mě tam bolí. :roll:
Neřešila ste některá? Jestli je problém, že jsou malé nebo krátké? Předpokládám, že jiné si budu muset koupit už bez přispění pojišťovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
2.12.21 15:58

Jakou kompresivní třídu máte doporučenou a kvůli čemu je máte doporučené? Pokud na trombozu a nebo máte potíže jen v lýtku, postačí lýtková. Brácha s tím bojoval a dnes bez lýtkové pumčochy ani ránu. Ale on už má po trombozách CHŽN.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
542
2.12.21 16:06
@Blashyrk píše:
Jakou kompresivní třídu máte doporučenou a kvůli čemu je máte doporučené? Pokud na trombozu a nebo máte potíže jen v lýtku, postačí lýtková. Brácha s tím bojoval a dnes bez lýtkové pumčochy ani ránu. Ale on už má po trombozách CHŽN.

Mám II, naskočily mi v těhotenství na noze křečáky až pod zadek. :roll: nevím jestli to má vliv, ale jsem tloušť a na sjíždění punčoch jsem celkem zvyklá. Ale měla sem za to, že když se člověk oměří, tak budou sedět a ani se nehnou. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
2.12.21 16:13

Tak oni punčochy mají tendenci sjíždět, základem je ale opravdu správná velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29393
2.12.21 16:22

Pokud se ti dělají varhanky, tak krátké nebudou. Nesedí ti spíš špatně nahoře? Nestačilo by přes to vzít třeba kraťasy, aby to nejelo dolů? Bych řekla, ze budou spíš široké, než krátké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
542
2.12.21 16:47
@Kriss Tina píše:
Pokud se ti dělají varhanky, tak krátké nebudou. Nesedí ti spíš špatně nahoře? Nestačilo by přes to vzít třeba kraťasy, aby to nejelo dolů? Bych řekla, ze budou spíš široké, než krátké.

Tak snad to nepohorsi nikoho :D ale takovyhle zářez mi to dělá. Od kolene nahoru ještě co končí nahoře zesílení sedu a pak u rozkroku, kde mi nejdou vytáhnout. Když si je stáhnu do půli stehen tak se pomalu rolují samy dolů. Jako být to běžné punčochy tak si řeknu, že sou malé. Ale když sem se měřila a posílala míry, tak snad být malé nemůžou, ne? A to sem ještě kilo a půl zhubla od měření. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29393
2.12.21 17:55

@AH Tak to je normální, já na tom nevidím nic zvláštního, když ohnes nohu, tak to udělá zářez. Nemůžeš to srovnávat s normálními puncochaci, tohle je silnější materiál a má jiné vlastnosti, než třeba klasické silonky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat