Komu teď odešel muž za jinou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 14:24
Komu ted odešel muž za jinou?

Komu taky odešel partner/manžel za jinou? Říkal Vám jak Vas šíleně miluje, že by Vas nevyměnil a než se nadejete, odejde bez jediného slova a vy se po pár dnech dozvíte, že odešel za jinou? Nepíše vám, nevola, jste mu ukradena, na fb dává fotky sebe jak je šťastný jinde. Jak se smirujete? S pocitem, že mu na Vas nezáleží, že Vás nemá rád, nikdy Vas nemiloval, a dal přednost užívání s jinejma než vlastní rodině s dítětem? Zažívám to poslední 3tydny a stále nemůžu fungovat normálně. Šíleně mě to bolí. Každý den brečím a nemůžu to zastavit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 26668 příspěvků 31.03.19 14:47

Ahoj. Je to proutník. Nepiš mu , nevolej mu, neponižuj se před ním. A když přijde, až ho vykopne s prosíkem, tak mu to dej pořádně sežrat. Máš přece svou cenu. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 14:57
@mrav píše:
Ahoj. Je to proutník. Nepiš mu , nevolej mu, neponižuj se před ním. A když přijde, až ho vykopne s prosíkem, tak mu to dej pořádně sežrat. Máš přece svou cenu. :mavam:

Dekuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 14:58

Ser na nej je to proutnik jak pise mrav najdi ai jineho a taky davej fotky na fb a uvidis co na to bude rikat.je spousta zen co je chlap opusti kvuli jine.je to sobec.mate spolu dite ci je to manzel ci dum?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 15:01
@mrav píše:
Ahoj. Je to proutník. Nepiš mu , nevolej mu, neponižuj se před ním. A když přijde, až ho vykopne s prosíkem, tak mu to dej pořádně sežrat. Máš přece svou cenu. :mavam:

Už mu nepiši. Jsou to dva dny. Uvědomila jsem si, že to nemá cenu, že jsem mu ukradena. Ale dva dny jsem mu nepsala tak před týdnem a začal psát on. Ale to bylo něco jako jenom sluší ti to. To je vše. A když jsem mu odepsala. Tak toho zase nechal. Pak mu dla psala.. Ale zase nic. Uvědomila jsem si, že když mu budu dávat najevo, jak mě to bolí, že po něm toužím. Budu mu ukradena dal. Něco jako hra. Strašně mě to bolí že jsm mu u pí…ted mu druhý den nepiši. Počítám že za pár dní s eozve zase sám. Ale už vím, že jakmile mu odepiši. Tak mě zas nechá napokoji. Chápu, že jsem mu jedno. Musím se s tím smířit a žít dál. Je to jen těžké. A strašně ho za to nenávidím. Neskutečně ho nenavidim

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 15:03
@Anonymní píše:
Ser na nej je to proutnik jak pise mrav najdi ai jineho a taky davej fotky na fb a uvidis co na to bude rikat.je spousta zen co je chlap opusti kvuli jine.je to sobec.mate spolu dite ci je to manzel ci dum?

Nemám fb. Nějak nechci aby o nás věděl. Máme dítě, nevzali jsme se. Žádný dům. Bydlím ve svém pronájmu.

Černá vdova
Extra třída :D 12924 příspěvků 31.03.19 15:05

Neodepisuj mu, pokud nebudete řešit děti. Jinak je to smutné, ale chce to čas Na FB bych mu nechodila. Vymazala bych ze svého života.

O dítě se zajímá?

Černá vdova
Extra třída :D 12924 příspěvků 31.03.19 15:07
@Anonymní píše:
Nemám fb. Nějak nechci aby o nás věděl. Máme dítě, nevzali jsme se. Žádný dům. Bydlím ve svém pronájmu.
Řeš svěřeni dítěte do své péče, pokud to chces takhle. Pokud je s ním nějaká domluva, kuj železo, dokud je žhavé. Ziskej pro sebe a dítě co nejvíc. Dokud to jde.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 15:09
@Černá vdova píše:
Neodepisuj mu, pokud nebudete řešit děti. Jinak je to smutné, ale chce to čas Na FB bych mu nechodila. Vymazala bych ze svého života.O dítě se zajímá?

