Komu taky nedorazil dárek od Manufaktury

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucenka
Hvězda diskuse 36756 příspěvků 07.01.19 12:26
Komu taky nedorazil dárek od Manufaktury

Tak mi dneska adminka, udělaly „radost“. Prý se jim vrátil balíček z Manufaktury, který jsem si nevyzvedla a ony si jej nechají. A ty jejich kecy, že prý nevěděly, že balíček nebyl doručen. V dnešní době, kdy se každý balíček dá sledovat na netu. Opravdu vtipný.
Tak si říkám, kolik nás, komu balíček nedorazil. Už od začátku ta soutěž nebyla moc férová, když vyhrávaly téměř jen nováčci. A tohle mě jen utvrzuje v domněnce.

Reakce:
Meredit
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 07.01.19 12:36

@lucenka mě tedy jako stále uzivatelce dorazil velice rychle a v pořádku.
To mě mrzí že tobě ne a nechani si ho tedy nechápu 8o

Keyllah
Extra třída :D 12530 příspěvků 07.01.19 12:38
@lucenka píše:
Tak mi dneska adminka, udělaly „radost“. Prý se jim vrátil balíček z Manufaktury, který jsem si nevyzvedla a ony si jej nechají. A ty jejich kecy, že prý nevěděly, že balíček nebyl doručen. V dnešní době, kdy se každý balíček dá sledovat na netu. Opravdu vtipný.
Tak si říkám, kolik nás, komu balíček nedorazil. Už od začátku ta soutěž nebyla moc férová, když vyhrávaly téměř jen nováčci. A tohle mě jen utvrzuje v domněnce.

Takže pošta ti ho nedoručila, vrátila odesílateli a ti si ho nechají? celkem drsný, teda…

Kriss Tina
Extra třída :D 11026 příspěvků 07.01.19 12:39

Já to asi nechápu, tak oni ti ho poslali, ty sis ho nevyzvedla, takže se jim vrátil a nechali si ho??

Kukacka123
Závislačka 3745 příspěvků 07.01.19 12:40

@lucenka jakoze posta je nekdy bordel uz me neprekvapuje…ale ze si ho nechaji? 8o 8o 8o celkem sila…

admin
Extra třída :D 12145 příspěvků 07.01.19 12:41

@lucenka Dobrý den,

o situaci víme. Kolegyně Vám před chvílí psala i SZ. Bohužel při množství odesílaných balíčků nejsme schopni kontrolovat jejich doručování a upomínat. Proto také máme v pravidlech soutěží, že odesíláme pouze jednou.

Balíček se nám vrátil s rozbitou svíčkou :( Každopádně jste naše stálá uživatelka a chápeme, že jste se na balíček těšila, proto se pokusíme odeslat zbytek balíčku spolu s výhrou čtenářského binga :)

Za tým eMimino :kytka: ,

Josefina

Keyllah
Extra třída :D 12530 příspěvků 07.01.19 12:43

@lucenka vidíš, část balíčku ti pošlou…ale svíčku si nechají ;)

Elishka1
Závislačka 3273 příspěvků 07.01.19 12:45

Ano, pošta mi týden po Vánocích vhodila lístek, že mi ho 21. uložili na poště, tak jsem si ho radostně šla vyzvednout. Bylo to lepší než před Vánoci, kdy mi měl dorazit dárek a pošta samozřejmě nezvonila a ani nevhodila lístek.
A proto se přimlouvám za znovuzaslání balíčku

Příspěvek upraven 07.01.19 v 13:01

lucenka
Hvězda diskuse 36756 příspěvků 07.01.19 12:48
@admin píše:
@lucenka Dobrý den,

o situaci víme. Kolegyně Vám před chvílí psala i SZ. Bohužel při množství odesílaných balíčků nejsme schopni kontrolovat jejich doručování a upomínat. Proto také máme v pravidlech soutěží, že odesíláme pouze jednou.

Balíček se nám vrátil s rozbitou svíčkou :( Každopádně jste naše stálá uživatelka a chápeme, že jste se na balíček těšila, proto se pokusíme odeslat zbytek balíčku spolu s výhrou čtenářského binga :)

Za tým eMimino :kytka: ,

Josefina

Ano, kolegyně napsala, že dárek zašle. Ale až poté, co jsem založila tuto diskuzi. Myslím, že takovým přístupem zrovna moc velkou důvěru u uživatelek nevzbudíte.

Monulie
Kecalka 214 příspěvků 07.01.19 12:49

Vážně tolik povyku pro svíčku? :roll:

iva077
Kecalka 130 příspěvků 07.01.19 12:53
@Monulie píše:
Vážně tolik povyku pro svíčku? :roll:

Jde o princip…

free333
Nadpozemská drbna 25706 příspěvků 07.01.19 12:55

Já osobně bych to neřešila, at si admini zasvítí svíčkou, bylo by mi to ukradené :)

Admin skupin a soutěží
Kecalka 388 příspěvků 07.01.19 13:16
@lucenka píše:
Ano, kolegyně napsala, že dárek zašle. Ale až poté, co jsem založila tuto diskuzi. Myslím, že takovým přístupem zrovna moc velkou důvěru u uživatelek nevzbudíte.

Dobrý den,

o této diskuzi jsem nevěděla v době, kdy jsem Vám navrhovala alternativní řešení – AK zašlu spolu s dárek z podzimního binga.

Přeji krásný den :kytka:
Lucka

Váš příspěvek
Reklama