Neptá se na něj. Ale prý si ho brát bude. Fb jsem si vymazala. A nejradši bych Stratila i jeho tel číslo. Fb radši nemám, abych neměla nutkání se dívat a bulet. On vůbec nepíše. Nevola. Takže není na co odepisovat. Bolí mě, že mi tohle udělal. Že to dítě chtěl a pak mě nechá. Bolí mě, že mě nemiluje že mi ublížil a já jeho miluji. Jen nevím jak to překonat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 15:11

Malimu jsou 4 mesice :(

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 31.03.19 15:28
@Anonymní píše:

To je srač. Zachovej se, jak píší děvčata. Může mi někdo vysvětlit, proč je tolik chlapů co tohle dělají? To tak bylo vždycky a já žil někde v bublině? :think:

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 31.03.19 15:29
@Anonymní píše:

to je prvotřídní hajzl. Opustil tě 3 měsíce po porodu a už je s jinou. Takže určitě budeme věřit tomu, že s ní nic neměl, už když jsi byla těhotná. Zkus se věnovat tomu, jak budeš mít dítě svěřené do péče, výživnému na malého a na tebe. Na praktické věci.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 31.03.19 15:30
@Nenapravitelný píše:
To je srač. Zachovej se, jak píší děvčata. Může mi někdo vysvětlit, proč je tolik chlapů co tohle dělají? To tak bylo vždycky a já žil někde v bublině? :think:

já nevím, ale je to strašný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 15:45
@Nenapravitelný píše:
To je srač. Zachovej se, jak píší děvčata. Může mi někdo vysvětlit, proč je tolik chlapů co tohle dělají? To tak bylo vždycky a já žil někde v bublině? :think:

Nechápu to. A ano od těhotenství se choval nějak divně. Tak od půlky. Lži, vymejslel si chodil pryč, vadila mu pusa, objetí. Žádný pochvaly, byl na mě hnusnej a já to furt zkoušela nějak napravit a furt jsem hledala chybu ve mě co dělám špatně. Přitom jsem mu dával najevo tolik lásky. Já nevím. Třeba si jediný z mala :nevim: zkouším to přejít, nejde to. Ale fakt se snažím. Chodím ven, zatím pouze s jednou kamarádkou na víc nemám náladu. K sousedce na čaj, ukázat kluka, sousedi to taky nechápou. Mi rodiče si mysleli, že to semnou mysli vážně když je kluk po umělém oplodnění. Nerozumím tomu. Která žena ho bude milovat tak jako já. Žádná. Na žádnýho chlapa nemám ani pomyšlení. Z finanční stránky taky nevím jak to zvládnu. Nad tím přemýšlím. Že už si nemůžu vyskakovat. A kupovat co jen uvidím. Dokonce jsme se dozvěděla že jsem nemocná. To on ví taky. A stejně jsem mu prde… Musím se naučit žít bez něj a přestat myslet na to co mi udělal a co dělá teď. Vadí mi ten pocit, že mě nikdo nemá rád. Že mě nikdo nemiluje. Že při mě nikdo nestojí, že mě nikdo neobejme neřekne miláčku jsme šťastný že tě mám. Nikdo mi doma nechodí, nedělá čaj,snidani, nikdo vedle mě nesedí v autě. Neuvědomuje si, že kluk nebude mít úplnou šťastnou rodinu. Že se nebude smát když uslyší klíče a radosti bude skákat táta přišel z práce. To mě šíleně mezi, že jsme přišla o tu krásnou rodinu. Ptz si chce užívat, dal přednost ženským místo rodiny. Nerozumím tomu. Kamarádka má prenadhernou rodinu. Hrozně ji to závidím, také přeji, je moc šťastná 10let spolu, 2lety kluk další na cestě. Když jsme byla na návštěvě skadlily se, placal ji po zadku. Nádhera. Já bych to chtěla též. Fakt tomu nerozumím.

růžový achát
Kelišová 7125 příspěvků 31.03.19 15:48

:hug: :hug: :hug: Moc smutné , najdeš si lepšího 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama